S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

Emilooo - Profil | So 18.3.2017 15:33:15

Pár rybek se povedlo.Nefoceno všechno,pršelo. >> Stránka diskuse

    Emilooo - Profil | St 15.3.2017 21:01:31

    Dědek -Tak vidle koupíš kdekoli. >> Stránka diskuse

      Emilooo - Profil | St 15.3.2017 20:54:32

      Dědek - Tak takový přístup sem od nich nezaznamenal.Je pravda že sem u nich dělal jen dvě objednávky. >> Stránka diskuse

        Emilooo - Profil | St 15.3.2017 20:00:12

        Tomais - Pokud tam je řeznický pult,tak to je Rendovo.-)) >> Stránka diskuse

          Emilooo - Profil | Ne 12.3.2017 22:17:50

          MiPo - Bohu žel je hodně rádo by kaprařů co udělají z krásné svazové ryby prostitutku. >> Stránka diskuse

            Emilooo - Profil | Ne 12.3.2017 22:10:46

            numen - Máš recht.A hlavně nebudu někomu platit za chytání když ty prachy dám do krmení a ty samé ryby mám na Elbe. >> Stránka diskuse

              Emilooo - Profil | Ne 12.3.2017 22:05:13

              numen - Je to soukromka.Přádá se tam SBS závody.Nechytal sem tam (soukromky nemám rád) ale ryby sou tam pěkné. >> Stránka diskuse

                Emilooo - Profil | Ne 12.3.2017 21:42:55

                numen - Tak jí dej proutky,je tam krásná přehrada. >> Stránka diskuse

                  Emilooo - Profil | St 8.3.2017 16:07:39

                  Kondrakar - Pokud nepojedu,tak ti to po někom pošlu. >> Stránka diskuse

                    Emilooo - Profil | Út 7.3.2017 21:25:50

                      Emilooo - Profil | Út 7.3.2017 21:24:07

                      fheavy - V poho,ale až na večer.Já ti zavolám. >> Stránka diskuse

                        Emilooo - Profil | Út 7.3.2017 20:54:12

                        fheavy -To smočil na dovolené.-)) >> Stránka diskuse

                          Emilooo - Profil | Út 7.3.2017 20:31:57

                          xDanielS - L už má 6 stupnů. >> Stránka diskuse

                            Emilooo - Profil | Út 28.2.2017 21:55:31

                              Emilooo - Profil | Út 28.2.2017 19:30:39

                              Dědek - Tak 1200kč,Sundávám jenom hrazdy a přední nohy.Délka cca 80-90cm. >> Stránka diskuse

                                Emilooo - Profil | Út 28.2.2017 19:12:59

                                Dědek - Tak je to v zápisu st 21.9.2016 19.55 >> Stránka diskuse

                                  Emilooo - Profil | Út 28.2.2017 19:03:27

                                  Dědek - Koukni tady v debatě,někde sem tady dával fotky stojanu co jsem si poskládal.Kouknu po nich. >> Stránka diskuse

                                    Emilooo - Profil | Ne 26.2.2017 21:43:26

                                    René - Tak si teda k té mojí dietě kup ten fuj chlebíček,no.-)) >> Stránka diskuse

                                      Emilooo - Profil | Ne 26.2.2017 21:37:00

                                      numen -Doporučuji každému.-)) >> Stránka diskuse

                                        Emilooo - Profil | Ne 26.2.2017 21:32:39

                                        René - Kafe nepiji,chlebíčky nejím (držím dietu)-))RUM. >> Stránka diskuse

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj