S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

NEmilooo - Profil | Ne 14.5.2017 21:07:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Dnes na místním stojáku překvapení od příjezdu.To jsem ještě v životě neviděl,třeli se na jednou kapři,cejni a perlíni.No mazec.Přes to se za tři hodky lovu povedli 4 kapři od 64 do72cm.Pruty DG pellet feeder 360/130,navi okuma cassien 5000 bait,kmen 22 raptor,návazec 18 vlas guru háček nějaký preston 12.Chytáno na method feeder.V krmelci pstruhovky a nástraha boilies scopex-olihen 18mm. >> Stránka diskuse

    NEmilooo - Profil | So 13.5.2017 20:58:07

    Kondrakar - Taky se připojuji k gratulaci,Petrův zdar. >> Stránka diskuse

      NEmilooo - Profil | Čt 11.5.2017 21:27:48

      MiPo - Né,ty rostlinky pro Babiše. >> Stránka diskuse

        NEmilooo - Profil | Čt 11.5.2017 21:15:23

        fheavy - Zpětný chod to má a rychlosklopná klička taky. >> Stránka diskuse

          NEmilooo - Profil | Čt 11.5.2017 21:04:00

          MiPo - Ale nech to usušit.-))Já to čistil v pondělí,taky tak za kýbl. >> Stránka diskuse

            NEmilooo - Profil | Čt 11.5.2017 20:59:52

            MiPo -Má pravdu. >> Stránka diskuse

              NEmilooo - Profil | Čt 11.5.2017 20:39:18

              MiPo - Soráč,mám 5000 a né 5500. >> Stránka diskuse

                NEmilooo - Profil | Čt 11.5.2017 20:35:11

                fheavy - X5000T. >> Stránka diskuse

                  NEmilooo - Profil | Čt 11.5.2017 20:26:46

                  MiPo - To jsou navijáčky,co?Mám emblemi v 5500 a nedám na ně dopustit. >> Stránka diskuse

                    NEmilooo - Profil | Po 1.5.2017 19:30:03

                    Kluci,rád sem vás vyděl a pokecal s váma.Okoukl proutky a dokonce nějaké i ošahal a nahodil si.Díky. >> Stránka diskuse

                      NEmilooo - Profil | St 26.4.2017 19:26:13

                      chřenovák - Závody né,rekreační chytání. >> Stránka diskuse

                        NEmilooo - Profil | St 26.4.2017 19:21:51

                        Kondrakar - Já jim dávám náskok.-)) >> Stránka diskuse

                          NEmilooo - Profil | St 26.4.2017 19:21:14

                          fheavy -Díky,v pondělí jedu dom a v úterý odjezd na Labe 5 dní. >> Stránka diskuse

                            NEmilooo - Profil | St 26.4.2017 18:43:52

                            Tomais - jo,jo.-)) >> Stránka diskuse

                              NEmilooo - Profil | St 26.4.2017 18:42:58

                              xDanielS - Neboj,zítra vám to dorazí. >> Stránka diskuse

                                NEmilooo - Profil | St 26.4.2017 18:32:19

                                xDanielS - Kuk,tady sem.Balím a nakládám věci.Ráno odjezd směr Hungaria. >> Stránka diskuse

                                  NEmilooo - Profil | So 22.4.2017 20:26:09

                                  skwor - Tak je prubnem. >> Stránka diskuse

                                    NEmilooo - Profil | So 22.4.2017 20:22:20

                                    skwor - Já myslel že chytáš KFL.Tak to bych chtěl chytit to co si poslal do SZ,super. >> Stránka diskuse

                                      NEmilooo - Profil | So 22.4.2017 20:14:02

                                      skwor - Zítra jedeš na závody? >> Stránka diskuse

                                        NEmilooo - Profil | So 22.4.2017 20:12:42

                                        skwor - Ne ne,naproti. >> Stránka diskuse

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj