- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Vnadici smesi Krmiva Hulin
Nekdo zkusenosti s krmitkovkama z krmiva hulin?Nejde je o levne navonene sroty?diky
Autor diskuse: s.i.m.i - Profil , 10.3.2014 feeder - nástrahy, návnady
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
109x v oblíbených a 11x v ignorovaných.
molca - Profil | St 8.3.2017 19:05:49
Pidess >> Právě proto na každé vodě funguje něco jiného o tom to je, to mam na tom nejraděj :-))
Pidess - Profil | St 8.3.2017 18:57:22
molca >> já jsem psal, že si nemyslím, že je to špatný, ale s feederu mám zkušenost a ne jen já, že když sedíme vedle sebe dva, chytá ten s lepším futrem :-), několikrát ověřeno a myslím si že stejný je to i u boilies, nebo aspoň podobný, možná, že kdyby byly oba pruty Calipso, něco bych chytil :-)
xDanielS - Profil | St 8.3.2017 18:52:55
pohan >> :-D To se fakt omlouvám, ale to nemám. Vzal jsem, vyhodil jsem a s Hulínem skončil jsem. Je to prostě to nejlevnější a přesně to se od toho dá očekávat.
pohan - Profil | St 8.3.2017 18:39:49
xDanielS >> tak mě ty červená karkulko ukaž nějakou fotku,kde ty červy máš vyfocené,jinak skutek utek..............a to sa nezastávám hulína,jen sem reagoval na dotaz
xDanielS - Profil | St 8.3.2017 18:35:17
pohan >> A teď tu o Karkulce prosím. Samo, že nějaký základ bude stejný. Ale Hulín je zrovna tímhle přímo pověstný, že prodává jediné krmení, do které není třeba dodávat červy, už tam jsou.
pohan - Profil | St 8.3.2017 18:21:12
LudoO >> pytle na pelety a krmítkovky majů skoro všichni výrobci stejné,takže,kdybys tam měl jinou značku,tak s ti to stane taky.......
LudoO - Profil | St 8.3.2017 17:23:16
xDanielS >> Bohužel mám stejné zkušenosti jako ty. Moly prožrali igelitové pytle a měl jsem jich plný obyvák. Již také nikdy.
Luboš22 - Profil | St 8.3.2017 11:18:55
xDanielS >> Mně se to pustilo do práškového ananasového dipu.Zbyla z toho jenom hrudka pavučin.A to mělo ještě vydržet a navíc jsem to měl aj dobře zaskladněné.
molca - Profil | St 8.3.2017 11:17:50
xDanielS >> Hm tak to je možný, mě se ještě nikdy nic takového nestalo, bohu dik, možná výprodejní akce :-))) Mam to na kole 20min, tak to nějak neřeším, koupil jsem teď calipso method mix s kámošem na pul tak uvidím :-))
xDanielS - Profil | St 8.3.2017 10:35:01
molca >> Nakoupil jsem u Hulína takový průřez jejich nabídkou. Už to nikdy neudělám. Vše vesele plesniví, s krmítkovýma směsma jsem si do skladu natáhl moly, pelety a kuličky jsem smíchal, předipoval a naházel do vody. Never ever.
molca - Profil | St 8.3.2017 10:26:41
Pidess >> Myslíš ze je to o kvalitě ? U me to byl právě pravý opak, na mika nic, na calipso jsem si zachytal, a taky neříkám ze mik stoji za pendrek, agig to řekl správné, proste jim zrovna šmakovalo něco jiného, to není nic nového, úplně běžná věc, z tohoto opravdu žádné velké závěry nedělám.
Pidess - Profil | Út 7.3.2017 23:05:40
agig >> netvrdím, že je to špatný boilies, ale na druhou stranu jsem na mika nachytal na těch samých místech, tak možná ryby daly přednost kvalitě :-)))
Shawt - Profil | Út 7.3.2017 23:04:50
Hulin je super, mam doma balik neotevrenych boilies uz temer 1 rok a jsou v pohode a naky ryby na to taky jsou.
agig - Profil | Út 7.3.2017 18:56:57
Pidess >> Ahoj co chvály jsem na calypso četl se mi nezdá že by to byl takovej propadák a na třech řekách píšeš že jsi to testoval a ani tuk to je divný ale né nereálný možná jsi byl na nesprávným místě v nesprávný čas je jasný podám hlášení co to bude dělat jeden prut na to bětuji druhej pojedu na tutovku ;-)
Pidess - Profil | Út 7.3.2017 16:23:00
agig >> ahoj, tak dej vědět,já zkoušel před rokem Berounka, Vltava ,Labe a ani potah, jsem zvědavej na tvoje hodnocení díky a hezky den :-)
agig - Profil | Čt 2.3.2017 12:49:16
vydraL >> Jasně u nás už to začíná rozmrzat tak už to pojdu testnout ;-)
agig - Profil | St 1.3.2017 10:31:54
vydraL >> Ahoj o boilie calypsu jsem dost četl tak jsem si pořídil boilie letos poprvé i method mix tak jsem zvědav jaké úspěchy to přinese je to vše hodně kořeněný voní to nádherně mám rád smrady ;-) na něco podobnýho jsem již chytal od jiných firem a chytá to velice dobře doufám že toto nebude zrovna obráceně ;-)
Čtenáři této diskuse také sledují
NS feederem na kapry96912
NMethod feeder a vše kolem něj40291
NFeederařina na řece64295
NKorum - vše kolem téhle značky9590
NTimár Mix vnadicí směsi1351
NFeeder videa - výběr MM201
NPelety Sonubaits a minikuličky Cralusso3798
NPickermánia-ultra light fishing49039
NKlub fanoušků SPRO+Döme Gábor5730
NPreston - vše kolem této značky.4055
Živě na MRK.cz
Kde to žije - feeder
11:31NPickermánia-ultra light fishing 49043
11:12NGURU - vše kolem téhle značky 6269
10:30NFeederařina na řece 64301
NeNKlub fanoušků SPRO+Döme Gábor 5730
NeNS feederem na kapry 96912
ÚtNDrennan - zkušenosti, rady, tipy 1367
. . . NKlub Fanoušků Feederů Daiwa. 10512
. . . NFeeder v okolí Zlína 4580
. . . NKorum - vše kolem téhle značky 9590
. . . NPreston - vše kolem této značky. 4055
. . . NRohlikove boilie - vyroba 107
. . . NJihočeská Feederliga . 9457
Co je nového - feeder + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - feeder
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - feeder
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
4.7.Feeder Talian 2
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.IV. hnanický feeder cup 2026...
11.7.Feeder 1×1 Talian
17.7.1 místo 60000 2×20 hodin Talian
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
15.8.Method Feeder Talian první.misto...
22.8.Feeder Talian 3













