Levný sumcový prut

Ahoj prosím o radu . Chci si koupit levný prut na sumce,ale aby něco vydržel. Kolem tří metrů dlouhý. A levný díky ...
Autor diskuse: jarik-kl - Profil , 16.3.2013 dravci - náčiní, doplňky

Nctvrtmile - Profil | Ne 17.3.2013 17:27:56

Tygrys >> Lvíček - 17.3.2013 17:14:34 >> Ty děláš,jako bych se narodil v době carbonových vláken!Pokud to vydží spojka,tak souhlas,ale ten desing-i to moje staré Lipno,na které jsem nechal navázat vyztužená sic očka vypadá lépe.

    NLvíček - Profil | Ne 17.3.2013 17:14:34

    ctvrtmile >> je to klasciky laminat ktery si necha libit hodne, dokazu tvrdit, ze vice jak kdejaky uhlikac, mel jsem tu moznost ho drzet v ruce.

      Nctvrtmile - Profil | Ne 17.3.2013 16:12:29

      Milan 66 >> Máš můj souhlas-asi nejlepší řešení!!!

        Nctvrtmile - Profil | Ne 17.3.2013 15:46:42

        Tygrys >> Lvíček - 17.3.2013 12:22:32 >> No nějakej už jo,ale ta zátěž "neomezeně"to už mi vyráží dech-zřejmě dobrá konstrukce???

          Nreload - Profil | Ne 17.3.2013 15:46:16

          lada78 >>
          Tak jakou délku a gramáž doporučuješ?

            Npruhac - Profil | Ne 17.3.2013 15:20:26

              Nlada78 - Profil | Ne 17.3.2013 14:17:32

              reload >> pokud nechytáš z lodě-kde by ti delší prut zavazel,tak je to celkem jedno. A ta páka? Chytnu v případě potřeby prut nad rukojetí a je to.

                Nreload - Profil | Ne 17.3.2013 14:04:36

                jarik-kl >>
                Nahodíš jen rousnice, rybu asi spíš zavézt. Nad délkou přemýšlím už delší čas a vychází mi 2.6. Taky jsem uvažoval o delším, ale když jsem se bavil o tom na veletrhu, tak mě nějakej chlap upozorňoval, že 3 metry už je slušná páka a že se šíleně nadřu...

                  Npajda - Profil | Ne 17.3.2013 12:27:30

                  jarik-kl >> Nabídl jsem ti ten můj, kvalitní a levně.
                  Neměl jsi zájem.

                    NLvíček - Profil | Ne 17.3.2013 12:22:32

                    ctvrtmile >> Kolik si držel sumcových prutů vruce že to tvrdíš?

                      NMilan 66 - Profil | Ne 17.3.2013 12:16:44

                      Zkusil bych mistni bazar.

                        N2035 - Profil | Ne 17.3.2013 12:12:05

                        ctvrtmile >> Tak cena tomu odpovídá ale zas něco vydrží ...

                          Nctvrtmile - Profil | Ne 17.3.2013 11:53:47

                          M!lhaus >> 2035 - 17.3.2013 11:25:08 >> Nic proti,ale připomíná mi to spíše tyčku k rajčatům než prut!!!

                            Njarik-kl - Profil | Ne 17.3.2013 11:31:25

                            M!lhaus >> 2035 - >> máš s nim nějáké skušenosti ?

                              Njarik-kl - Profil | Ne 17.3.2013 11:31:03

                              Vanis - >> vzhledem k tomu ze budu kupovat navijak i s namotem tak asi 600 kč --- nebo 700 ...

                                NVanis - Profil | Ne 17.3.2013 11:29:26

                                jarik-kl - >> kolik znamená levný?

                                  Njarik-kl - Profil | Ne 17.3.2013 11:28:47

                                  reload - >> budu chytat ze břehu a nahazovat proto delší ...

                                    Nreload - Profil | Ne 17.3.2013 11:18:10

                                    Přesně tohle taky řeším. Kámoš mi doporučuje vzít od Okumy Erulis Catfish. Jen o délce ještě nejsem rozhodnutý... Proč chceš vzít 3 m?

                                      Červené karty: Carolina del Norte