- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Jak začít s mouchou
Dobry den!
Rad bych pristi rok chtěl ZKUSIT muskarit. Konkretne na Labi u nas v Brandyse. Co bych si mel vse poridit na takove opravdu osahani su této techniky na co si dat pozor? Poradte prosim nejaky "univerzalni" prut+navijak+snura aspoň parametry aby me to moc financne nebolelo když me to nezaujme ... diky!
Rad bych pristi rok chtěl ZKUSIT muskarit. Konkretne na Labi u nas v Brandyse. Co bych si mel vse poridit na takove opravdu osahani su této techniky na co si dat pozor? Poradte prosim nejaky "univerzalni" prut+navijak+snura aspoň parametry aby me to moc financne nebolelo když me to nezaujme ... diky!
Autor diskuse: Woohooo - Profil , 3.12.2013 muškaření - náčiní, doplňky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
13x v oblíbených a 4x v ignorovaných.
Nsintrix - Profil | Ne 8.12.2013 14:41:02
janhardyovka >> Já jsem stále ve fázi " co nejvíce muziky za co nejmenší cenu" . Když se snažím něco našetřit, vždy mi do toho něco vleze. Díky technologickému pokroku se dají sehnat i poměrně kvalitní navijáky do 3 tisíc.
Nmimikry - Profil | Ne 8.12.2013 14:36:48
Mates PB >> Sázava na mouchu jen v krajní nouzi a to ještě jen pro ty,co to mají blízko
NMates PB - Profil | Ne 8.12.2013 14:28:53
Rici >> Sázavu neznám, na to nemám čas jezdit někam a objevovat místo k zachytání.
NRici - Profil | Ne 8.12.2013 12:41:20
Pike >> hrozně rad bych tahle někdy jel, ale chce to přes den hodně sebezapreni si nedat pivo. Vetsinou to právě ztroskotá na tomto faktu. Hodně přes léto jeszdim na kole a zakončit celodenní výlet korbelem je tradice.
Někdy se ale hecnu a zakoncim kofolou.
Tak se na jaře domluvíme a ja zakoncim kofolou:-)
Někdy se ale hecnu a zakoncim kofolou.
Tak se na jaře domluvíme a ja zakoncim kofolou:-)
NPike - Profil | Ne 8.12.2013 11:44:02
Rici >> jezdíváš na Sázavu či Berounku na večerní sběry či letní večerní chytání? Jestli to má cenu? Dík
Njanhardyovka - Profil | Ne 8.12.2013 11:28:46
sintrix >> Pěkně jsi to vystihnul.Já osobně si myslím,že koupit slušný naviják se vyplatí,ne kvůli frajeřině,že mám něco lepšího než ostatní,ale už kvůli perfektní spolehlivosti a pocitu,že mám spolehlivou část mého rybářského Já.Když si dáte ruku na srdce,tak kolik navijáků za život spotřebujete?Já osobně jsem vystřídali dost,ale to bylo dané tím,že kdysi nebyly tak kvalitní materiály a po techniché stránce to nebylo tak vymakané.Mám ve své výbavě i starší kousky na které pravidelně chytám,ale to jsou ty lepší,které splňuji mé předpoklady až do dnešní doby.Já jsem muškařský veterán a když se rozhodnu pro koupi nového navijáku tak si určitě koupím něco spolehlivého a lepšího.Není to o penězích,klidně budu chvilku šetřit,ale vím co jsem zažil při metodě pokus,omyl v dřívějších dobách,kdy toho vybavení moc v obchodech nebylo a o nějakém muškaření v 99% nikdo nic nevěděl.Aspoň v mém okolí.
NRici - Profil | So 7.12.2013 22:58:13
Mates PB >> co opravdu stoji za návštěvu z hlediska prirodnich krás, je Sázava od Krhanic dolů.
NRici - Profil | So 7.12.2013 22:47:09
Mates PB >> jako normálně jo. Letos byl obzvláště blbej rok co se Berounky tyka. Pristi rok se to vrátí do standardnich, predletosnich koleji.
Nu.x.a. - Profil | So 7.12.2013 20:18:20
sage - 7.12.2013 20:10:35 >> jen si stoho dělejte srandu,až se pstruhovky zregenerujou uvidíte sami...
Nsage - Profil | So 7.12.2013 20:10:35
u.x.a. >> A pak budu mít tu ruku popálenou a samou jizvu a všude se s tím budu chlubit,že mi to udělal obrovskej potočák,kterej trhá 30ku návezec, láme pruty a taví hliníkové navijáky:-)))
Nmlíčnák - Profil | So 7.12.2013 20:09:30
u.x.a. >> Brzdili sumcaři koženů rukaviců .http://www.tokoznavijaky.freepage.cz/nova-stranka-155753/ To na pstruhovkách u nás nehrozí . Co tam máš dál :-))
Nu.x.a. - Profil | So 7.12.2013 20:01:04
sage >> jestli si někdy koupíš reel bez brzdy tak zapřahneš takovou rybu až budeš brečet bolestí jak se ti bude kouřit od prstů ,při brzdění:-)
Njehla - Profil | So 7.12.2013 19:53:09
sage >> s ohledem na revír, kde se občas i potkáváme, si dovolím pouze podotknout: "jednou si na to vzpomeneš..!" ..:-))
Nnofish - Profil | So 7.12.2013 19:14:57
Mikšík- jen jednou >> Tak velkého tlouště :-))) nikdy nechytnu...
Tak jo, tohle už je něco jiného. U mě je ta moucha tak maximálně o ostroretkách. Tohle ať mi radši skočí na kapřák. Vytáhnu, pokapu ho klinikem, udělám fotku na mrk (ta pak dostane popisek "ryba vrácena vodě") majznu ho po palici a hotovo :-)
Tak jo, tohle už je něco jiného. U mě je ta moucha tak maximálně o ostroretkách. Tohle ať mi radši skočí na kapřák. Vytáhnu, pokapu ho klinikem, udělám fotku na mrk (ta pak dostane popisek "ryba vrácena vodě") majznu ho po palici a hotovo :-)
Živě na MRK.cz
Kde to žije - muškaření
PoNO muškách, umělých 34433
NeNPolsko, okolí Dunajce 5
PáNPovídání JEN o vázání a muškách 22019
. . . NPoradna: Muškaření 3850
. . . NGalerie muškařských navijáků 602
. . . NKdo více škodí pstruhové vodě?? Muškaří nebo Vláčkaří?? 153
. . . NBambusák a vyroba 797
. . . NKúp si svojho kormorána 2007
. . . NMuška splávek - Dry dropper rig 22
. . . NGastronomicky koutek pro lopaty a nemehla 53132
. . . NMuškaři a bigbít 7854
. . . NMuskareni v Gronsku 2
. . . Nrevír Hořima 68
. . . NMuškaření začátečnické vybavení 39
. . . NMuškaření v západní Austrálii (Video) 9
Co je nového - muškaření + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - muškaření
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.















