Muškaři a bigbít

Jaké hudbě pánové dáváte přednost ? Bigbít , cajdák , dechovka ? Sem s tím co máte rádi :-)) Videjka vítána
Autor diskuse: Vlastec - Profil , 8.12.2013 muškaření - ostatní
Dále moderují: LSD Profil + mlíčnák Profil

supinna - Profil | Pá 24.1.2014 23:51:38

mlíčnák >> Tam co jedem, nebývají.

    mlíčnák - Profil | Pá 24.1.2014 23:50:17

    supinna >> Kombinace týden , slivka , svařák ,pivko by mi nevadila :-)) A sjezdovky bez front na vlek .

      supinna - Profil | Pá 24.1.2014 23:50:12

      mlíčnák >> No z tý hrozby...:)

        mlíčnák - Profil | Pá 24.1.2014 23:47:46

        supinna >> Kdo Ti dal Redku ? :-))

          supinna - Profil | Pá 24.1.2014 23:47:28

          mlíčnák >> Jinak mi to pěkně kombinujem, aby nic nevyčnívalo, ani nescházelo: sjezdovky, běžky, pivo, slivka, svářo. Pěkně vyváženě, máme na to týden:)

            supinna - Profil | Pá 24.1.2014 23:44:40

            mlíčnák >> Sem byl tak rozhozenej z tý redky, že jsem málep přehlíd ty Mamas end Papas :((( Bomba!!

              mlíčnák - Profil | Pá 24.1.2014 23:42:36

              supinna >> Na lyžách mám něco odjezděné po Krkonoších , Beskydech i Jeseníků .Jen běžky mi nikdy nebavily . Domácí Lopajz v Karpatech ani nevzpomíánám :-)

                supinna - Profil | Pá 24.1.2014 23:40:13

                mlíčnák >> Nevadí. Jo to já taky vejškový sporty nejraději u PC :))

                  mlíčnák - Profil | Pá 24.1.2014 23:38:20

                  supinna >> No mjůzik nevím a ty sporty ve výškách nejsou pro mne . Třepou se mi haksně skoro už na štaflách :-) Ale hory sou moc pěkné a snad bych ski i vytahl :-)

                    mlíčnák - Profil | Pá 24.1.2014 23:33:07

                    stan4d >> sou ty Pražandy fakt dobré .

                      supinna - Profil | Pá 24.1.2014 23:32:52

                      mlíčnák >> Možná to sem nepatří, ale mám na Tebe dotaz. Nevíš co to je za muziku pod tímto videem? Jinak doporučuju zhlédnout celý :)
                      http://www.youtube.com/embed/EEu42L0ufBY

                        stan4d - Profil | Pá 24.1.2014 23:28:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          supinna - Profil | Pá 24.1.2014 23:26:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Špica!!! S.re mě, že jsem na to nepřišel sám:)) Zejtra jedu lyžovat , tak snad zaju taky pohodíčku. Třeba takovou :)
                          http://www.youtube.com/watch?v=pC3vGOpCW9Y

                            mlíčnák - Profil | Pá 24.1.2014 23:23:24

                            supinna >> :-)) Tady je to o pohodě :-) http://www.youtube.com/watch?v=h0G1Ucw5HDg aspoň myslím :-)

                              supinna - Profil | Pá 24.1.2014 23:17:57

                              mlíčnák >> Prosíím néé !!!

                                mlíčnák - Profil | Pá 24.1.2014 23:16:27

                                supinna >> To vidím na redku :-)) Taky zkusím co to s nima udělá :-) http://www.youtube.com/watch?v=dN3GbF9Bx6E

                                  supinna - Profil | Pá 24.1.2014 23:11:26

                                  mlíčnák >> Tak jsem tu furt:) Než to chlapi rozsouděj, tak jim posílám něco opravdu na spaní. :)
                                  http://www.youtube.com/watch?v=sqGP6p0mNc8

                                    mlíčnák - Profil | Pá 24.1.2014 22:47:57

                                    supinna >> Ne, okamžitě do pryč :-)) Jehla by to mohl rozsouditi , nebo Vlastik vedůcí :-)

                                      supinna - Profil | Pá 24.1.2014 22:44:29

                                      Jestli se nepletu, tak tento Krokus jsem měl taky na vinilu...