- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
prut afta 5/6 a snura 4
Zdravim. Ak mam prut afta 5/6 dokazem hadzat aj zo snurou 4
Autor diskuse: Krovo - Profil , 19.2.2014 muškaření - náčiní, doplňky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
1x v oblíbených a 4x v ignorovaných.
Ngibbon - Profil | St 19.2.2014 11:09:27
akú #4 šnúru máš? ak nejakú slušnú plávajúcu v dobrom stave, tak ti ju môžem vymeniť za moju #5 a máš po starosti :-), mám doma takmer nepožívanú (asi 10 vychádzok) Cortland precision trout dynatip WF5F hráškovozelená z tmavošedým tipom.
NŘízek 5,21 - Profil | St 19.2.2014 11:06:10
jehla >> přesně tak:-)
léta sem měl na tandt horizon 7100 lajnu dt 6f, prostě tehdá byla nějak levná, tak sem s tim chytal,
pak sem jednu sezonu sušil s xp 696 se lanou wf 4f, bo to na hladinu dopadalo tak nějak lehčeji.
ovšem Dr. Sláma varoval před používáním poddimenzovaných šnůr, neboť se ta šnůra rychleji opotřebovává, prý:-)
léta sem měl na tandt horizon 7100 lajnu dt 6f, prostě tehdá byla nějak levná, tak sem s tim chytal,
pak sem jednu sezonu sušil s xp 696 se lanou wf 4f, bo to na hladinu dopadalo tak nějak lehčeji.
ovšem Dr. Sláma varoval před používáním poddimenzovaných šnůr, neboť se ta šnůra rychleji opotřebovává, prý:-)
Nstrejka - Profil | St 19.2.2014 10:59:37
Pawell >> ach so, pak ano, já si prošel slepou uličkou s vlačkářským...
NDrozďák - Profil | St 19.2.2014 10:55:43
Pawell >> existuje, potvrzuji. Chvíli jsem ho měl jako zátěž pod backing na moc lehkém navijáku, pak jsem ho tuším někomu dal.
NPawell - Profil | St 19.2.2014 10:53:47
strejka >> Aniž bych ohajoval wolframový návazce, tak on existuje i muškařský wolframový návazec, který je jiný než normální lanko, a ten má trochu delší výdrž..
Njehla - Profil | St 19.2.2014 10:36:00
Řízek 5,125 >> Řízek 5,21 - 19.2.2014 10:24:59 >> myslíš jako: "chytat se dá se vším? No, dá..." :-)))
Krovo - Je to lepší, než tomu prutu naložit sedmičku, co vlastně vosmička.... ale nebude to asi úplně vono...na delší hody by to nejspíš bylo bez problému, je to lajna WF nebo DT?
Krovo - Je to lepší, než tomu prutu naložit sedmičku, co vlastně vosmička.... ale nebude to asi úplně vono...na delší hody by to nejspíš bylo bez problému, je to lajna WF nebo DT?
NŘízek 5,21 - Profil | St 19.2.2014 10:24:59
když se dá používat lajna 000, co by nešla používat lajna wt 4:-))
Nstrejka - Profil | St 19.2.2014 10:22:02
mildas - Quinn >> ono předně, ať už za jakýmkoli účelem, s wolframem muškařit nejde. Při hodech se jeho tenká vlákna začnou trhat a po pár hodech praskne...
NJirka_K - Profil | St 19.2.2014 10:17:30
Ano, jde to. A jde to úplně normálně, zvlášť pokud budeš házet na větší vzdálenost.
Nmildas - Quinn - Profil | St 19.2.2014 8:34:25
welbin >> co mas furt s tim wolframovym navazcem ? Kam vlezu, tam ho doporucujes. Je to lano viditelne na sto metru, ma to pul kila, uplne to zmrtvi chod steeamera.
Kdyz to tam nedostanou ruce, nepomuze ani kovadlina.
Kdyz to tam nedostanou ruce, nepomuze ani kovadlina.
NFlip - Profil | St 19.2.2014 8:23:42
S AFTMOU 5 / 6 by to možná při trošce dobré vůle šlo-s tou AFTOU 5/6 si ale nejsem jistý:-)))
Nwelbin - Profil | St 19.2.2014 8:14:02
bude to na houby létat,lze to vylepšit vyrobením střelné hlavy z lajny vyšší AFTMA - asi 7,či 8,záleží na tom kde chceš chytat a jak, taky na konec jde přidělat wolframový návazec-ale pak se to bude
potápět.
potápět.
Nmildas - Quinn - Profil | St 19.2.2014 8:11:48
Ano, jde to. Jako dojedes autem, na kterem maji byt gumy 235 a ty tam mas 195, jako dojdes na Snezku v botach 41, i kdyz mas nohu 42, jako dojede motor, do nejz je doporucenych 98 oktanu na 95.
Jen je to pumprdentlich.
Jen je to pumprdentlich.
Nchrostik3 - Profil | St 19.2.2014 8:07:11
já bych na tu šňůru nacvakal olůvka a tím by to pak byla 6.
Živě na MRK.cz
Kde to žije - muškaření
12:46NPovídání JEN o vázání a muškách 22022
9:16NO muškách, umělých 34435
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
. . . NPoradna: Muškaření 3850
. . . NGalerie muškařských navijáků 602
. . . NKdo více škodí pstruhové vodě?? Muškaří nebo Vláčkaří?? 153
. . . NBambusák a vyroba 797
. . . NKúp si svojho kormorána 2007
. . . NMuška splávek - Dry dropper rig 22
. . . NGastronomicky koutek pro lopaty a nemehla 53132
. . . NMuškaři a bigbít 7854
. . . NMuskareni v Gronsku 2
. . . Nrevír Hořima 68
. . . NMuškaření začátečnické vybavení 39
. . . NMuškaření v západní Austrálii (Video) 9
Co je nového - muškaření + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - muškaření
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.











