Montáž na štiku z hloubky?

Doporučuje montáž na štiku. Jedná se o místo na přehradě vzdálenost 30-50 m od břehu. Dno jde prudce dolů až na 30 m pařezy schody a různé překážky. Nevím si moc rady poraďte děkuji.
Autor diskuse: Segal83 - Profil , 5.11.2013 dravci - techniky lovu

GTdpcfix - Profil | Ne 17.11.2013 14:26:20

VORVAŇOS >> Zdarec Zbyno:Dtady mas tu fotku....cemu jsi nenapsal drive?do kdy tam jeste budes?mam ted odpoledni tak se sichr zastavim.kdy budes u vody?ja mam v planu UT,ST,PA

    VORVAŇOS - Profil | So 16.11.2013 22:21:50

    GTdpcfix >> Děláš machry a fotka štiky nikde.:-)))) 10 dní chodím do zátoky a ty nikde.

      Dali.k - Profil | Pá 8.11.2013 13:33:22

      Lauri >> Super.

        Pedro1 - Profil | Pá 8.11.2013 13:10:27

        Fishky >> To jsem psal,že ne vždy se dá spoléhat na grafy atd.

        Obecně se ví,že ryby jsou i v hloubce + 20 metrů a potravu příjmají,když se z téhle hloubky chytají.

          Fishky - Profil | Pá 8.11.2013 13:07:10

          Pedro1 >> tak horké to nebude, viz třeba video onehdá z Orlíku ;-) ve 13ti metrech je kluci práskali jednoho za druhým, cejny i kapříky jak na běžícím páse... takže věřím, že ona to ta ryba má trošku jinak.

            Lauri - Profil | Pá 8.11.2013 12:56:04

            Pedro1 >> jsem praktik a ne teoretik, jdu na ryby. Jen tam není hloubka ani dva metry, možná ani ty ryby tam nejsou :(

              Pedro1 - Profil | Pá 8.11.2013 12:45:41

              Lauri >> Dle grafu ze Slap z roku 94 je vidět,že v 10 metrech už kyslík skoro není.
              Ale ryby se chytají i na 20-30 metrech.
              Z čehož vyplívá,že ryby toho kyslíku moc nepotřebují:-)))

                Lauri - Profil | Pá 8.11.2013 12:20:49

                JaLi >> tři čtvrtiny? To jsi blázen :) To bych nedal, já jen koukal na grafy :)

                  JaLi - Profil | Pá 8.11.2013 12:03:13

                  Lauri >> Hmm, zvládl jsem přečíst sotva třičtvrtiny, pak už jen letem světem :) nejvíc se mi líbí to odčerpávání CO2. Nic, jdu radši na ryby :) konečně.

                    GTdpcfix - Profil | Pá 8.11.2013 11:40:24

                    Malda512 >> že cesty boží jsou nevyzpytatelné!

                      Malda512 - Profil | Pá 8.11.2013 11:22:43

                      GTdpcfix >> gtdpcfix - 8.11.2013 0:23:44 >> a jaká s toho plyne pointa ???

                        Lauri - Profil | Pá 8.11.2013 6:23:34

                        Malda512 >> tak to potom jó :)

                          GTdpcfix - Profil | Pá 8.11.2013 0:23:44

                          Malda512 >>enem estli si to nepletes s prasorybou?bo znam celkem fest takych fajnsmekru co u vody napisi stika do papiru a doma jim dojde ze by se sebou meli cosik robit...vetsinou se to stava s uderem prvniho mrazu kdy se pred krmitko zacne davat lanko bo co kdyby....

                            Malda512 - Profil | Pá 8.11.2013 0:11:25

                            Lauri >> lauri - 5.11.2013 7:18:22 >> ve 30 metrech jsou štiky... jednu jsem vytáhl a měla na zádech malou kyslikovou bombu :-))))))

                              mika 35 - Profil | Čt 7.11.2013 23:57:40

                              No 30 m je dost , ale proc ne ja mam dobre skusenosti z podvodnim splavkem. Zatez tak metr od splavku a navazec kolem 10 cm jedno hak za ocas a trojhak za spodek rybky osvedcilo se mi to na orliku

                                Šámik - Profil | Čt 7.11.2013 23:22:24

                                marmyš >> A co ta helikoptérka nebo zavážecí lodička. Ať je obrat:-))))

                                  GTdpcfix - Profil | Čt 7.11.2013 0:11:35

                                  Segal83 >> dekuji

                                    GTdpcfix - Profil | Čt 7.11.2013 0:08:53

                                    osprey >>ja nevim asi ze si dycky vyberu tu horsi cestu!

                                      marmyš - Profil | St 6.11.2013 23:24:36

                                      jojino >> tak nějak,nějak mě to zmohlo,jdu chrnět:-)

                                        jojino - Profil | St 6.11.2013 23:15:00

                                        marmyš >> samozrejme, hodne vsak zalezi ake je tam dno a ako prudko klesa do hlbky,ci je v tom mieste neaka lavica alebo volny priestor, ono je dobre ak je moznost take miesta prezriet sonarom a az potom skusat montaz.J

                                          marmyš - Profil | St 6.11.2013 23:10:19

                                          Šámik >> nebo cvičeného racka:-)

                                            marmyš - Profil | St 6.11.2013 23:09:46

                                            jojino >> praxe je jedna věc,ale pokud to vemu teoreticky,tak i při prutech 4 metry nastojato bude vlasec 1 metr od koncového olova 20 cm nade dnem.

                                              Šámik - Profil | St 6.11.2013 23:07:49

                                              marmyš >> Tak to už nemá delší dobu.musíš ji poslat při hladině,aby nepadala z výšky.:-)))

                                                marmyš - Profil | St 6.11.2013 23:05:23

                                                Šámik >> nahodíš,ale rybka z toho nemá radost

                                                  jojino - Profil | St 6.11.2013 23:04:37

                                                  marmyš >> mam celkom dobru skusenost s tymto systemom, ,vzdialenost 40m --hlbka 30m, nejde to az tak po dne a rybka sa pohybuje volne, ak by bola vzdialenost vecsia tak vlasec ma sancu viac klesat ku dnu, ,,,To co vyhovuje mne nemusi druhemu,ale za vyskusanie to stoji. J

                                                    Šámik - Profil | St 6.11.2013 22:59:15

                                                    marmyš >> sumčákem tam pošleš 50 :-))))

                                                      marmyš - Profil | St 6.11.2013 22:57:10

                                                      jojino >> při takové hloubce bude vlasec ležet na dně