- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Výběr brašny na šoulačku a krátké vycházky.
chtel bych poprosit o nejaky doporuceni na brasnu, pripadne batoh pro takove ty kratke vychazky nebo prochazeni se podel brehu s jednim prutem.
Pozadavky jsou polstrovany vnitrek, popruh pres rameno. A rozmery na par krabicek, jednu termosku, piti, pripadne svacinu.
Hodne se mi libi brasny, ktere jsou na privlac. Ale nemam s nimi zkusenosti. Aby mi brasna nepadala neustale z ramenou a je otazka jestli jsou polstrovany, aspon ty kvalitnejsi. Pekna je Mivardi Spinn Bag Executive.
Diky za kazdou radu, M Vik
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
2x v oblíbených a 3x v ignorovaných.
NMeelek - Profil | Čt 16.5.2013 8:12:03
Ja si nakonec koupil batoh od Rapaly, jmenuje se 3 in 1 nebo tak neco. Spodni cast se da odepnout a mam z toho razem brasnu. Je to takovy kompromis, ale pravda je ze pri rece je batoh o mnohem vic vyhodnejsi nez jakakoliv brasna.
Ulomil jsem si, mozna to byla nestastna nahoda, patu navijaku, kdyz mi sklouzla brasna z ramena. To je ten duvod. Byla to takova ta stara brasna, ktera se pouzivala snad na prenaseni plynovy masky. Nechtel jsem aby se mi neco obdobnyho stalo znovu, tak radeji neco vypolstrovaneho.
A dik za nazor a lovu zdar.
NPstruh27 - Profil | Út 14.5.2013 14:30:40
No - ja mám teda "brašien" niekoľko ale s polstrovaním ani 1 - možno to má zmysel u kaprárov ale inak pri love, že sa hodne pohybuješ okolo vody a potrebuješ ľahkú kapsu ktorá sa Ti bude dobre nosiť by som to ako kritérium nekládol. Ja mám pri pstruhovej vláčke na sebe vždy vestu, pri Zubáčovej brašnu, pri feedri to striedam niekedy brašna, inokedy batoh - ale s tými som si nejako hlavu nelámal - jeden mám Santi a druhý Billabong ktoré som ešte nosil na VŠ - u mňa je to ale s feedrom o 10 - 15 feedrových vychádkach ročne tak pokiaľ chodíš viac a nachodíš dosť kilákov popri vode - asi by som volil batoh a zainvestoval do niečoho pohodlnejšieho a vhodnejšieho ako mám ja :-)
Nmirmen - Profil | Ne 12.5.2013 15:45:46
Odepínací přední díl s drobnostmi, v batůžku bunda, převlíkáče, termoska,krabice s většinou nástrah, jídlo ..
Ilustrační foto ze stránky prodejce.
NLooki - Profil | Čt 2.5.2013 19:33:37
Jinak obycejny batoh proste stacit musi.Jinak:
http://www.parys.cz/index.php?_ShopSearch[SearchType]=4&_ShopSearch[IdCategory]=166&_TargetFile=tasky-batohy-a-pouzdra.php&IdPage=4&_Box[343][Id]=166&_Box[341][Id]=343&_ShopSearch[PriceFrom]=&_ShopSearch[PriceTo]=&_ShopSearch[Order]=0&_ShopSearch[OrderDir]=0&_ShopSearch[IdProducer][]=10
mam tu prvni a budu kupovat i tu druhou v poradi (prave na chytani polehku).Ta prvni je fakt super,ale nema popruhy na zada,tak ji mam jen do auta.Na kolo bude prave ta druha.
NSiven Polní - Profil | Út 30.4.2013 7:22:04
Tak všechno nejlepší a bágl ať ti slouží!
NMeelek - Profil | Po 29.4.2013 19:59:19
Pokud bys to mel v planu pachat a taky i barvit, pak si zkus koupit Balakryl namisto Denasu. Ten mi prijde na tohle na hovno. Nater Balakrylu mi prisel tvrdsi a odolnejsi proti sloupnuti, sedreni. Ale to je jen tkaovy dojem ziskany pri barveni novodurovych tubusku na splavky (balakrylem) a tehle tubusu. Primo vyzkouseno to nemam. A to jsem to puntickarsky hruboval smirglem, jeste odmastil a pak tri natery, prace k prdu. Celkove vsak milionova investice, protoze jestli ten tubus nekdy rozbiju, tak to snad poslu do kuriozit v Pelhrimove ci kde.
http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=629905
Snad ti to k necemu bude. Zatim hoj. A diky moc za rady, nakonec jsem si vybral batoh. Rapala Bag 3 in 1 Combo. Mam narozky, tak se vsichni slozi. Mozna taky proto, ze uz me nechteji furt poslouchat jak funim do schodu kdyz prichazim z ryb. Co vim je jen to, ze za 1400 to bude muj nejdrazsi batoh v celym zivote.
NMeelek - Profil | Po 29.4.2013 19:13:56
Npaia - Profil | Po 29.4.2013 14:50:35
NCanibalko - Profil | Po 29.4.2013 9:10:56
Vedel by si poradit kde sa da zohnat ta taska ? To je od Mivardi ?
NSiven Polní - Profil | Po 29.4.2013 9:00:57
NMrknato - Profil | Po 29.4.2013 8:19:32
Nmirmen - Profil | Po 29.4.2013 7:36:39
NSiven Polní - Profil | Ne 28.4.2013 16:43:23
NSiven Polní - Profil | Ne 28.4.2013 16:21:57
NSiven Polní - Profil | Ne 28.4.2013 16:19:26
Nsiri - Profil | Ne 28.4.2013 10:37:05
NMrakoš - Profil | So 27.4.2013 21:50:33
Chodím s tímhle, pravda polstrování chybí, ale kousek karimatky na sezení je vlastně taky polstrování :)
Npeposlowak - Profil | So 27.4.2013 20:59:54
http://www.nordfishing77.at/taschen-rucksaecke-rollentaschen/anaconda-carp-gear-bag-i-die-stark-gepolsterte.html
NDejF - Profil | So 27.4.2013 20:45:32
http://www.carpsystem.cz/carpsystem-taska-na-nastrahy-a-krmeni-cs-894
Zatím jsem s ní u vody ještě nebyl, ale během následujících týdnů proběhne premiéra u vody, tak pak dám info, jak se osvědčila.
