S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

NMiPo - Profil | Po 28.9.2015 21:49:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

René >> Dnes jsem zkoušel nové boilies od firmy Odkolek - Šumava a fungovalo super :-))) Nastreženo navlečením na forpas
I brouček jakýsi se přišel podívat

    Nfheavy - Profil | Po 28.9.2015 21:28:54

    xDanielS >> chapu,mne to letos v lete diky tem extremnim vedrum taky nevyslo jak bychchtel a o tomhle prodlouzenym vikendu ani nemluvim,uz to zdravi taky nemam jako driv tak preju brzky uzdraveni dobrou /rano jedu zas do patku pracovne/

      NxDanielS - Profil | Po 28.9.2015 20:55:47

      fheavy >> Na tuhle akci se těším celej rok, uvidím zítra. Buď to půjde nebo půjdu...

        Nfheavy - Profil | Po 28.9.2015 20:53:04

        xDanielS >> ne ze bych ti pral neco spatnyho ale s tim kotnikem bys mel asi podniknout neco jinyho nez byt na rybach,ne vzdy to muze byt jenom vyvrkle radeji bych zasel k doktorovi,uz zacinam mluvit jak moja zenska ale nekdy ma pravdu.tak at ses zdravej to je dulezitejsi nez kapři/momentalne/

          NxDanielS - Profil | Po 28.9.2015 20:23:26

          fheavy >> Začal jsem zlehka s kuku a halibutkama. Koulísování až od zítřka, alespoň se nebudu muset tolik hýbat :-)

            Nfheavy - Profil | Po 28.9.2015 19:56:37

            xDanielS >> divam ze nejedes cisty koulis/to krmitko te prozradilo/vzhledem k tvemu zsravotnimu stavu preju min a vetsi

              NKondrakar - Profil | Po 28.9.2015 19:51:49

              xDanielS >> Čudle pěkný, ale ten kotník nevypadá dobře. Tak snad to dobře dopadne.

                NxDanielS - Profil | Po 28.9.2015 19:24:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Můj milý deníčku, promiň, že píšu tak často, ale děje se toho tolik.
                Po prvním kapříkovi jsme si s Fífou pěkně schrupnuli. Pak se vrátily kamarádovi děti a bylo po klidu :-) Přišla kontrola a jak jsem spěchal po šutrech dolů, taxem si vyvrknul kotník. Samo jak naschvál začaly pěkně chodit ryby, tak tady skáču po jedné.... Kapříci: 20, 50, 51, 56 a 63. Přikládám i fotku nohy, abys viděl, jak tady trpím :-O

                  Nvitold - Profil | Po 28.9.2015 17:19:52

                  René >> Když chci větší, dávám koule. Já měl včera 3 hoďky a na tohle je to super. Mě hlavně překvapilo, že i ty K2 a K3 nemají problém slupnout 2 peletky 3xl a půl plovky. To už je dvacítka koule, ale hlavní rozdíl je v tom, že na swingru bych ani nezaznamenal záběr, natož je chytl. Fakt super.

                    NZM70 - Profil | Po 28.9.2015 17:05:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Dolední feedrování na jihočeské řece, zakončené klasickou položenou s mrtvou rybičkou. Ráno šli cejni a jeden kapřík 50 cm. Pak jsem chytil plotičku, tak jsem přezbrojil jeden prut a zkusil štiku....a ono to vyšlo:-)))) ...měla 74 cm.
                    Kapr chycen na průběžku s krouceným vlascem. Háček Drennan č. 8, návazec Mimetic 0,158 mm, pod háček peletka 8 mm švestka od Chytila + fluo pop-up 10 mm Ananas N-BA, do krmítka kaprová červená směs + posilovač od Konopáska (Sportcarp) + červíci. Ta směs úžasně voní.

                      NRené - Profil | Po 28.9.2015 16:49:49

                      xDanielS >> Předpokládám method krmítko a pod háčkem pelety? můj milý deníčku :-)

                        NFishGuarD - Profil | Po 28.9.2015 16:39:15

                        xDanielS >> Jak ja ti zavidim. Tak at se dari! Ja to snad do patku preziju (dovolena to kdyztak jisti) a pak vyrazim taky. Jeste posledni vicedenni vychazku. I kdyz to uz jsem rikal minule. No kazdopadne tam jeste musim neco nahazet, prece to nebudu mit doma vsechno pres zimu 8).

                          NxDanielS - Profil | Po 28.9.2015 16:24:12

                          Můj milý deníčku, věci vzaly rychlý spád. Sedím si tak u vody, chytám lelky a najednou telefon: "Dělej, rychle přijeď, flek se uvolnil!" A tak si teď tak sedím na šestce, hóóódně jsem zakrmil na cca 80ti metrech a čekám na signál....izátor záběru :-) Zatím přišel jeden 57cm kousek a dál se uvidí...

                            NRené - Profil | Po 28.9.2015 16:16:44

                            xDanielS >> Jak bylo 8-)

                              NxDanielS - Profil | Po 28.9.2015 16:13:13

                              René >> bylo....

                                NRené - Profil | Po 28.9.2015 16:03:22

                                xDanielS >> Je to tam co si myslím :-)

                                  NRené - Profil | Po 28.9.2015 16:02:24

                                  vitold >> Určitě není zač :-) kdybych to neudělal já, tak by to určitě udělal jiný blázen :-))) Já už jen naháním třetím rokem kapříky s feederem a nehodlám to měnit. Byl jsem s velkým údivem mile překvapen jak s touto metodou kapříci dobře spolupracují. Sice povětšinou kapříci do 60cm, ale dá se jich nachytat fůra :-) co by člověk chtěl za 3-4 hoďky lovu. Občas si taky houpnu na soukromák na pár hodin, pokusit se potahat i ty větší potvory který se na svazovce nechytají denně :-) Tak ať se ti daří.

                                    NK321 - Profil | Po 28.9.2015 12:27:51

                                    xDanielS >> Tak přeji úspěšný lov a nezapomeň sem šoupat fotky :-) . Byl jsem včééra.....končně. No jen 2 do 55 cm.....teď zas nevím kdy.

                                      NLuckyman - Profil | Po 28.9.2015 12:22:34

                                      xDanielS >> Rena na ty cypy.

                                        NxDanielS - Profil | Po 28.9.2015 11:03:56

                                        Tak. Můj milý deníčku....
                                        Můj dlouho plánovaná týdenní chytačka na šestce nezačala úplně nejlépe. Předvečer akce mi volá kámoš, že na "našem" fleku sedí banda cipů a že prý tam budou celý týden. No co, kolem je místa dost. Když jsem nad ránem míjel hráz, trošku mě vyděsila spousta aut s převažujícím T na SPZtce. Zaparkoval jsem u spícího kamaráda, vyběhl na hráz a děs. Všude samej bivak a bordel. 90% prutů ve vodě a většina majitelů spících. Prošel jsem se na obě strany a všude to vypadalo podobně. Vyházel jsem z auta pár věcí, zajel zpátky na základnu, vzal jsem si totiž akorát velký klacky, vyzvedl zbytek feedrů a za hodinku už seděl na jiném revíru. Snad nějaká ta rybka přijde :-)

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj