Muškaři a bigbít

Jaké hudbě pánové dáváte přednost ? Bigbít , cajdák , dechovka ? Sem s tím co máte rádi :-)) Videjka vítána
Autor diskuse: Vlastec - Profil , 8.12.2013 muškaření - ostatní
Dále moderují: LSD Profil + mlíčnák Profil

Nopltik - Profil | Čt 2.1.2014 22:43:37

    NRici - Profil | Čt 2.1.2014 22:32:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Nopltik - Profil | Čt 2.1.2014 22:29:25

      http://www.youtube.com/watchv=L7Pc_MoJ6l0
      miluju wrestling a ta muzika k těm videím super odpočinek

        NDEBUSTROL - Profil | St 1.1.2014 11:49:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          NVlastec - Profil | St 1.1.2014 11:17:01

          Kluci mám z Vás radost . Krása střídá nádheru , jen tak dál .

            Nstan4d - Profil | St 1.1.2014 10:57:20

              NLSD - Profil | St 1.1.2014 3:01:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              si myslím, že si to zaslouží
              PRVNÍ
              :-)))
              http://www.youtube.com/watch?v=sHQ_aTjXObs

                NDrozďák - Profil | St 1.1.2014 0:24:02

                dun >> já to měl až rok nato ve Sportovce.

                  Ndun - Profil | Út 31.12.2013 23:38:30

                  Drozďák >> Rozevzpomínal jsi mě na Budapešť 26.5.1989
                  Zájezd komplet za 600 Kč :-)


                    Nmlíčnák - Profil | Út 31.12.2013 23:28:03

                      Nmlíčnák - Profil | Út 31.12.2013 23:20:20

                      jehla >> Hraje furt ale na druhém břehu ..

                        Njehla - Profil | Út 31.12.2013 23:12:47

                        mlíčnák >> to hrával i Gary...
                        http://www.youtube.com/watch?v=qDorH739Zgk

                          Njehla - Profil | Út 31.12.2013 23:03:31