S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

Emilooo - Profil | Ne 5.6.2016 21:41:29

xDanielS - A to ti renda neřekl ,že na boilies od EB Carp potřebuješ zbrojní prukaz?-)) >> Stránka diskuse

    Emilooo - Profil | Ne 5.6.2016 21:36:06

    xDanielS - Jo kamaráde,koukni do mé karty na můj lov co mě provedli tento víkend. >> Stránka diskuse

      Emilooo - Profil | Ne 5.6.2016 21:19:36

      xDanielS -To máš pravdu,je v něm vzduch,to lepší sonar najde. >> Stránka diskuse

        Emilooo - Profil | Ne 13.3.2016 21:42:11

        René - Nic neojeb-vám. >> Stránka diskuse

          Emilooo - Profil | Ne 13.3.2016 21:06:44

          René - Jsem rád že ti chutná. >> Stránka diskuse

            Emilooo - Profil | Ne 13.3.2016 20:15:30

            René - Tak tá ti pomůže. >> Stránka diskuse

              Emilooo - Profil | Ne 13.3.2016 19:29:57

              xDanielS - V sobotu řekl, jak dojedu dom hnedka ochutnám.Voní výborně. >> Stránka diskuse

                Emilooo - Profil | Ne 13.3.2016 18:56:01

                xDanielS - Jo, musel sem se pochlubit co sem letos navařil.Jinak pocházím ze slovácka přímo ze Strání. >> Stránka diskuse

                  Emilooo - Profil | Ne 13.3.2016 13:33:13

                  René - Chutnal si tu slivku? >> Stránka diskuse

                    Emilooo - Profil | Čt 10.3.2016 18:53:22

                    KAKAC01 - A tohle je zásoba moje,snad do prázdnin vydržím. >> Stránka diskuse

                      Emilooo - Profil | Čt 10.3.2016 17:55:48

                      René - Tady je máš. >> Stránka diskuse

                        Emilooo - Profil | St 9.3.2016 22:32:33

                        Kondrakar - To myslíš že pojede takovou štreku je kvůli dvům kaprům? >> Stránka diskuse

                          Emilooo - Profil | St 9.3.2016 22:29:49

                          xDanielS - Byl opatrný.Přísahám. >> Stránka diskuse

                            Emilooo - Profil | St 9.3.2016 22:27:24

                            Kondrakar - Jo kamaráde,dobro v rodině jde stranou.Začíná se oteplovat.A přece ne pojede na D6 se dvěma koulema.-))) >> Stránka diskuse

                              Emilooo - Profil | St 9.3.2016 22:12:53

                              René - Tak kamaráde,koule máš na sušáku.-)) zítra pošlu foto. >> Stránka diskuse

                                Emilooo - Profil | Po 7.3.2016 22:13:08

                                René - Pánevní plátky mám moc rád. >> Stránka diskuse

                                  Emilooo - Profil | Ne 28.2.2016 21:43:51

                                  René - Paráda,pak dej vědět. >> Stránka diskuse

                                    Emilooo - Profil | Ne 28.2.2016 21:40:49

                                    René - Nazdar kamaráde,,kdy asi dojdou ty čagany? >> Stránka diskuse

                                      Emilooo - Profil | So 13.2.2016 19:55:21

                                      xDanielS - Tak at se vám tam líbí, a hlavně se v pořádku vratte. >> Stránka diskuse

                                        Emilooo - Profil | St 10.2.2016 21:01:29

                                        René - Né,já myslel ty barevné,co sem ti posílal v sz odkaz. >> Stránka diskuse

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj