- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Feeder pro začátečníka
Dobrý den,
chtěl bych začít s feedrem. Potřeboval bych poradit ohledně prutu. Asi bych chtěl medium 3,60m na středně veliký rybník a občasně například Berounku. Moje tipy jsou: Mivardi Imperium 2 360cm 20-70
Okuma Solitron 360cm 70g
Trabucco Syntium Pro-Feeder 360cm MH
Cena do 2000Kč.
Děkuju moc
chtěl bych začít s feedrem. Potřeboval bych poradit ohledně prutu. Asi bych chtěl medium 3,60m na středně veliký rybník a občasně například Berounku. Moje tipy jsou: Mivardi Imperium 2 360cm 20-70
Okuma Solitron 360cm 70g
Trabucco Syntium Pro-Feeder 360cm MH
Cena do 2000Kč.
Děkuju moc
Autor diskuse: miko22 - Profil , 29.1.2014 feeder - náčiní, doplňky
A) Shimano Catana CX Medium Feede 3,66 m 100 gr87%
B) Prut Mitchell LUXX Feeder 363 60-120g13%
Od 29.1.2014 hlasovalo 126 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
12x v oblíbených a 5x v ignorovaných.
NDANCEK - Profil | Čt 30.1.2014 23:29:02
Dobrej, mohl bych vyuzit teto poeadny abych nemusel delat dalsi otazku? Chtel jsem se zeptat nemate nekdo zkusenosti s MIKADO TAURUS 360 light (95g)? Chci si poridit prvni feeder a mam moznost sehnat tyto pruty za dobrou cenu.Poradte prosim. Chodim na stojaky prehrady/slepe ramena.Dekuju
Nmiko22 - Profil | Čt 30.1.2014 22:56:56
děkuju moc všem co se ozvali zitra zajdu do prodejny kde maji Catanu a osaham si i par jinejch proutku. Kdyz jsem kupoval privlacoviho SpeedMastera tak o nem vetsina diskusi rikala ze je to zvejka a ja bych nemenil. :)
NSven - Profil | Čt 30.1.2014 21:05:50
Palusko >> jo to je pravda. Ten UV je z těch twinů nejlepší. Také jsem po něm koukal ale nakonec jsem si to rozmyslel. Měl jsem twina od šimána a žádnou přednost jsem v tom neviděl. Raději to řeším dvěma pruty :-) Jak se znám, stejně bych chytal jen s tou kratší verzí :-)
Nmiramax - Profil | Čt 30.1.2014 21:04:58
Od loňska vlastním toto:http://sarfix.cz/Korum-CS-feeder-3,60-mt.,456.html a jsem nadšený. Shodou okolností to splňuje kritéria, jen je to dvoudílný prut, což pro někoho může být problém. Ten mitchell jsem neviděl, catanu ano a dle mého vědomí a svědomí je ten korum lepší.
NPalusko - Profil | Čt 30.1.2014 21:00:55
Sven >> Mam to Mikado ultraviolet twin aj klasicky 390 light do 90g a ten twin je dost odlisny prutik. Je sice az do 120g ale je o dost stihlejsi od toho lightu a aj akcia je vecsia parabola. Asi to bude tym ze bez predlzovacieho dielu ma len 330cm co je o dost menej oproti 390. Kazdopadne obidva su to skvele overene pruty.
NMambič - Profil | Čt 30.1.2014 20:59:58
Tak za Mikado Ultraviolet Twin Feeder 330/390 dám ruku do ohně. V roce 2004 to byl můj první feeder, dá se s ním pokrýt opravdu spousta situací a ke spokojenosti slouží i po deseti letech. Při ceně kolem dvou tisíc je to více než dobrý univerzál.
NMety - Profil | Čt 30.1.2014 20:59:53
Palusko >> No pokud to tak vidíš tak možná ano,ale jen jsem napsal čistě svůj názor na jejich pruty. Každýmu vyhovuje něco jiného a myslím si,že v tomhle se oba shodnem. Zkrátka mě tyto pruty vyhovují a doporučil bych je asi každému ;)
NPalusko - Profil | Čt 30.1.2014 20:57:27
Mety >> Nerobis ty nahodou dealera predrazeneho shimana? :)
NMety - Profil | Čt 30.1.2014 20:50:27
Grassel >> Ano přesně tak. Mě taky plno lidí říkalo,že shimano jsou žvejkačky,ale mě to vyhovuje a navíc podle mě příjde,že kvalita jejich průtů převyšuje cenu takže určitě vhodná investice. A ohledně těch peněz jak jsi říkal tak toto je vše pravda ;) někdo má nato,aby si koupil dražší proutek a někdo ne ( já osobně ještě studuji takže peněz je málo) Jsou prostě mnohem důležitější investice a i s levnějším nářadím se dá lecos pochytat
NSven - Profil | Čt 30.1.2014 20:50:01
Valda >> možná, že je letos Mikado nenabízí ale trh je jich zatím plný. Jen si vybrat od koho..
Stejně tak i ve twinech je současná nabídka širší: http://splavek.cz/shop/244-twin-2-v-1.html
http://www.rybarske-potreby-kral.cz/1708-prut-mikado-t-rex-twin-feeder-330-390cm.html
Stejně tak i ve twinech je současná nabídka širší: http://splavek.cz/shop/244-twin-2-v-1.html
http://www.rybarske-potreby-kral.cz/1708-prut-mikado-t-rex-twin-feeder-330-390cm.html
NValda - Profil | Čt 30.1.2014 20:27:07
marmyš >> jj pro letošní rok je mikado již nenabízí pouze twin což je super že si můžeš změnit délku podle situace
http://www.ryvafishing.com/ryvafishing/eshop/0/3/5/1012568-Mikado-Ultraviolet-Twin-Feeder-330-390
ve 3,30 nebo 3,60m pouze 2 modely pro letošní rok
http://www.ryvafishing.com/ryvafishing/eshop/0/3/5/1012568-Mikado-Ultraviolet-Twin-Feeder-330-390
ve 3,30 nebo 3,60m pouze 2 modely pro letošní rok
NŠtěpsa - Profil | Čt 30.1.2014 20:00:48
JanCv >> Ano, na daleké hody není, ale myslím že to ani nepotřebuje, píše středně velké rybníky a berounka, to není tam moc velké :) Ale pravda, tady má Zko mínus.
NGrassel - Profil | Čt 30.1.2014 19:03:05
Mety >> Je to vše jen subjektivní názor.. Catana je nadherná a akci ma taky super.. Na druhou stranu,už jsem slyšel označení - Hadičkář,gumák,ohejbač atd.. Každému,co jeho jest.. Pokud má někdo na prut za 7tis a k tomu si koupí naviják za 5tis...preju mu to.. Já na to nemám (měl bych,ale nechci to investovat,jsou důležitější věci). Ale ať Ti dotyční nekritizují.. (ano vím,že tu byla spousta jinych cenově rozumných navrhů..ale s těma ja nemám zkušenost,proto chválím,co znam)
NMety - Profil | Čt 30.1.2014 18:32:00
Grassel >> Přesně tak jak říkáš Catana je mazel ;) Krásná jak z pohledu oka tak i rybařiny :) Má parádní akci a zatím ani jednou nezklamala. U mě zatím ta nejlepší investice takže bych jí doporučil asi každému feederaři.
NKóĎA - Profil | Čt 30.1.2014 18:07:12
Zajda >> prut, prut a ještě jednou prut. Pokud si dobře pamatuji, tak na ně byl stylově vyobrazen meč, asi jakože je ten prut až takhle vostrej. Panejo, říkával jsem si. Stála tenkrát bez stovky tři tisíce. To byly doby...
Čtenáři této diskuse také sledují
NS feederem na kapry96912
NPelety Sonubaits a minikuličky Cralusso3798
NMethod feeder a vše kolem něj40292
NFeederařina na řece64328
NFeeder videa - výběr MM201
NKorum - vše kolem téhle značky9590
NPickermánia-ultra light fishing49069
NVše kolem parmových prutů Bárbel.6058
NPreston - vše kolem této značky.4055
NKlub fanoušků SPRO+Döme Gábor5730
Živě na MRK.cz
Kde to žije - feeder
StNGURU - vše kolem téhle značky 6270
StNFeederařina na řece 64328
StNPickermánia-ultra light fishing 49069
StNMethod feeder a vše kolem něj 40292
PoNFeeder v okolí Zlína 4581
NeNKlub fanoušků SPRO+Döme Gábor 5730
NeNS feederem na kapry 96912
. . . NDrennan - zkušenosti, rady, tipy 1367
. . . NKlub Fanoušků Feederů Daiwa. 10512
. . . NKorum - vše kolem téhle značky 9590
. . . NPreston - vše kolem této značky. 4055
. . . NRohlikove boilie - vyroba 107
Co je nového - feeder + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - feeder
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - feeder
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Zámecký pohár Opočno - dospělí
28.6.Zámecký pohár Opočno - děti
4.7.Feeder Talian 2
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.IV. hnanický feeder cup 2026...
11.7.Feeder 1×1 Talian
17.7.1 místo 60000 2×20 hodin Talian
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...











