Jihočeská Feederliga .

Diskuse o jihočeském závodním feederu.

Veškeré podrobnosti, termínový kalendář, propozice, fotky, výsledky a ohlášení jsou na www.jcfeeder.cz, historie na http://jihoceskafeederliga.mrk.cz/.
Autor diskuse: ryba-de - Profil , 10.3.2014 feeder - závodní sektor
Dále moderují: já 2 Profil + emilpesek Profil + Agny Profil + Marek Š. Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nryba-de - Profil | Út 12.5.2026 10:28:25

Zdar,kdo bude chtít živku na Hadinu,tak hnojky mít nebudu,VP,červy a kukly ano a MP když tak přes Máru Čecha od Vlacha,bude levnější,díkes

    NBečetka - Profil | Čt 25.2.2016 10:33:31

    Junior2 >> když vis dopředu, na jakej revir jedeš závodit, napis si ve čtvrtek večer doma 3 zápisy na pa, so, ne a žádnej blb na tebe nemuze

      NBečetka - Profil | Čt 25.2.2016 10:31:57

      emilpesek >> svatá pravda

        Nemilpesek - Profil | Čt 25.2.2016 9:52:05

        Bečetka >> V pohodě, já jenom aby se z toho nestal tvrdej názorovej střet. Já to znám od sebe. Něco mě vytočí, tak se k tomu vyjádřím jak to zrovna cejtím a pak je z toho průser. Kdybych hodinu počkal tak napíšu to samý, ale jinejma slovama a nic se nestane.

          Nemilpesek - Profil | Čt 25.2.2016 9:49:14

          ryba-de >> O Lipně mi Radku ani nemluv. Jsem tam jak jen to je možné a to co tam u cizinců vidíš, tak za to by potom musel českej rybáž jít rovnou sedět a ne jenom přijít o noty. Například loni na silvestra na Frýdavě shodili na vodu nějakejch 7-10 motorovech člunů a za hodinu už jsem je potkával jak jim na zádi za jízdy brnkaji pruty. Na lodi jeden chlap a vzadu ohnutý 4 pruty od trolingu. No a koho myslíš že asi RS ten den kontrolovala? Dva na břehu sedící děduly kteří měly nahozeno po jednom prutu. A na lodičky se jenom dívaly jako kdyby si říkaly "uf taje pěkná a rychlá". Prostě na ně nemaj aby je třeba jenom zkontrolovali. Nezbývá jim než se na ně ze břehu dívat.
          Co dodat. Musíš mít cizí pas, rychlou loď a nic se ti nestane.
          A ještě k těm povolenkám. To co sliším od RS na Lipně musí ty lidi přivádět taky k pěkný bezmoci. Když prej seberou noty cizinci za nějakej fujtajbl přestupek, tak on si klidně za týden rybaří s novou povolenkou.
          No a bojím se že to samé se bude dít pokud by se zavedla "turistická povolenka". Ten člověk v podstatě nic moc neriskuje. Stejně za pár dnů jede domů a chytat bude zase možná za pár let. Tak proč by nerisknul dát si do vezírku o kapříka navíc, nebo chytat celou noc. SR lístek nemá, tak o co vlastně jde?

            NJunior2 - Profil | Čt 25.2.2016 9:47:17

            Bečetka >> To až pijedem kvám na 2,tak to si budu hlídat zapsanou docházku,abych náhodou nepřišel o noty 😐

              Nryba-de - Profil | Čt 25.2.2016 8:19:57

              Agny >> No ještě že jsi nezmínil Německo a Rakousko..ty chytají dravce normálně na Lipně v Květnu a nikdo jim nic neudělá,tak spíš jedou po čechách a když jim to náhodou hajnej sebere,tak si koupí novou a chytá dál

                NAgny - Profil | Čt 25.2.2016 6:57:52

                Bečetka >> to si piš,že je to militantní,vstoupil jsem do diskuse,až když si zmínil Kepra,protože to co jsem zažil loni při kontrolách na lipně a hněvkách mě naštvalo.
                2 moji kamarádi přišli o papíry na 2měsíce,pak omluva,že vlastně nic neprovedli.
                samozřejmě,že toto se při feedrování neděje

                  NBečetka - Profil | Čt 25.2.2016 6:01:06

                  emilpesek >> já se vůbec necilim, jen me nebaví to téma diskutovat, protože nize uvedeny názory jsou buď militantní, nebo demagogicky. Ty jedinej jsi reagoval normálně.

