- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Feeder a vlasec 25+ ?
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
10x v oblíbených a 6x v ignorovaných.
Nfheavy - Profil | Ne 29.3.2015 20:45:33
NxDanielS - Profil | Ne 29.3.2015 20:37:51
NKOVKA1 - Profil | Ne 29.3.2015 20:35:38
Nfheavy - Profil | Ne 29.3.2015 20:24:34
Nmamutt - Profil | Ne 29.3.2015 20:02:35
Nfheavy - Profil | Ne 29.3.2015 20:00:59
Nfheavy - Profil | Ne 29.3.2015 19:45:55
Nmamutt - Profil | Ne 29.3.2015 19:00:06
vlasec tam mám http://www.tomi-korda.cz/colmic-vlasec-former-150m-012mm/d-70442/
Nfheavy - Profil | Ne 29.3.2015 12:32:54
NDusej - Profil | Ne 29.3.2015 12:20:15
NxDanielS - Profil | St 25.3.2015 18:35:11
NFilipVydra - Profil | St 25.3.2015 18:22:42
NDr. Greenthumb - Profil | Út 24.3.2015 16:51:18
NxDanielS - Profil | Ne 13.4.2014 6:10:16
NValda - Profil | Ne 13.4.2014 5:05:49
NPetr RF17 - Profil | Pá 11.4.2014 18:10:14
NPatrik Šanda - Profil | Pá 11.4.2014 17:06:28
Ndraveček - Profil | Ne 5.1.2014 20:25:54
NMiki - Profil | Ne 5.1.2014 18:43:33
Jak jsem ale už psal BOMBARDÁKOVI, tak na Milo Fortres prostě nedosahuje ani omylem.
Taky jsem vyhodil prachy, ale to asi patří k životu. Některý zkušenosti prostě musíš zaplatit. Co mě ale zaráží, že lidi tomu i přes tyhle recenze stejně věří a dál to kupují. No, je to každýho boj.
NMiki - Profil | Ne 5.1.2014 18:36:51
Jinak k těm vlascům. Samozřejmě Milo Fortress je podle mě jeden ze špičkovejch vlasců a za něj bych i dejchal. Už několik let ho používám v 0,10mm a je opravdu super. Pár vytažených kaprů okolo 50cm, pár amurů okolo 60cm, podoustve, a dokonce i jeden sumec 66cm hovoří za vše. Ten je u mě na návazce fakticky veliká JEDNIČKA!!
A s těma krámama to máme asi všichni stejný. Každej tahá k vodě jen to nejnutnější, čehož je obrovská a těžká hromada. U každý věci si vždycky říkám, že tohle asi stejně nebudu potřeboval, ale ............. co kdyby??!!.................a pak mě váží pytel 20 kilo + belíky se žrádlem. Někdy jsem z těch ryb stahanej jak horskej šerpa:-))
Ntucnak11 - Profil | Ne 5.1.2014 15:22:51
NVodní kurka - Profil | Ne 5.1.2014 14:16:46
Ndraveček - Profil | Ne 5.1.2014 13:27:54
NStanley007 - Profil | So 4.1.2014 19:43:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Nbombardák - Profil | So 4.1.2014 19:02:29
Nsolich76 - Profil | So 4.1.2014 16:04:33
NMiki - Profil | So 4.1.2014 14:48:29
Já jsem si spíše vzpomněl na plavačkové závody, kde se řeší pokud možno co nejtenčí vlasec v rámci možného zjemnění montáže.
Pro klasický lov je to ale samozřejmě tak jak píšeš, tak že O.K.
Nbombardák - Profil | Pá 3.1.2014 19:10:21
NMiki - Profil | Pá 3.1.2014 18:24:08
Já chytám především bílou rybu což znamená ze "cejnuji" a nemít kvalitní vlasce, tak to rozsekám na cucky:-))) Aby ti kamarádi "nepoděkovali" :-)
Nbombardák - Profil | Čt 2.1.2014 19:22:10
NMiki - Profil | Čt 2.1.2014 17:52:38
Spolehlivě vydrží celou sezonu. Mám ho i na závody na plavačku v 0,16mm a chytám s ním na odhoz s anglánem. I když není potápivej, docela dobře jde zaříznout pod vodu. Na feederu ho mám v 0,19mm. Zatím se mě opravdu nestalo, že by mě prasknul při rybě. Je to levný a poměrně kvalitní vlasec, kterej je za ty peníze fakt vynikající.
NMiki - Profil | Čt 2.1.2014 17:47:52
NVrbis1 - Profil | St 1.1.2014 19:18:19
Nbobina - Profil | St 1.1.2014 19:12:26
NMiki - Profil | St 1.1.2014 17:52:19
Ta 0,18 na feeder mě praskala v uzlu i tehdy, když jsem vytahoval krmítko z vody a nebo při náhozu---prostě absolutní vopruz. Možná blbá serie či co, protože jinak od Cralussa jsou dobrý věci, ale vlasce už od nich nechci.
NVrbis1 - Profil | St 1.1.2014 11:17:22
NMiki - Profil | St 1.1.2014 10:43:13
NVrbis1 - Profil | St 1.1.2014 10:32:43
NVosty4 - Profil | Út 31.12.2013 18:35:59
diky Vosty
NDusej - Profil | So 7.12.2013 22:00:46
NPellets - Profil | Pá 6.12.2013 20:23:51
Pokud ale ryby nejdou,tak mám v drtivé většině záběry jen na 0.18. Týká se to především pěkných cejnů,karasů,tlouštů,plotic.. Kaprům je to většinou jedno,ale i v těchto dnech občas berou jen na slabší vlasec. Síla vlasce 0.22 je reálně i 0.24 a tah se hlavně u prutů s plnou parabolou dá vyvinout enormní. Vytáhnu na to téměř cokoliv. Limitován jsem vždy oděrem a ten je při těžkých kaprech,sumcích.. na houno i při 0.30. V případě že mi ,,koušou" velké ryby nasadím 0.22 na oba a cca 1 metr od háčku mám silný monofil. Tady mi to nejčastěji uřezávali o kameny,mušle atd.
Odřený kmen řeším výměnou. Zkracuju ho dokud nenahodím,nebo mi ryba nevytočí k podkladu. Do sezony kupuju většinou 3x 150m návin. A je to cajk:)
NMuffíno - Profil | Pá 6.12.2013 20:23:17
NMuffíno - Profil | Pá 6.12.2013 20:20:01
Nkubah - Profil | Pá 6.12.2013 20:16:56
NMuffíno - Profil | Pá 6.12.2013 20:13:43
Nrybomil - Profil | Pá 6.12.2013 19:01:37
Taky na stoják, kde běžný bobkaři to ládujou dál a nemůžu dát feeder 3,90, bych tam dohodil, bo se s ním nevejdu pod stromy a musím mít tedy 3,30. Ty popíchaný ryby mi berou slabší sestavu lépe.
Časem se NF ošmejká a ztrácí tu pevnost, není to lajna.
NMuffíno - Profil | Pá 6.12.2013 18:36:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NSven - Profil | Pá 6.12.2013 18:31:22
Zmasírován MRKovou reklamou jsem kdysi šňůru vyzkoušel a po druhé rybačce šla dolů.. :-) a řešil jsem, to zesílením kmenu.
Asi je to o zvyku, pro mě je šňůra sice kontaktní ale až moc netrvrdo.
Na to moje ráchání kolem břehu je vlasec ažaž :-)
NKóĎA - Profil | Pá 6.12.2013 18:25:13
Nrybomil - Profil | Pá 6.12.2013 18:21:29
NKóĎA - Profil | Pá 6.12.2013 18:13:27
NSven - Profil | Pá 6.12.2013 18:11:29
Na M-ko bych dal 0,25 v pohodě a na Light klidně a bez výčitek, zvlášť na šímo.
Žvejkovitost blanku a ještě navrch zbytečně velká průtažnost slabého vlasce mi je zadělá na problém se zásekem.
Na dravce v každém případě. Protože bych použil jednoháček, tak jako návazec bych uvázal 0,40.
(Bavíme se stále o feedru a v mém případě o mrtvé rybce nebo její části)
A teď mě tedy nějakým relevantním argumentem zkus přesvědčit, v čem spočívá přednost kmenu např. 0,14 -0,16 proti 0,22- 0,25 :-)
NSAHIB - Profil | Pá 6.12.2013 18:03:16
esli možu,tak já na feeder Sema Cartel(80gr)medium normálka chytávám max0.18mm,vyjímečně na 0.20.mm,ale to opravdu vyjímečně,když jsem na proudnější řece..Jinak ta 18ka,a spíše dolů-na 0.16mmm,někdy i 0.14mm...a nemívám s tím probůém..Navíc-i s barvou vlasu nemám problém,páčto lapám na vlas Od Berkly- Spininng vlasy a ty jsou jemně zelenavé,a určeny na vláčku.Mě se ale oprtavdu velmi ,velmi dobře zavedly na feedru,nemám s nima problém,vydrží taky neskutečně hodně-oděry,kameny,větve,různé vázky,nekroutí se..
jsem s nima spokojen..
Forpasy mám - 0.10mm,0.14mm,0.16mm-fluocarbob(ION-POWER) čirá barva,taky bezva-žádné problémy..
Ono je to skutečně dáno asi něčím jiným,než jen tou silou hlavniho vlasu - kmene..
Toliko moje zkušennosti..
Měl jsem tam na zkoušku i 0.22. a 0.25mm-ale to už pořádně nelétalo,chovalo se to trošku jako"drát",..Slabší jsou prostě dobré..
NSven - Profil | Pá 6.12.2013 17:55:12
Furt pochybuju a furt proti větru.. Kdybych sem dal třeba montáž, na kterou jsem včera nachytal za hodinu, než jsem hanebně uprchl do tepla, čtyři cejny, dva perlíny, pět plotic a karasa bez krmení, nikdo by tomu stejně nevěřil :-)
Asi jsem nějak vopožděnej ale nanofil jsem ještě ani neviděl :-)
Čtenáři této diskuse také sledují
NS feederem na kapry96912
NKorum - vše kolem téhle značky9590
NPrut Shimano Beast Master CX Feeder246
NMethod feeder a vše kolem něj40292
NTimár Mix vnadicí směsi1351
NPickermánia-ultra light fishing49060
NKlub fanoušků SPRO+Döme Gábor5730
NLov dravců na feeder849
NFeeder na Dunaji1192
NPelety Sonubaits a minikuličky Cralusso3798
Kde to žije - feeder
11:44NPickermánia-ultra light fishing 49060
11:33NMethod feeder a vše kolem něj 40292
9:35NFeederařina na řece 64307
PoNFeeder v okolí Zlína 4581
PoNGURU - vše kolem téhle značky 6269
NeNKlub fanoušků SPRO+Döme Gábor 5730
NeNS feederem na kapry 96912
. . . NDrennan - zkušenosti, rady, tipy 1367
. . . NKlub Fanoušků Feederů Daiwa. 10512
. . . NKorum - vše kolem téhle značky 9590
. . . NPreston - vše kolem této značky. 4055
. . . NRohlikove boilie - vyroba 107
. . . NJihočeská Feederliga . 9457
Co je nového - feeder + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
NOVINKA na CHYTIL.cz - boilies v dipuZa 159 Kč
Master Carp Boilies 16 / 20 mm v dipu - oblíbené kuličky řady Master Carp, které prošly dvojitým procesem dipování pro co nejsilnější účinek. Balení 120g + 50ml dip. 6 příchutí. Více na www.chytil.cz
Suretti Spací Pytel Expert 4 Season | SLEVA 44%Za 699 Kč
Spací pytel Expert je vhodný od jara do podzimu, kdy vám poskytne pohodlí a teplo pro skvělý spánek. Rozměry 210x90 cm. Akce pouze do vyprodání zásob.
Oznámení - feeder
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - feeder
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Zámecký pohár Opočno - dospělí
28.6.Zámecký pohár Opočno - děti
4.7.Feeder Talian 2
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.IV. hnanický feeder cup 2026...
11.7.Feeder 1×1 Talian
17.7.1 místo 60000 2×20 hodin Talian
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
Doporučujeme cestovku
PEPA cestovní kancelář s.r.o.
Široká nabídka rybářských zájezdů a výprav: Švédsko, Norsko, Finsko, Irsko, Kanada, Aljaška, Kamčatka, Chile, Argentina,...














