Muškaři a bigbít

Jaké hudbě pánové dáváte přednost ? Bigbít , cajdák , dechovka ? Sem s tím co máte rádi :-)) Videjka vítána
Autor diskuse: Vlastec - Profil , 8.12.2013 muškaření - ostatní
Dále moderují: LSD Profil + mlíčnák Profil

Nmildas - Quinn - Profil | Pá 20.12.2013 22:04:58

Kdyz Jethro Tull, tak Moths.
http://m.youtube.com/watch?v=gJcUAk9x9XE

    Nsupinna - Profil | Pá 20.12.2013 22:01:14

    mlíčnák >> A já zas toto. Z toho mě pokaždý teda až mrazí :http://www.youtube.com/watch?v=mcXYz0gtJeM

      Nwelbin - Profil | Pá 20.12.2013 21:32:04

      mlíčnák >> ukecal jsi mne :-))),ale já už v tom nejedu,ale strašně ráááááááááááááád poslouchám

        Nmlíčnák - Profil | Pá 20.12.2013 21:25:59

        welbin >> Jak mladší ? Hen ten rock je i pro dědky :-) http://www.youtube.com/watch?v=b0pCKd5l9Fs Mi ve středním věku co ? :-)

          Nwelbin - Profil | Pá 20.12.2013 21:18:39

          mlíčnák >> Ale suprově-já to tak nějak čekal,když to založil-ale podívej se jak to má popularitu,už mi i lidé.se kterými o tom mluvím říkají,kde je ten rock?:-)))
          Moc hezké,při Sabatech se mi to dobře píše,mladší je nezbytné nechat vyřádit

            Nmlíčnák - Profil | Pá 20.12.2013 21:05:43

            pohan >> My sme tu spíš Satbaˇáci :)http://www.youtube.com/watch?v=jtnC28jAA9k

              Npohan - Profil | Pá 20.12.2013 20:53:15

              mlíčnák >> moje nejoblibenejsi kapely GORGOROTH,SIX FEET UNDER,MALIGNANT TUMOUR,HYPNOS

                Npohan - Profil | Pá 20.12.2013 20:39:25

                DEBUSTROL >> no jo pohodova muzika

                  NDEBUSTROL - Profil | Pá 20.12.2013 20:37:41

                  pohan - v sobotu hráli v olomouci s malignant tumour

                    Nmlíčnák - Profil | Pá 20.12.2013 20:36:10

                      Npohan - Profil | Pá 20.12.2013 20:34:45