S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

NEmilooo - Profil | Po 3.4.2017 21:50:08

Kondrakar - To nevím,ještě sem kuku mouku nepražil.Konopí dělám tak že při zahřátí se začne lepit,jakoby zvlhne a pak zase seschne.Je to pak pro rybu lépe stravitelné a líp to voní. >> Stránka diskuse

    NEmilooo - Profil | Po 3.4.2017 21:40:42

    Kondrakar - Na sucho na pánvi.Pořád míchat at jí nepřipálíš.Pražím tak konopí do koulí. >> Stránka diskuse

      NEmilooo - Profil | Ne 2.4.2017 22:06:43

      Kondrakar - Přiveze to kuča Pavel Kučera,tomu to cvakneš. >> Stránka diskuse

        NEmilooo - Profil | Ne 2.4.2017 22:05:33

        chřenovák - Tak to lo,já už se lek. >> Stránka diskuse

          NEmilooo - Profil | Ne 2.4.2017 21:58:59

          chřenovák - Kamaráde ty si asi nemocný,mám o tebe strach jestli se dožiješ srazu.TY A BEZ GRILU? >> Stránka diskuse

            NEmilooo - Profil | Ne 2.4.2017 21:51:53

            Kondrakar - 380. >> Stránka diskuse

              NEmilooo - Profil | Ne 2.4.2017 21:46:33

              fheavy - Jak kdy.-)) >> Stránka diskuse

                NEmilooo - Profil | Ne 2.4.2017 21:43:04

                Kondrakar - Já jen abys to někde nehledal.Ani EB Carp to nedělá.-)) >> Stránka diskuse

                  NEmilooo - Profil | Ne 2.4.2017 21:29:22

                  Kondrakar -V tomto průměru se kylovky nedělají. >> Stránka diskuse

                    NEmilooo - Profil | Ne 2.4.2017 20:46:22

                    Dědek - Super,držím palce. >> Stránka diskuse

                      NEmilooo - Profil | Ne 2.4.2017 20:41:09

                      numen -Pěkná práce kamaráde,jen tak dál. >> Stránka diskuse

                        NEmilooo - Profil | Ne 2.4.2017 9:52:49

                        Dědek - Už sem mu to poslal do SZ. >> Stránka diskuse

                          NEmilooo - Profil | So 1.4.2017 22:00:39

                          René - Nazdárek,hlásím výhra předána. >> Stránka diskuse

                            NEmilooo - Profil | So 1.4.2017 20:28:45

                            MiPo - Nazdar,v pátek pojedem na chalupu,můžu ti to vzít.Když si dáme zase sraz tam jak minule. >> Stránka diskuse

                              NEmilooo - Profil | So 1.4.2017 19:47:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Dnes sem navštívil jeden zdejší stoják,podařily se dva kapři 63a65cm a dva perlíni.Proutky DG 360/130,navi tica galant, vlasec formax reflektor 0,22.Montáž method,návnada pstruží peletky,nástraha zkoušel sem všechno ale chtěli jenom rohlíček.Jo a spálil sem si rypák. >> Stránka diskuse

                                NEmilooo - Profil | Po 27.3.2017 19:34:42

                                xDanielS -Já myslel ten troj díl 3,3m. >> Stránka diskuse

                                  NEmilooo - Profil | Po 27.3.2017 19:30:42

                                  xDanielS - Pošli odkaz na to spročko co jsi my včera doporučoval.Dík >> Stránka diskuse

                                    NEmilooo - Profil | Po 27.3.2017 17:53:11

                                    xDanielS - Nazdar,už si my vybral ty čagany? >> Stránka diskuse

                                      NEmilooo - Profil | Pá 24.3.2017 22:08:34

                                      René - Kam mu to budeš vozit,šak je to Kladenák. >> Stránka diskuse

                                        NEmilooo - Profil | So 18.3.2017 17:30:59

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj