Nemohu určit rybu

V rybníčku se mi objevilo spoustu potěru a nemohu určit druh. Nevíte někdo, co je to za rybu? Původní velikost je cca 1,5 cm.
Autor diskuse: krata21 - Profil , 27.7.2013 všeobecné - druhy ryb, rekordy

NMAXXSKATER - Profil | St 31.7.2013 15:59:58

To je zase debata. Některé příspěvky mě upřímně rozesmály. :-)

    NVapi - Profil | St 31.7.2013 15:59:47

    Reznik76 >> Já právě spíš taky tipoval proudníka a i jsem ho tam před pár lety chyt ale ty ryby mi nepřijdou uplně podobný, tak proto se radši ptám.

      Nchujar - Profil | St 31.7.2013 15:54:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      krata21 - >> Slunka má nedokončenou postranní čáru...je to zřetelný...koukni a když bude jenom kousek od skřelí a nebude zasahovat až k ocasnímu násadci tak je to slunka..jestli má až k ocasu tak je to bud plotice nebo perlín..perlín má hřbetní ploutev za ploutvemi břišními (myslím uděláš přímku a když základna hřbetní ploutve je posunuta za břišní ploutve tak je to perlín, když budou ve stejný lajně tak plotice :)

        NSven - Profil | St 31.7.2013 15:48:54

        Piskořík >> tedy tvrdíš, že obě hlavy patří proudníkovi ?

          NLudvaBrno - Profil | St 31.7.2013 15:46:10

          Koukám, že takovej obyčejnej druh ryby jako Bělice Obecná dokáže pěkně zamotat hlavu. Odborník žasne a laik se diví.

            NKnapík - Profil | St 31.7.2013 15:43:20

            flekos >> kolik metrů jsi ho navinul ?

              NReznik76 - Profil | St 31.7.2013 15:38:18

              flekos >> tomuhle vybavení to už ublížit nemůže a podle ocasu to někdo odflák ten by tam bejt neměl

                Nflekos - Profil | St 31.7.2013 15:35:09

                Reznik76 >> Aha , díky moc, tak ho radši sundám at to nesežere civku :-))

                  NPedro1 - Profil | St 31.7.2013 15:35:00

                  Piskořík >> Stejně jako Ty:-)

                    NReznik76 - Profil | St 31.7.2013 15:30:59

                    flekos >> to je navináč kyselý, prodávaj je ve všech lahůdkách

                      Nflekos - Profil | St 31.7.2013 15:28:44

                      Piskořík >> Ahoj Tome..... a ted mudruj....memohu učit rybu :-))

                        NManson - Profil | St 31.7.2013 15:26:31

                        Jelec Proudník:

                          NManson - Profil | St 31.7.2013 15:23:48

                          Vapi >> A co takhle Jelec Proudník? já bych řekl,na 90% - ať nežeru.

                            NPiskořík - Profil | St 31.7.2013 15:21:28

                            Pedro1 >> Ty seš taky navezenej všude...:o)


                            Jo, je to ouklej...:o)

                              NPedro1 - Profil | St 31.7.2013 15:19:20

                              Reznik76 >> Taky bych to tak viděl.

                                NPedro1 - Profil | St 31.7.2013 15:18:48

                                Piskořík >> Že je to semínko od kapra,viď?:-)

                                Já bych si skromě tipnul na normální ouklej.

                                  NKnapík - Profil | St 31.7.2013 15:15:56

                                  slunka je prosím pěkně tato rybka

                                    NReznik76 - Profil | St 31.7.2013 15:07:04

                                    Vapi >> já bych si dovolil Svenovi odporovat a tu rybku nazval jelcem proudníkem

                                      NPiskořík - Profil | St 31.7.2013 14:57:14

                                      mirmen >> Jestli ryba na fotce s červem v hubě má bejt Slunka obecná, tak není...:o)

                                        NPiskořík - Profil | St 31.7.2013 14:56:14

                                        Sven >> Při určování druhů občas ano...;o)