NP.&.S. - Profil | So 27.4.2013 20:41:31
Nsfox - Profil | So 27.4.2013 20:34:28
NVrbis1 - Profil | So 27.4.2013 20:00:53
NP.&.S. - Profil | So 27.4.2013 11:33:18
NMilda - Profil | So 27.4.2013 11:19:25
NMeelek - Profil | So 27.4.2013 10:31:31
Muzu vedet co mas za batoh, vidim ze je praktictejsi nez brasna. Premyslim koupit si nejaky obyc od vjetnamcu a zbytek penez investovat nekam jinam anebo pak uz nejaky rybarsky, kvalitni. Videl jsem od rapaly batuzek 3 in 1, http://www.rco-fishing.cz/eshop/rapala-batoh--bag-3-in-1 ... Jen se mi zda maly, zkusim prolitnout nekolik e shopu co nabizeji. Mam narozky, tak mi doma cenu batohu taknejaktrosku prehlidnou.
Ja si na proutky spachal tubusy z odpadnich rour, metr padesat dlouhy. Vypalil do nich ctyri obdelnikovy diry pomoci plechu a propletl popruhy, da se to nosit jak na ramenou, tak i v ruce jako tasku pri stazeni popruhu. Je to fajn, hlavne o ten prut nemam absolutne zadny obavy. A da se to vozit i na kole, jen si clovek musi davat bacha na vetve stromu, aby nebyl nedobrovolne sesazenej z kola. Jinak diky moc za nazory.
Nfuuckir - Profil | So 27.4.2013 10:31:08
http://www.kaprarina.cz//kp7570/Giants-Fishing-Rucksack-Classic-Medium.aspx
http://www.kaprarina.cz//kp4307/NASH-CARP-CARRYALL-MINI.aspx
NMeelek - Profil | So 27.4.2013 10:16:06
Nbuket - Profil | So 27.4.2013 0:18:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Nčili - Profil | Pá 26.4.2013 23:50:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NSiven Polní - Profil | Pá 26.4.2013 23:30:10
NJarda Š. - Profil | Pá 26.4.2013 23:26:17
NSiven Polní - Profil | Pá 26.4.2013 23:21:56
NJarda Š. - Profil | Pá 26.4.2013 23:09:36
NSiven Polní - Profil | Pá 26.4.2013 19:35:01
Třeba dobrá kombinace je batůžek s rybářskou vestou (kapsy), nebo s rybářskou ledvinkou. Ale to somradlo je zase stylovka, to jo :)
NSiven Polní - Profil | Pá 26.4.2013 19:26:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
V současnosti používám batůžek a jsem mobilnější - pěšky i na kole. Krabku s top nástrahama na pstruhy mám stejně v kapse, no a kvůli těžší munici či pití se holt zastavím a báglík sundám. Peán cvaknu na popruh, a když beru děličku, protáhnu ji vrchním poutkem a píchnu spodek do boční kapsy.Navi dám dovnitř. Mini teleskopek tam narvu už s navi, někdy i se třpytkou (bez protihrotu ovšem).
Je to ovšem čistě moje zkušenost, někoho třeba víc baví, když se mlátí rukou či prutem o kabelu. A momentálně uvažuju o vozíku za kolo (nafukovací kanoe, spacák...).
Kde to žije - feeder
16:10NPickermánia-ultra light fishing 49063
11:33NMethod feeder a vše kolem něj 40292
9:35NFeederařina na řece 64307
PoNFeeder v okolí Zlína 4581
PoNGURU - vše kolem téhle značky 6269
NeNKlub fanoušků SPRO+Döme Gábor 5730
NeNS feederem na kapry 96912
. . . NDrennan - zkušenosti, rady, tipy 1367
. . . NKlub Fanoušků Feederů Daiwa. 10512
. . . NKorum - vše kolem téhle značky 9590
. . . NPreston - vše kolem této značky. 4055
. . . NRohlikove boilie - vyroba 107
. . . NJihočeská Feederliga . 9457
Co je nového - feeder + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
NOVINKA na CHYTIL.cz - boilies v dipuZa 159 Kč
Master Carp Boilies 16 / 20 mm v dipu - oblíbené kuličky řady Master Carp, které prošly dvojitým procesem dipování pro co nejsilnější účinek. Balení 120g + 50ml dip. 6 příchutí. Více na www.chytil.cz
CRALUSSO novinky sklademZa 89 Kč
Nová svítíci krmítka Fluorescent Rocket Method Basket, plovoucí krmítka Floating Method Feeder, PRO SERIES pellet mixy, vlasec Method Feeder Sinking 1000 m a další vychytávky na www.chytil.cz
Oznámení - feeder
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - feeder
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Zámecký pohár Opočno - dospělí
28.6.Zámecký pohár Opočno - děti
4.7.Feeder Talian 2
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.IV. hnanický feeder cup 2026...
11.7.Feeder 1×1 Talian
17.7.1 místo 60000 2×20 hodin Talian
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
Doporučujeme e-shop
PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ
Rybářské potřeby pro všechny, kteří propadli kouzlu rybařiny. Díky unikátnímu věrnostnímu systému nakupujete neustále se...





















