- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Levný sumcový prut
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 4x v ignorovaných.
Nmoje nervy - Profil | Po 18.3.2013 19:08:24
Jinak na aspoň troch obstojný set budeš potřebovat 4tis.+
Pokud ti jde o vyloženě nejlevnější kus, tak se mrkni na polské mořské laminátky tam by jsi moh něco pořídit už od 700kč rybu to vydrží i velkou, ale chytat na ně není žádný požitek.
Co se týče bazaru, je to vždy loterie, tam bych hledal taky pruty s větším podílem lamina, než uhlíkáče, ty můžou být někde ťuklé a v rozhodujícím okamžiku se roztřelí.
Nc.13 - Profil | Po 18.3.2013 11:02:23
Nctvrtmile - Profil | Po 18.3.2013 10:30:58
Nyvana - Profil | Po 18.3.2013 10:23:16
http://www.splavek.cz/shop/171-pruty-sumcov.html
NLvíček - Profil | Po 18.3.2013 7:49:52
Nc.13 - Profil | Po 18.3.2013 7:07:11
Nc.13 - Profil | Po 18.3.2013 6:50:32
NP!F - Profil | Ne 17.3.2013 23:54:12
Stuky chytas bez lanka, sumce na snuru co je realne tak na zubace... ocakavam, ze keby si isiel krmit ludozraveho tigra, vezmes si na seba teple vlnene pradlo aby ta nepokusal. Bude ti sluzit rovnako ako tie dalsie kraviny co vrelo doporucujes. Keby si o tom mal aspon kusok potuchy, tak vies ze s tou snurou ani nahodou nezastavis sumika co ma meter a pol.
Melies kraviny; Prezrad mi prosim ta iba jednu vec, kto si? Nabeton nie si na mrku novy, si len dalsi srac co sa schovava za nejaky novy nick, tak sa priznaj preco.
NVanis - Profil | Ne 17.3.2013 22:51:03
Ncarrrrp - Profil | Ne 17.3.2013 22:45:36
NVanis - Profil | Ne 17.3.2013 22:32:18
Ncarrrrp - Profil | Ne 17.3.2013 21:55:46
NVanis - Profil | Ne 17.3.2013 20:57:08
Ncarrrrp - Profil | Ne 17.3.2013 20:37:34
Nctvrtmile - Profil | Ne 17.3.2013 20:26:13
Ncarrrrp - Profil | Ne 17.3.2013 20:13:48
Nctvrtmile - Profil | Ne 17.3.2013 20:02:26
NLvíček - Profil | Ne 17.3.2013 19:38:57
NHrabal - Profil | Ne 17.3.2013 19:34:55
NVanis - Profil | Ne 17.3.2013 19:33:58
Nctvrtmile - Profil | Ne 17.3.2013 19:28:54
NCarolina del Norte - Profil | Ne 17.3.2013 19:19:29
Asi by jsi udělal dobře, kdyby jsi přestal být najednou chytrý a psát o borcích a nechal si vysvětlit problematiku od někoho zkušenějšího.
I si něco přečti. Třeba Havlíčka, to o cestě do Brixenu.
NCarolina del Norte - Profil | Ne 17.3.2013 19:14:20
Njarik-kl - Profil | Ne 17.3.2013 19:14:00
NCarolina del Norte - Profil | Ne 17.3.2013 19:12:51
Chceš-li poznat, co je dřina, kup si kolo Ukraina!
NHrabal - Profil | Ne 17.3.2013 19:12:31
NVanis - Profil | Ne 17.3.2013 19:12:12
Nflašinet - Profil | Ne 17.3.2013 19:07:31
NCarolina del Norte - Profil | Ne 17.3.2013 19:04:31
Myslím, že pokud nemá Jarik dost peněz a chce začít, tak proč čekat. Pokud mu to zachutná a budou lóve, koupí si lepší.
Už ani nevím, kolik jsem měl v životě prutů a ani si už nepamatuji, kde některé skončily. I teď jich mám několik desítek (krom těžkých lodních všechny druhy). Nedávno jsem dělal inventůru a kontroloval zbraně na pstruhy. A některé ty pruty jsou dost drahé, hlavně mušáky. A ani nejsou častona vejletě.
A někdy se ptám, proč jsou takové cenové rozdíly, když se některé pruty až tak neliší. A už jsem k drahému vercajku, kde platíš někdy víc za jméno, jako za vlastnosti, dost rezervovaný. Ale nezevšeobecňuji.
Nlada78 - Profil | Ne 17.3.2013 19:02:57
NRumpeľ - Profil | Ne 17.3.2013 18:59:45
mam a mozem len doporucit
Njarik-kl - Profil | Ne 17.3.2013 18:58:09
NHrabal - Profil | Ne 17.3.2013 18:52:17
NCarolina del Norte - Profil | Ne 17.3.2013 18:48:59
2-dílný prut Colmic NESSY XF 500 - zátěž 500g + 200m šňůry WFT 0,26mm fluo-žluté ZDARMA
Je to dobré a momentálně i výhodná koupě
Já mám 2 ve 3 metrech a 500 g a spokojenost. Je to i kratší a ve 300g.
Lovu sumců se ovšem věnuji jen pár dní v roce.
A žádné Ebro s rybami metr dvacet.
http://rybar.braunstar.cz/pruty-morske-a-sumcove/2-dilny-prut-colmic-nessy-xf-500-zatez-500g-200m-pletene-snury-0-40mm-penn-wft-fluo-zluta
Nsnajper1 - Profil | Ne 17.3.2013 18:41:43
Nctvrtmile - Profil | Ne 17.3.2013 18:38:05
Nctvrtmile - Profil | Ne 17.3.2013 18:30:45
NLvíček - Profil | Ne 17.3.2013 18:10:27
Nctvrtmile - Profil | Ne 17.3.2013 18:05:53
NLvíček - Profil | Ne 17.3.2013 18:03:01
Nctvrtmile - Profil | Ne 17.3.2013 17:57:29
Nmik UTD - Profil | Ne 17.3.2013 17:45:17
Nlada78 - Profil | Ne 17.3.2013 17:35:01
Nctvrtmile - Profil | Ne 17.3.2013 17:27:56
NLvíček - Profil | Ne 17.3.2013 17:14:34
Nctvrtmile - Profil | Ne 17.3.2013 15:46:42
Npruhac - Profil | Ne 17.3.2013 15:20:26
http://www.rybarske-potreby-ika.cz/eshop/detail/216-sema-balance-boat-300/
Nlada78 - Profil | Ne 17.3.2013 14:17:32
Nreload - Profil | Ne 17.3.2013 14:04:36
Nahodíš jen rousnice, rybu asi spíš zavézt. Nad délkou přemýšlím už delší čas a vychází mi 2.6. Taky jsem uvažoval o delším, ale když jsem se bavil o tom na veletrhu, tak mě nějakej chlap upozorňoval, že 3 metry už je slušná páka a že se šíleně nadřu...
Npajda - Profil | Ne 17.3.2013 12:27:30
Neměl jsi zájem.
NLvíček - Profil | Ne 17.3.2013 12:22:32
Nctvrtmile - Profil | Ne 17.3.2013 11:53:47
Njarik-kl - Profil | Ne 17.3.2013 11:31:03
Njarik-kl - Profil | Ne 17.3.2013 11:28:47
Nreload - