Montáž na štiku z hloubky?

Doporučuje montáž na štiku. Jedná se o místo na přehradě vzdálenost 30-50 m od břehu. Dno jde prudce dolů až na 30 m pařezy schody a různé překážky. Nevím si moc rady poraďte děkuji.
Autor diskuse: Segal83 - Profil , 5.11.2013 dravci - techniky lovu

NGTdpcfix - Profil | Út 5.11.2013 23:37:26

Lauri >> jo to rekni kolegovi co 3 tydny z5 z 30 m na prvni zvednuti udelal 115 stiku

    Nmarmyš - Profil | Út 5.11.2013 23:04:31

    Segal83 >> chtěl jsem ti v SZ opravdu poradit,a dobře,jak na ně v hloubce třeba 20 metrů mezi pařezy,ale všem jsi poděkoval kromě mne,tak z toho nic nebude.:-))

      NSegal83 - Profil | Út 5.11.2013 20:32:46

      marmyš: na tvé rady jsem se musel dobře vyspat.. Jinak všem ostatním díky.

        Nmarmyš - Profil | Út 5.11.2013 19:55:37

        Fullnek >> co taky??že by ty pařezy? :-)

          NFullnek - Profil | Út 5.11.2013 19:52:48

          marmyš >> Věřil bych že tam bude,ale žrat tam asi nebude.-

            Nmarmyš - Profil | Út 5.11.2013 18:58:15

            Segal83 - >> Kde jsi? my ti tu radíme a ty někde chrápeš! :-))

              Nrobbie - Profil | Út 5.11.2013 16:44:28

              Na taku dialku asi jedine podvodný plavák ako spomínal Kubajz, síce keď su tam prekažky tak neviem ako budeš mať istotu že nehodíš práve do nej.

                NKubajz - Profil | Út 5.11.2013 12:14:43

                zkus toto

                  NRastislaf - Profil | Út 5.11.2013 11:28:59

                  Za vyzkoušení by určitě stál malý podvodní splávek do 20 g. Já osobně bych si ale vzal vláčák a šel to proházet.

                    NKóĎA - Profil | Út 5.11.2013 11:05:58

                    marmyš >> mně to s kruhem na Julisce naučili. Vzduch ubírali.

                      Nmarmyš - Profil | Út 5.11.2013 7:30:43

                      jirisyky >> opět špatně!! s kruhem se nikdy nenaučíš,to chce rukávky,nebo vestu a postupně ubírat vzduch.

                        Njirisyky - Profil | Út 5.11.2013 7:20:37

                        marmyš >> ok beru, tak mě kup k tomu učení i kruh:-D

                          NLauri - Profil | Út 5.11.2013 7:18:22

                          jirisyky >> co by tam dělala? není tam potrava ani moc kyslíku

                            Nmarmyš - Profil | Út 5.11.2013 7:18:21

                            jirisyky >> tam pošlu tebe,jen co se naučíš plavat! to ví u nás i malá holka,že od 30 metrů je království arapainy.

                              Njirisyky - Profil | Út 5.11.2013 7:16:42

                              marmyš >> jak víš, ze tam štika neni? Jsi se tam potápět? :-D:-D:-D

                                Nmarmyš - Profil | Út 5.11.2013 7:14:13

                                Lauri >> Špice našeho kostela je v 28 metrech(tak je vysoký,ne ponořený pod hladinu)

                                  NLauri - Profil | Út 5.11.2013 7:12:23

                                  marmyš >> souhlas

                                    Nmarmyš - Profil | Út 5.11.2013 7:04:41

                                    Segal83 - >> ve 30 metrech štika není.

                                      NMijon - Profil | Út 5.11.2013 6:50:13

                                      Segal83 - >> Já bych udělal obyčejnou montáž na štiku ke dnu s jednohákem, jenom bych dal těžší olůvko.

                                        Nlevhan - Profil | Út 5.11.2013 6:29:21

                                        Segal83 - >> chytam v podobnych vodach nic zvlastniho nepouzivam klouzavej splavek nepouzivam lanko ale 60 vlasec a jednohak pokud budes chytat po vetru neni problem si tu rybku dostat kam potrebujes plachtickou