Muškaři a bigbít

Jaké hudbě pánové dáváte přednost ? Bigbít , cajdák , dechovka ? Sem s tím co máte rádi :-)) Videjka vítána
Autor diskuse: Vlastec - Profil , 8.12.2013 muškaření - ostatní
Dále moderují: LSD Profil + mlíčnák Profil

Nmlíčnák - Profil | Út 31.12.2013 15:54:44

LSD >> Znalec se pozná . Z vynilů mám jen AC/DC 2x a jedny DP . Vše na kazetách , vhs ,MP3 a cd/dvd :-) Měl sem ještě Elány v anglické verzi a totok :-) http://www.youtube.com/watch?v=JA6id4--BDg Kde sem to půjčil už nevím :-(

    NLSD - Profil | Út 31.12.2013 10:39:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    .

      NZN - Profil | Po 30.12.2013 22:08:04

      Drozďák >>
      tam by debata okamitě přestala být debatou :-))

        NDrozďák - Profil | Po 30.12.2013 22:00:11

        ZN >> no, do Plkárny bys něco fouknout mohl. Za zkoušku nic nedáš :-)

          NZN - Profil | Po 30.12.2013 21:57:01

          LSD >>
          v pohodě :-))
          Mi se ty inyly už nechce fotit, příště. Taky by z nich mohlo některým jebnout, což by byla těsně před koncem roku škoda. Možná :-)

            NLSD - Profil | Po 30.12.2013 21:39:37

            .

              NLSD - Profil | Po 30.12.2013 21:37:58

              ZN >>
              Zdendo, to nebylo samozřejmě NIC proti Tobě !!!

                NLSD - Profil | Po 30.12.2013 21:25:40

                :-)

                  NLSD - Profil | Po 30.12.2013 21:04:31

                  Hele, chlapci. Z jůtůbu to umí dneska stáhnout malé dítě.
                  Co takhle nějaké fotky svých vynilů? He?
                  :-)))

                    NLSD - Profil | Po 30.12.2013 19:27:05

                    Tenkrát mě spíš zajímaly taneční kreace té v zeleném
                    :-)))
                    http://www.youtube.com/watch?v=4LsCKg2afR8

                      NLSD - Profil | Po 30.12.2013 19:22:33

                      Poslouchali jste někdo totok?
                      Já JO
                      :-)))
                      http://www.youtube.com/watch?v=C2q2bis6eLE