Muškaři a bigbít

Jaké hudbě pánové dáváte přednost ? Bigbít , cajdák , dechovka ? Sem s tím co máte rádi :-)) Videjka vítána
Autor diskuse: Vlastec - Profil , 8.12.2013 muškaření - ostatní
Dále moderují: LSD Profil + mlíčnák Profil

Ndun - Profil | St 18.12.2013 20:34:13

Vlastec >> Mi přijde že ubral plyn,bejvalo to horší :-)

    NVlastec - Profil | St 18.12.2013 20:32:19

    dun >> Jo já ho vídám každej mrskut , pěkně zmrsaknýho u rodičů .-))

      Ndun - Profil | St 18.12.2013 20:31:03

      Vlastec >> Na toho tvýho bejvalýho souseda není těžký narazit přes léto v občerstvovně na Cacovickým ostrově.

        Nmetal - Profil | St 18.12.2013 20:29:00

        supinna >> Ty jsi viděl PF na tomhle turné ?? to tady bylo v 94 ne ?? tak to ti docela závidím, dneska už je jejich koncert asi v prd...... škoda, ale muzika je mimořádná.

          NFOUSATEJ HAT - Profil | St 18.12.2013 20:08:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            NVlastec - Profil | St 18.12.2013 20:02:19

            LSD >> Tak to jsem zrovna tahal onoho pověstného dřevěného kačera .-)

              Nsupinna - Profil | St 18.12.2013 19:59:15

              metal >> Souhlas :))) Měl jsem to štěstí a viděl ho na vlastní oči v Praze na Strahově. Trochu v pozměněném provedení, ale byl to zážitek, který už asi do smrti nic nemůže přebít. Dneska si mladší ročníky, než jsem já nedokážou představit, co to pro nás po 89 roce bylo, když sem začaly tyto legendy jezdit koncertovat...

                Njehla - Profil | St 18.12.2013 19:57:10

                LSD >> Taky jsem se honosil aparaturou a myslel si, že je to dobrý.._)) Kopálek hrál jako Marshall..!


                  Nmetal - Profil | St 18.12.2013 19:46:03

                  supinna >> Pink Floyd geniální, tento koncert je fakt pecka !!

                    NLSD - Profil | St 18.12.2013 19:40:10

                    Vlastec >>
                    Dýdžej jsem byl i za totáče v armádě

                    :-)))

                    já a moje aparatura, rok 1982

                      Nsupinna - Profil | St 18.12.2013 19:33:22

                      Aby někdo neřekl, že kecám :)) http://www.youtube.com/watch?v=i7RNYUWz3G4

                        NVlastec - Profil | St 18.12.2013 19:00:42

                        LSD >> Za ten 1978 poděkování , ty jsi už naháněl muziku a já se narodil :-)

                          Nsupinna - Profil | St 18.12.2013 18:55:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Ještě lahůdka z domácích luhů a hájů :http://www.youtube.com/watch?v=PZDoAX8llW0 Pavlíček je N. 1. :))

                            Nsupinna - Profil | St 18.12.2013 18:52:06

                            mlíčnák >> Už jsem myslel , že se tady Floydi snad ani neobjeví... :) Ty jsi vypíchnul jen část koncertu, což je škoda a proto to napravím - nerad bych připravil případné neznalé věci o velkolepé finále- Comfortably Numb!!! :)) http://www.youtube.com/watch?v=QZEsjWIhkgw

                              Nmlíčnák - Profil | St 18.12.2013 18:37:54