Heavy feeder 3,60 m do 4000 Kč.

Jaké jsou vaše tipy na prut 3,60 m(!) do 4000 Kč na házení kolem 50 m krmelců 50g+ futro. Díky
Autor diskuse: Barbusek - Profil , 1.2.2014 feeder - náčiní, doplňky

jak41 - Profil | Út 6.1.2015 19:28:21

Barbusek >> Skoro bych se přimlouval za ten barbel klacek, mám feeder 150g a nej špice má podle výrobce 6oz. Začínam reálně uvažovat, že přikoupím 7, spíš 8oz na "lehčí" kapradinu. Na proudné vodě se neztratí. Reálně mi ty špice přijdou tak o 1oz jemnější.

    Barbusek - Profil | Út 6.1.2015 18:32:00

    díky za tipy, ještě jsem nevybral :)

      usak - Profil | Út 11.2.2014 23:11:15

      Barbusek >> to zas ne, nekdy naopak az prilis casto :)

        Barbusek - Profil | Út 11.2.2014 23:08:09

        usak >> no jo, to jsou ty, co nikdy nepřevazujou :)

          usak - Profil | Út 11.2.2014 7:25:45

          Barbusek >> ja spicku vymenuju jen na zimu(a letos ani to) :-) Podle aktualnich podminek menim cely prut :-)

            Barbusek - Profil | Po 10.2.2014 23:04:48

            usak >> já špičky střídám podle aktuálních podmínek..

              usak - Profil | Po 10.2.2014 21:47:36

              Barbusek >> nac prehrsel spicek u takoveho prutu? Vsecko stejne chytam s jednou... :) Ja mam naopak obavu, abych uzil ten fidrovej top :)

                Barbusek - Profil | Po 10.2.2014 20:20:05

                usak >> koukal jsem na tu Daiwu Barbelku - pěkný prut, ale má v základě jen jednu feederovou špici 3 oz a doukoupení příjde docela draho. Taky bych asi vůbec nevyužil ten "kaprový" top díl.

                  usak - Profil | Čt 6.2.2014 9:23:45

                  Barbusek >> urcite a jeste mas do foroty "normalni" horni dil :-) Ja jsem pres rok hledal fidr na hrubou ricni praci, zadny mi nepadl do oka, i pres mraky prutu na trhu mi na kazdem neco vadilo a nemohl jsem najit presne to, po cem jsem pasnul. Nakonec jsem prikupil prave takoveto "hybridni" pruty...

                    michalba - Profil | St 5.2.2014 21:53:55

                    kasch >> solich76 - 5.2.2014 21:41:31 >> dakujem, podarilo sa mi najst aj dalsie diskusie.

                      Soulfish - Profil | St 5.2.2014 21:50:21

                      Barbusek - >> projdi si diskusi o beastmasterovi cx, z doby ax se jeho akce měla citelně zlepšit

                        solich76 - Profil | St 5.2.2014 21:41:31

                        michalba >> podívej se sem. Je to tu popsáno dostatečně. Je to sice kratší verze než mám já ale vlastnosti souhlasí. Máš to i s fotem. Mi připadá že jestli má prut 360 nebo 420 tak má pořád stejnou parabolu. Ohýbá se krásně a krásně pracuje. Je v poho.

                        http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=651280

                          michalba - Profil | St 5.2.2014 21:27:39

                          kasch >> solich76 - 2.2.2014 13:54:42 >> Dlhsiu dobu sa uz obzeram po twin feedroch od mikada 360/420 (kombinuje 2 udice v 1 udajne bez straty dobrych vlastnosti a pre mna velmi dolezitu malu transportnu dlzku). Unas sa da vidiet len ultraviolet (do 110g), T-rex ma 10 gramov naviac. Na ultravioletky som zatial počul samu chvalu. Vraj pekny prutik s akciou do 1/2. Vedel by si popisat viacej o T-rexe (ak si mal moznost tak aj porovnat)? Standardne potrebujem udhod 100 - 180g. D

                            Roman 7 - Profil | St 5.2.2014 20:46:16

                            Barbusek >> ok.

                              Barbusek - Profil | St 5.2.2014 20:42:18

                              Roman 7 >> jojo, no tak až pojedu na Labe, proč ne :)

                                Roman 7 - Profil | St 5.2.2014 19:59:13

                                Barbusek >> Bobnice .

                                  Barbusek - Profil | St 5.2.2014 19:56:54

                                  Roman 7 >> kam jsem zvaný?

                                    Roman 7 - Profil | St 5.2.2014 19:52:55

                                    Barbusek >> Nepleteš .Pokud to nemáš daleko přijed na návštěvu mužeš si spostu prutu vyzkoušet .

                                      Barbusek - Profil | St 5.2.2014 19:36:36

                                      usak >> jo, to jsem pochopil, takže, když má feederový vršek, tak by měl být jako feeder plnohodnotně využitelný - nebo se pletu?

                                        usak - Profil | St 5.2.2014 18:58:00

                                        Barbusek >> parmovy(barbel) prut neni primarne fidr, to ma spis bliz k maloraznimu kapraku. Nektere maji ovsem v ramci univerzalnosti i druhy horni dil - 'fidrovy/quiverovy'. Treba jako ta nize zminovana Daiwa Theory

                                          Roman 7 - Profil | St 5.2.2014 18:54:57

                                          Barbusek >> barbel je parma .Prut určený k chytání parem - hodně proudná voda.

                                            Rybkin - Profil | St 5.2.2014 18:48:24

                                            Barbusek >> Barbel má většinou jednu nefídrovou špičku

                                              Barbusek - Profil | St 5.2.2014 18:38:22

                                              usak >> připojuji se s věcnou otázkou . jaký je rozdíl mezi feederem a barbelem (barbel feederem)?

                                                Barbusek - Profil | St 5.2.2014 18:36:55

                                                chřenovák >> i tak moc díky

                                                  chřenovák - Profil | St 5.2.2014 15:56:00

                                                  Barbusek - >> Erionek není

                                                    Bubo.b - Profil | St 5.2.2014 12:06:30

                                                    Palusko >> Ja jen ze v podstate vystihuje to co tazatel pozaduje. Kazdopadne na řeku bych sel minimalne do 3,90 v H. Na ty Berounce taky občas chytám, záleží na proudu, ale sedel jsem tam i s Catanou a bez problémů. Jinak media mám Catany a v h mam Daiwy Black widow a naprostá spokojenost.

                                                      Palusko - Profil | St 5.2.2014 11:43:55

                                                      Bubo.b >> Mam ho v 360MH, na stojaky a montaz pod hacik celkom fajn prut, cista parabola. Na extremne prudne rieky neviem, tam pouzivam ine pruty ale mozno by aj tam zachytal, aspon ten v H verzii.

                                                        Bubo.b - Profil | St 5.2.2014 9:23:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                          usak - Profil | St 5.2.2014 7:54:44

                                                          chřenovák >> jaky je v tom rozdil? Kdyz uz nic jineho, koukni na ty dva pruty na obrazku nize, pripadnou ti stejne?