S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

NEmilooo - Profil | St 10.2.2016 20:54:04

René - Koukal si na ty dobroty co sem ti poslal v odkazech? >> Stránka diskuse

    NEmilooo - Profil | So 6.2.2016 22:01:12

    René - sháníš bivak? >> Stránka diskuse

      NEmilooo - Profil | Ne 31.1.2016 15:41:08

      Speedball - To není jenom pro mne a labe je velké a hladové. >> Stránka diskuse

        NEmilooo - Profil | Ne 31.1.2016 15:27:19

        Speedball - 800-1000kg ročně.-)) >> Stránka diskuse

          NEmilooo - Profil | Ne 31.1.2016 15:20:00

          Speedball - Já si vyrábím sám. Míchám si své směsi i AK.A sem spokojen,a hlavně ušetřím hromadu dukátů. >> Stránka diskuse

            NEmilooo - Profil | Pá 29.1.2016 18:03:38

            René - Ale ta se prodává na kila.-)) >> Stránka diskuse

              NEmilooo - Profil | Pá 29.1.2016 17:24:07

              buldozer - sz. >> Stránka diskuse

                NEmilooo - Profil | Pá 29.1.2016 17:12:53

                buldozer - Včera sem tam přijel s prutama,a zkáza. >> Stránka diskuse

                  NEmilooo - Profil | Pá 29.1.2016 17:09:33

                  buldozer - Jo a jinak Dřetky vytráveny.Dneska se zakopalo tak 250 kaprů. >> Stránka diskuse

                    NEmilooo - Profil | Pá 29.1.2016 17:07:22

                    buldozer - Tak to jsme vybrali stejně.Ale to neva.Já se jich dobrovolně vzdávám.Příští týden je jdu osahat k Renému a když tak my je objedná. >> Stránka diskuse

                      NEmilooo - Profil | Pá 29.1.2016 17:02:01

                      buldozer >> buldozer-Ty máš o které zájem? >> Stránka diskuse

                        NEmilooo - Profil | Pá 29.1.2016 16:44:02

                        buldozer - Tak teda jenom půl litra,když ty nebudeš.-)) >> Stránka diskuse

                          NEmilooo - Profil | Pá 29.1.2016 16:39:33

                          buldozer -Tak dobrá,kup litr rumu a je dojdu k tobě testnout. >> Stránka diskuse

                            NEmilooo - Profil | Pá 29.1.2016 16:31:00

                            buldozer - První tu moji.-)) >> Stránka diskuse

                              NEmilooo - Profil | St 20.1.2016 16:52:44

                              xDanielS - To jako na Halinu Pavlovskou?-)) >> Stránka diskuse

                                NEmilooo - Profil | Čt 31.12.2015 21:45:55

                                Hodně šupin v novém roce 2016,přeje emilooo. >> Stránka diskuse

                                  NEmilooo - Profil | Čt 24.12.2015 22:38:59

                                  Já byl taky hodný,dostal sem rybářské ponožky a rybářský sprcháč.-)) >> Stránka diskuse

                                    NEmilooo - Profil | Čt 24.12.2015 9:24:56

                                    Taky přeji štastné a veselé. >> Stránka diskuse

                                      NEmilooo - Profil | So 31.10.2015 21:42:39

                                      Slavík - Mají tam nějakou špatnou fotku.Je to dvou díl. >> Stránka diskuse

                                        Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj