S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

Emilooo - Profil | So 22.4.2017 20:03:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Včera dvě a půl hodky na stojaku.Jeden záběr a jeden kapr.Nové pruty pokřtěny,Pruty special pellet DG 360/130,navi okuma cassien 55,vlas raptor 22,nástraha peleta scopex-olihen a návnada pstružáky v method krmelci.Jo a kapr 70+. >> Stránka diskuse

    Emilooo - Profil | Čt 13.4.2017 22:32:37

    fheavy - Ony se ještě dělají? >> Stránka diskuse

      Emilooo - Profil | Čt 13.4.2017 22:28:35

      fheavy - Ale na to že tam má kroužek tak vzdálenost koule od háčku akorát. >> Stránka diskuse

        Emilooo - Profil | Čt 13.4.2017 22:26:50

        fheavy - Tyhle háčky sem nikdy nepoužíval.Nevím. >> Stránka diskuse

          Emilooo - Profil | Čt 13.4.2017 22:19:07

          MiPo - Jackal od krystonu. >> Stránka diskuse

            Emilooo - Profil | Čt 13.4.2017 21:56:24

            MiPo - Jo.S potahovanou šnůrkou dělám 10 omotů. >> Stránka diskuse

              Emilooo - Profil | Čt 13.4.2017 21:42:52

              MiPo - Jak psal Karel.Ten heavy carp je podobný háček ale už se váže jinak.Tam uděláš omot víc a ryby ti padají.Tohle je prostě záruka.Navaž jeden CR a druhý CS a sám poznáš rozdíl. >> Stránka diskuse

                Emilooo - Profil | Čt 13.4.2017 21:34:08

                MiPo - To nemáš pravdu.Porovnej to zahnutí u očka. >> Stránka diskuse

                  Emilooo - Profil | Ne 9.4.2017 21:21:23

                  MiPo - Závidím ti je tam.Dal bych si puntíkatou plotici.-)) >> Stránka diskuse

                    Emilooo - Profil | Ne 9.4.2017 21:00:44

                    MiPo - Jasně,prej máš nějaké jedovaté koule.-)) >> Stránka diskuse

                      Emilooo - Profil | Ne 9.4.2017 20:53:53

                      MiPo - Tebe bych hlídal taky.-)) >> Stránka diskuse

                        Emilooo - Profil | Ne 9.4.2017 19:32:59

                        chřenovák - To nejsou plovky,ale konce na sumcovou bojku. >> Stránka diskuse

                          Emilooo - Profil | Ne 9.4.2017 19:13:17

                          Mě ty potvory dneska netahali ani rohlík. >> Stránka diskuse

                            Emilooo - Profil | So 8.4.2017 18:16:02

                            skwor - Nazdar,zítra ráno na značkách.Do...ký. >> Stránka diskuse

                              Emilooo - Profil | Út 4.4.2017 20:33:38

                              Dědek - Tady je burza každý měsíc,beru pravidelně a čerstvé. >> Stránka diskuse

                                Emilooo - Profil | Út 4.4.2017 20:03:38

                                Dědek - Tak to je super,Konopí je první co se na té burze vyprodá.Raděj kupuji tam než nějaký ze žluklí ležák. >> Stránka diskuse

                                  Emilooo - Profil | Út 4.4.2017 19:40:44

                                  vendys-vt - To není ono.Po zahřátí mlýnku to konopí hodně lepí a smrdí,je spálené.A jinak mě to baví.1kg konopí 1 litr vínka. >> Stránka diskuse

                                    Emilooo - Profil | Út 4.4.2017 19:38:32

                                    Dědek - Kupuju tady na Kladně na ptačí burze.5kg za 380kč. >> Stránka diskuse

                                      Emilooo - Profil | Út 4.4.2017 18:59:20

                                      Speedball - Konopí melu na mlýnku na mák. Milion otoček klikou na půl kila.Týdně melu tak 3 kg.-)) >> Stránka diskuse

                                        Emilooo - Profil | Po 3.4.2017 21:53:40

                                        Kondrakar - Pokud bude pršet jedu na sraz. >> Stránka diskuse

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj