- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Hrazdy, vidličky, stojany a jejich vychytávky
Jaké používáte hrazdy, vidličky, stojany atd.?
Autor diskuse: 1N2A6H1 - Profil , 25.1.2014 feeder - náčiní, doplňky
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
75x v oblíbených a 12x v ignorovaných.
drvoštěp - Profil | Po 6.4.2015 12:42:37
Anýzový dědek >> Tyhle mám také ? Teda jestli jsem je neprodal se stojanem :)))).A ty prut drží velmi dobře
drvoštěp - Profil | Po 6.4.2015 12:40:35
Čík >> Já měl tenhle ale od Carp systemu.U převlečných matic jsem vyvrtal dvě dirky průměr 3mm a do nich jsem dával závlačky (kolíky) protože to mělo snahu u těžších navi se vyosovat.
Anýzový dědek - Profil | Po 6.4.2015 12:40:30
Čík >> je to tvrzená guma taktéž od Carpsystému. Blank v ní dobře drží. No nějak se s tím naučím manipulovat... :-)
Čík - Profil | Po 6.4.2015 12:34:17
jambo >> Kámoš ho má taky,mně se prostě zdá,že je to udělané z takového slabšího materiálu.Cena kolem 1600,-Kč tomu odpovídá.Já měl předtím stejný model,ale byl z nerezu+dural a ten byl o hodně stabilnější.Ale cena byla kolem 3000,-Kč.
jambo - Profil | Po 6.4.2015 12:23:37
Čík >> mám ten stejnej stojan, a používám gumové (zelené) koncové rohatinky. A že by se něco rozkmitalo jsem nějak nezaznamenal :-))
Čík - Profil | Po 6.4.2015 11:58:38
Anýzový dědek >> Ta tvoje černá rohatinka to je plast?Já používám tyto gumové od Carpsystemu.Blank v ní pěkně sedí.Jinak si myslím,že materiál tvého stojanu neumožní to,aby se ti druhý prut při vyndání prvního nerozkmital.
nofish - Profil | Po 6.4.2015 11:54:53
Anýzový dědek >> je jich víc velikostí, já na moje musel koupit ty nejužší, myslím, že tyto. http://www.rybarskepotreby-shop.cz/koncovka-gumova-se-zavitem-3-3154.html
tuzemak - Profil | Po 6.4.2015 11:50:59
Anýzový dědek >> ale ju,darovanýmu koňovi na zuby nehleď.-))))
Pvl - Profil | Po 6.4.2015 11:48:54
drvoštěp >> 11:28:26 -- Možná i malá pilčička k tomu, by nebyla od věci :o§))
Anýzový dědek - Profil | Po 6.4.2015 11:39:39
tuzemak >> No s vidlema jsem skoncoval :-) Max jen dvě na feeder.
tuzemak - Profil | Po 6.4.2015 11:32:24
Anýzový dědek >> nesmíš kupovat rezavějící děvku,ale pořádný vidle.-)))
drvoštěp - Profil | Po 6.4.2015 11:28:26
Anýzový dědek >> A k těm vidličkám.Kupoval jsem NGT za 170,-kč kus a jsou super.Ne chám si tam ještě laserem vypálit svůj nick a budu in :))
drvoštěp - Profil | Po 6.4.2015 11:26:24
Anýzový dědek >> A ty Prologic jsou taky super.Ale tomu rozkmitání stojanu se neubráníš.Vždy je něco za něco.
Anýzový dědek - Profil | Po 6.4.2015 11:14:10
Pvl >> Nebyl, to bylo furt kupovat vidle, který rezly jak stará děfka nebo se ohýbaly.... :-)
Colasrumem - Profil | Po 6.4.2015 11:13:54
Cappyk - 6.4.2015 11:09:24 >> Ale vezmi si jak to Dalibor propagoval. Jak lítal na tom videu ve slipech po Břehu:o) Promiň to bylo jinam.
Anýzový dědek - Profil | Po 6.4.2015 11:12:35
drvoštěp >> tyhle rohatinky mám, ale když zabere ryba tak z nich ten prut vylítne jak oštěp , protože má opravdu úzkou rukojeť. Používám tyhle (obr.1),ale když vyndám prut tak rozkmitám celej stojan.
Čtenáři této diskuse také sledují
S feederem na kapry96912
Method feeder a vše kolem něj40292
Feederařina na řece64328
Korum - vše kolem téhle značky9590
Pelety Sonubaits a minikuličky Cralusso3798
Lov dravců na feeder849
Preston - vše kolem této značky.4055
Klub fanoušků SPRO+Döme Gábor5730
Klub Fanoušků Feederů Daiwa.10512
Feeder videa - výběr MM201
Živě na MRK.cz
Kde to žije - feeder
StGURU - vše kolem téhle značky 6270
StFeederařina na řece 64328
StPickermánia-ultra light fishing 49069
StMethod feeder a vše kolem něj 40292
PoFeeder v okolí Zlína 4581
NeKlub fanoušků SPRO+Döme Gábor 5730
NeS feederem na kapry 96912
. . . Drennan - zkušenosti, rady, tipy 1367
. . . Klub Fanoušků Feederů Daiwa. 10512
. . . Korum - vše kolem téhle značky 9590
. . . Preston - vše kolem této značky. 4055
. . . Rohlikove boilie - vyroba 107
Co je nového - feeder + obecné
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - feeder
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - feeder
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Zámecký pohár Opočno - dospělí
28.6.Zámecký pohár Opočno - děti
4.7.Feeder Talian 2
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.IV. hnanický feeder cup 2026...
11.7.Feeder 1×1 Talian
17.7.1 místo 60000 2×20 hodin Talian
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
















