Zkušenosti s feedery SPRO

Ahojte máte zkkušenosti s těmito proutky?
Autor diskuse: kalois - Profil , 2.1.2014 feeder - náčiní, doplňky

Nnumen - Profil | So 16.9.2017 18:37:22

Jiri.H >> je,jestli chceš mohu ti nafotit akci prutu.a nějaký detail.

    NxDanielS - Profil | So 16.9.2017 13:14:52

    Jiri.H >> Mám dva kousky a jsou super. Za mě těžce zážitkovej a návikovej proutek.

      NJiri.H - Profil | So 16.9.2017 12:59:10

      numen >> Děkuji za informace. Naopak chci o něco měkčí prut, takže by to mohlo být ono. Syn je tedy s ním spokojený?

        Nnumen - Profil | Pá 8.9.2017 8:10:22

        Jiri.H >> mlaďas Metod solitha ve 330cm vyhrál na závodech. Je o něco měkčí než obyčejný Solith.
        jestli chceš tužší kup si metod Berti Bovens 330cm. jde sice do paraboly,ale je tužší. jen má i tvrdší špičky. Mám na něj i kapři k 80cm.

          NDarďas - Profil | Po 4.9.2017 8:48:38

          Jiri.H >> Dík.Chci ho na místní soukromák a menší vody.

            NJiri.H - Profil | Po 4.9.2017 8:46:28

            Darďas >> Zdravím.
            Naprosto. Mám rád menší vody a na velikosti úlovku mi tolik nezáleží, takže je to de facto můj nejpožívanější prut. Je trochu tužší, ale díky tomu bez problému utáhne i Kapra 50 cm. Chytám s tím poměrně často na malé method krmítka. Co se týče zpracování, tak bych měl jen výtku v podobě „zapatlaných“ patek a u oček. Na funkci to však vliv nemá. S pozdravem, JH.

              NDarďas - Profil | So 2.9.2017 10:34:41

              Jiri.H >> Ahoj.
              Jak jsi spokojený s tím Solithem 270/40 ?Chci si ho koupit.

                NJiri.H - Profil | So 2.9.2017 9:27:48

                Jiri.H >> Uznávám, nebyla to vhodně zformulovaná otázka. Zajímalo by mě, jak je prut tuhý, zdali je parabolický atp. Mám Solith L270/40 a MH360/80, což jsou tužší pruty. Je takový i method feeder v 300 a 330? Předem děkuji za reakce.

                  NxDanielS - Profil | So 29.7.2017 9:49:36

                  petko38 >> :-D OK

                    Npetko38 - Profil | So 29.7.2017 9:44:40

                    Nie kupil som stoličku namiesto udic asi tak ale diki

                      NxDanielS - Profil | So 29.7.2017 7:30:12

                      petko38 >> Ještě pořád?

                        NJiri.H - Profil | Pá 28.7.2017 21:24:25

                        Máte někdo zkušenosti se Solith Method Feederem? Vyváží jeho vlastnosti neduh v podobě toho, že s nasazenou špičkou nejsou díly stejně dlouhé?

                          Npetko38 - Profil | Út 20.6.2017 20:03:28

                          ma volakto spro bb signature 3.6 100 gramov alebo sloith 3.6 100 potrebujem vediet rozdiel a velkost prveho ocka

                            Nmilans14 - Profil | Út 20.6.2017 19:27:34

                            petko38 >> Peťo momentálně ještě žádnou, jen jsem dával dotaz na náhradní špičku na " MASTER CARP PRO 360MH - 20-80g " a přišla mi odpověď, že zatím nejsou dostupné.

                              Npetko38 - Profil | Út 20.6.2017 18:51:42

                              milans14 >> aku spicku dlzku priemer a ci heavy medium licht najlepsie je merat digitalnym meritkom ale ja ma 3.6 a tam je 2.8

                                Npetko38 - Profil | Út 20.6.2017 18:50:48

                                aki priemer spicky milans potrebujes...

                                  NEinstein - Profil | Út 20.6.2017 17:50:41

                                  milans14 >> já si myslím že to není jen tak zlomit špičku, když si dáš pozor při nahazovani,a nikde s ní nenabouraš tak ti musí vydržet. Já mám na 1.feederu origo špice už 1,5roku a OK

                                    Nrájovec - Profil | Út 20.6.2017 11:39:21

                                    numen >> Díky za reakci, mrknu se teda na něho zblízka :-)

                                      Nmilans14 - Profil | Po 19.6.2017 17:55:18

                                      numen >> Děkuji.