Muškaři a bigbít

Jaké hudbě pánové dáváte přednost ? Bigbít , cajdák , dechovka ? Sem s tím co máte rádi :-)) Videjka vítána
Autor diskuse: Vlastec - Profil , 8.12.2013 muškaření - ostatní
Dále moderují: LSD Profil + mlíčnák Profil

Nsalfi - Profil | Čt 19.12.2013 23:52:28

a na zaver trochu pohodova klasicka arakainovka s chytlavym refrenem...
http://www.youtube.com/watch?v=V87kTYeRmZs

    Nsalfi - Profil | Čt 19.12.2013 23:50:12

    krasnej zivak z budokanu, bici jsou tu lepsi, nez na studiovy nahravce, tak me to nakoplo, ze jsem si musel vzit do ruky kytaru a zahrat si to s nima
    http://www.youtube.com/watch?v=DM9n96CgzfU

      Nsupinna - Profil | Čt 19.12.2013 23:48:51

        Nsupinna - Profil | Čt 19.12.2013 23:43:05

          Nmildas - Quinn - Profil | Čt 19.12.2013 23:39:15

          A něco na uklidnění, na dobrou noc.
          http://www.youtube.com/watch?v=2a0O799H4So

            Nsupinna - Profil | Čt 19.12.2013 23:36:48

              Nmildas - Quinn - Profil | Čt 19.12.2013 23:30:37

                Nsupinna - Profil | Čt 19.12.2013 23:13:14

                  Naxel82 - Profil | Čt 19.12.2013 22:56:03

                  mildas - Quinn >> dobrý. já se nedostal ještě:-(

                    Naxel82 - Profil | Čt 19.12.2013 22:54:52

                      Nmildas - Quinn - Profil | Čt 19.12.2013 22:53:25

                      Na ZZ jsem proběhl v partě jedenácti kamarádů bez lístku :-)))
                      Byli v PKOJF :-)

                        Naxel82 - Profil | Čt 19.12.2013 22:51:18

                          Naxel82 - Profil | Čt 19.12.2013 22:49:26

                            Nsupinna - Profil | Čt 19.12.2013 22:45:43

                            mildas - Quinn >> K tomu není co dodat :))