                  Jinak já mluvil původně o povolenkach, co se budou vydávat bez listku.

                    Nemilpesek - Profil | St 24.2.2016 23:36:17

                    Bečetka >> Víťo, nemusíš se hned čílit. Jenom trochu diskutujeme. Bohužel jsi tady sám jako první napsal že k tomu abys zabavil noty si důvod najdeš a to víš, na to je nás většina háklivejch. Alespoň já jo. Zásadně se snažímm mít všechno v pořádku a chovat se k druhým s respektem. No a když náhodou udělám někde nějakou drobnou botu (a tu asi udělá občas každej), tak očekávám trochu toho respekru a pochopení taky vůdši sobě.

                      Nemilpesek - Profil | St 24.2.2016 23:25:17

                      ryba-de >> Souhlas

                        Nemilpesek - Profil | St 24.2.2016 23:24:26

                        Tiky Květák >> Jinak Honzo, když jedeš jednou místo 50 v obci 60km, tak ti taky nikdo řidičák nevezme. Prostě se to stane. A je to mnohem závažnější nežli nezapsání docházky.

                          Nemilpesek - Profil | St 24.2.2016 23:21:47

                          Tiky Květák >> Párkrát se mi to už stalo. Prostě jsem zapoměl zapsat. Pěkně slušně se omluvím, pokusím se to vysvětlit (nehledě na to že už od začátku kontroli se vždy chovám slušně) a můžu ti žíct že jsem vždy narazil na RS který byl taky slušný, řekl jenom si to dopište a příště si na to dejte pozor. Ani zápis nedělal. Je to jenom o slušnosti na obou stranách a taky uznání toho že nezapsaná vycházka není5 kaprů ve veírku. Vždyť jme u tý vody samy a nemusíme řvát do světa "hele Pešek nemá zapsáno". Ale jak říkám, porybný který to nedělá jenom proto aby si honil na někom ego, tak si cestu najde. No a ten druhej si jí najde taky. Noty se dají sebrat i za maličkost když už tu sílu a moc máš. Jenom to potom dělá špatný jméno těm slušnejm a rozumnejm.

                            NAgny - Profil | St 24.2.2016 23:08:17

                            co se týče rybářského lístku,tam bych problém neviděl.
                            všude ve světě(španělsko,francie,itálie,polsko)zaplatíš povolenku a jdeš chytat.
                            musíš znát pravidla,porušíš je a dochytals.

                              NMartin M. - Profil | St 24.2.2016 23:05:59

                              a kdyby se jednou zkontrolovalo, kolik lidi ma zapsano na nejakych velkych zavodech...

                                NAgny - Profil | St 24.2.2016 22:57:29

                                Tiky Květák >> já si myslim,že to dělat nemusíš.
                                nikdo neví,že ten co ho kontroluješ si zapoměl zapsat.
                                mě se to stane jednou týdně že si zapíšu pozdě,zakrmím a než si zapíšu,to začne brát a už si na to nevzpomenu

                                  NBečetka - Profil | St 24.2.2016 21:53:33

                                  RADYNEK >> JEdnou se mi to stalo a zrovna mě chytla RS. Odpustil mi to a od tý doby jsem za to papíry ještě nesebral.

                                  A toto téma mě nebaví, takže vystupuju pro tento moment z diskuse.

                                    NRADYNEK - Profil | St 24.2.2016 21:46:44

                                    Bečetka >> stalo se ti někdy, že jsi v zápalu rybariny nezapsal? Mě teda jo. Jak mi to docvaklo, ze nemam zapsano, hned jsem psal...

                                      Nryba-de - Profil | St 24.2.2016 21:33:43

                                      No to je Píčo.ina pánové, to už vůbec nejde o prosazování rybářského práva,ale o buzeraci a ego

                                        NBečetka - Profil | St 24.2.2016 21:30:53

                                        RADYNEK >> nedemagoguj

                                          Červené karty: Tloustobijec8