Zkušenosti s feedery SPRO

Ahojte máte zkkušenosti s těmito proutky?
Autor diskuse: kalois - Profil , 2.1.2014 feeder - náčiní, doplňky

Marcicarp - Profil | Po 6.1.2014 17:44:17

Ty specialky mají na špičkách velké očka ? co se týče 3.6m heavy a MH?

    kaprPete - Profil | Po 6.1.2014 15:53:25

    ondrouss >> Je to tak, myslím si, že se dá dobře hodit s většinou průtů a nezáleží to jenom na prutu, ale i na velikosti navijáků a průměru vlasce, což je polovina úspěchu. Ruce nepočítám, když jsou volšový, tak nepomůže nic:-)

      ondrouss - Profil | Po 6.1.2014 15:31:17

      kaprPete >> Já mám jen tej starší model a bohužel ve verzi 420H a dál jsem se touhle kategorií nezabýval. Já je samozřejmě nehaním, jen jsem napsal o tom starším modelu (kdyby na něj někde narazil na eshopu).
      Souhlasím i s tím, že bych delší jak 390 nebral, je to hrozně neohrabané s tím zaseknout - teď mám na mysli lov cejna na přehradě, pokud tam pověsím peletu a budu čekat na pět kaprů za docházku je to ok. Zároveň si také nemyslím že s tou 420 dosáhne nějak podstatně delších náhozů.

        kaprPete - Profil | Po 6.1.2014 15:27:11

        ondrouss - 6.1.2014 15:23:23 >>Tady je odkaz pro srovnání tloušťky obou typů.
        http://www.rybarskepotrebyalex.cz/spro-special-pell​et-feeder---by-dome-gabor_2390.php

          ondrouss - Profil | Po 6.1.2014 15:23:23

          RADYNEK >> Já mu ho nedoporučuju, ale je třeba se na to dívat objektivně nikoli naopak. On si to chce vyzkoušet a vybírá vhodný prut, to k jakému dojde výsledku uvidíme na konci sezony.
          Já si koupil ráhno, zjistil že je k prdu a leží mi na skříni.

            kaprPete - Profil | Po 6.1.2014 15:23:20

            ondrouss >> Ahoj já vlastním special pellet feedery MH 360 a měl jsem v ruce i ty předchozí pellet feedery a tyto dva pruty jsou nesrovnatelné. Ano máš pravdu, že ty starší byly kopyta, ale nová řada je zcela jiná a pruty za nabízené peníze pracují skvěle. Nevím jestli jsi měl tu možnost si s nimy zachytat, ale jediné co bych jim vytknul je korek a zalakování oček, které není úplně 100% Za mě je na požadovcanou rybačku doporučuji, i když bych určitě nebral ty 420.

              RADYNEK - Profil | Po 6.1.2014 14:48:07

              ondrouss >> tak ať si koupí to ráhno 4,2 m. Přece jenom je to "velkej chlap", bude s tím házet jako s pickerem :-)

                ondrouss - Profil | Po 6.1.2014 14:45:18

                RADYNEK >> Ale kalois chce prut na 65m s normálním krmelcem!
                Já tam chytat nechci a ani bych si na to netroufnul, nemám to rád. Tak sem nemůžeš napsat, že je to blbost ať chytá na 50ti.
                To s tím trabuccem nedáš, to je skvělý a přesný právě na to co jsi napsal.

                  RADYNEK - Profil | Po 6.1.2014 14:39:36

                  krusell >> jasný. Raději si připlatím nějakou kačku. Mi Spročka se moc nelíbí. Jedinej se mi líbil v ruce Leo Kot.

                    krusell - Profil | Po 6.1.2014 14:33:15

                    RADYNEK >> Mám také MRX a jsem maximálně spokojen, jen je v jiné cenové relaci.

                      RADYNEK - Profil | Po 6.1.2014 14:13:29

                      kalois >> Ktery Mivardi mas na mysli?

                        kalois - Profil | Po 6.1.2014 14:10:14

                        RADYNEK >> No já si to letos chci prubnout.Tak sháním něco na tu dálku.Jako můj faovrit je i mivardy 3,9male ale připadá mě ta spro značka za solidní ceny

                          kalois - Profil | Po 6.1.2014 14:07:45

                          ondrouss >> JJ no já sem měl vybráno toho special pelleta a chtěl sem vedet jestli s tím mají borci zkušenosti .No tak víš jak než něco koupím informuji se.:-))

                            RADYNEK - Profil | Po 6.1.2014 14:03:20

                            ondrouss >> Chytat na stojaku 65 m, tak to hazis kam to padne. Ja vidim hranici 50-55m s nejakou presnosti. Pro me staci MRX 125 g.

                              ondrouss - Profil | Po 6.1.2014 13:58:25

                              kalois >> V tom případě bych se vydal na výstavu(nebo na krám kde mají naskladněno), SPRO tam má vždy zastoupení a určo mají v nabídce házecí pruty, ono je to tak že se budou objevovat čím dál častěji i u jiných firem, páč tímto směrem se to teď ubírá.

                                ondrouss - Profil | Po 6.1.2014 13:55:28

                                kalois >> Přesně ten jenom ve verzi 420 heavy s odhozem do 140g. A ten bych ti nedoporučil, leč je to můj názor a má zkušenost, chtěl jsem ho kdysi na stejnou věc jako ty, jen jsem nechtěl moc investovat, protože tam chytám 4x do roka a tady ho nikde nepoužívám. Ty jsi tam pořád a využiješ ho, proto bych to dobře zvážil a třeba si i připlatil.

                                  kalois - Profil | Po 6.1.2014 13:51:53

                                  Já bych chtěl právě od toho spra jelikož sem spokojenej i s nexavem ale jako došla mě špička spoštou za 840kč super a než sem ji sehnal katastrofa.

                                    ondrouss - Profil | Po 6.1.2014 13:35:29

                                    RADYNEK >> Tak dej tip jakej prut je vhodnej na paso když to nefouká a potřebuješ to házet s normálním (ne předváženým) krmítkem na 65m. To laredo to dokáže a dá se sním i chytat, navíc je to 390 ne 420.
                                    Ono mu jde o to chytat standartně, ale daleko a navíc je to kus chlapa, ten to veme a mázne s tím.

                                      RADYNEK - Profil | Po 6.1.2014 13:01:14

                                      ondrouss >> To sem zvědav, co Emilek vybere. Aby si ještě nesháněl Katánu znova:-) Já jsem se Lareda zbavil. Na Mušov to není a pro Juraja už vůbec ne:-)