S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

Tomais - Profil | So 11.3.2017 9:10:05

xDanielS >> v Brne jsem ho chtěl otlapkat,snad ho tam budete mít

    xDanielS - Profil | So 11.3.2017 8:02:24

    Willow >> Ufff, to netuším. Třeba mají poslední kus, nebo mají "kritickou" zásobu, kterou prostě do distribuce nepustí, netuším :-D

      Willow - Profil | So 11.3.2017 7:49:20

      xDanielS >> Dík.To by to mohli na tom e shopu opravit,tam je mají skladem.

        xDanielS - Profil | So 11.3.2017 7:31:34

        Willow >> 5000vky ne. Prý je doprodali na Trenčíně.

          Willow - Profil | So 11.3.2017 7:27:11

          xDanielS >> Zdar a gratulace k nádherné rybačce.On nemá Sarfix navi Korum skladem.?

            xDanielS - Profil | So 11.3.2017 7:22:01

            Seržant55 >> Hoj, ještě ne. Příští týden by mi měli dorazit k nim navi. Na mě je ještě moc studená voda, zatím chodím s uchošťourama :-D Ale pokud máš někdy čas, tak je klidně vezmu a můžeme si zajít někam zachytat...

              Seržant55 - Profil | Pá 10.3.2017 22:55:29

              xDanielS >> Chytal jsi už ty Korumy-nový,390/120? Jesli jo tak popiš-jaký.

                fheavy - Profil | Pá 10.3.2017 22:39:54

                xDanielS >> mne se stalo loni ze mne samotnymu mvde prechytalo sensas,dva zakrmy vedle sebe stejny nastrahy korat rozdilny krmeni,jen takova zkouska,kteta neopadne vzdycky stejne,chytaval jsem klasickou 3000 /nevim uz nazev/roky dozadu a nuzu rict ze je dobra ,ale mezitim chytam i jine jako metodaky od nikla,emiloo,nebo mvde a nemuzu rict jednoznacne ze by byl sensas lepsi nez ty ostatni,nekdy a nekde a to i v pripadech kdy je tam vic lidi a to mluvim o stojaku ,na rece blby misto a sensas nebo cokoliv= erorr:-)

                  xDanielS - Profil | Pá 10.3.2017 22:03:25

                  trefcz >> Spíš troška štěstíčka, než um :-D
                  Víš jak, je to dycky složitější a já to už letos i zažil. Šel jsem na cejny s "levným" krmením. Byl jsem tam sám a nestíhal jeden feeder ani došponovávat. Pak přišli kámoši a sedli si proti proudu nade mne se Sensasem. Do půl hodky jsem byl skoro bez ryb. Když si někde sám, stačí "horší" krmení, třeba to trvá dýl a třeba si nezachytáš tak brutálně, ale zachytáš. V okamžiku, kdy je konkurence, je ale vše jinak...

                    trefcz - Profil | Pá 10.3.2017 21:57:15

                    xDanielS >> Tak tomu říkám úspěšný den, je vidět že to umíš :-) Myslíš že bez Sensasky by takovej úspěch nebyl?

                      fheavy - Profil | Pá 10.3.2017 20:46:35

                      xDanielS >> tam projede Tatra s vlekem ,bodet bys neprojel,kdyz vis kam des tak je to vpoho,ja jenom aby si nekdo s trochu mensim IQ s tebe nevzal priklad a nevisel za futral nekde v krovi:-) :-) :-) to vis vsichni monitori nejsou z prognostickyho ustavu)))

                        xDanielS - Profil | Pá 10.3.2017 20:43:54

                        René >> Fífa chrápe jak jezevec. I mně chutnala, ale do sadu jsem už nedošel :-D

                          xDanielS - Profil | Pá 10.3.2017 20:41:51

                          fheavy >> Hoj, já věděl, že projedu, tak jsem to neřešil.

                            xDanielS - Profil | Pá 10.3.2017 20:41:16

                            Martin M. >> Zajdi, myslím, že to místo docela dobře znáš :-) Dnes mi to šuškal do ouška pan porybný :-D Novinkou je zákaz kempování. Prosadil ho přímo prý přímo on.
                            Plandá, už jsme se o tom jednou bavili. Musím to konečně provrtat a dát tam pořádný šroubky.

                              Martin M. - Profil | Pá 10.3.2017 20:38:31

                              xDanielS >> pekny, to si tam v tydnu taky zajdu :) Neplanda ti tento podberak v spojnici obruce se zavitem?

                                Aiwen - Profil | Pá 10.3.2017 20:37:59

                                xDanielS >> pekne ryby... Gratulacka

                                  fheavy - Profil | Pá 10.3.2017 20:37:49

                                  xDanielS >> vsechno dobry akorat s tou udicou nastorc/napric/bych jezdit nemohl,zustal bych viset nezi stromy,vsude neni cesta takhle siroka,tzn.prikurtovat podel nee?))

                                    fheavy - Profil | Pá 10.3.2017 20:34:20

                                    hechtmrk >> 26"je idealni stred,vleze se tam i 80+ !

                                      xDanielS - Profil | Pá 10.3.2017 20:34:08

                                      Den jak vymalovaný. Test židlo-kolečka spojený s chytačkou, Reňoušek donesl klobásky k obídku, vítr fučel, voda pršela, ryby spolupracovaly, jdu spát :-D
                                      Chyceno nějakých cca 15 kapříků, pár karasů, nějaký ten cejn a kapří kyklop. Jen Reňouš zase musel mít něco špešl :-D Ještě jedna věc byla v testu. Dal jsem na jeden prut naviják 230g a na druhý 255g. Rozdíl byl opravdu hodně cítit, vlastně mě to až překvapilo, jak moc.
                                      Sestavy:
                                      1) Team Daiwa 12Q, Shimano Stradic 4000 CI4+, Shimano Technium 0,20mm, krmítko NGT 20g, návazec kroucenka cca 10cm + Milo Ghost 0,154mm cca 20cm, háček Cralusso 2470 Carpower v12
                                      Návnada 1kg Sensas Black Carp + 1kg Bruda Feeder black + 0,3kg Sensas TTX jemné + plechovka rozmixované bonduelky + spařená řepka, nástraha 3x masňák
                                      2) Team Daiwa 12Q, Shimano AR-C Aero 4000 CI4+, Shimano Technium 0,20mm, krmítko NGT 20g, návazec kroucenka cca 10cm + Milo Ghost 0,154mm cca 8cm, háček Korum hook hairs with quick stop v12, návnada 1kg Sensas Black Carp + 1kg Bruda Feeder black + 0,3kg Sensas TTX jemné + plechovka rozmixované bonduelky + spařená řepka, nástraha Sonubaits Oozing pellets Cheese Garlic, Sonubaits Oozing Boilies 8mm Tutti Frutti

                                      Edit: Jo a křeslo-kolečko boží. Jsem absolutně nadšený.

                                        Kondrakar - Profil | Pá 10.3.2017 20:33:37

                                        hechtmrk >> 55cm bude stačit. V neděli jsem vzal malou hlavu, průměr 40cm a podebral jsem s ní kapry 47 a 53. Mám i větší, která má délku 66cm a šířku cca 60. Ta by mi v neděli byla milejší.

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj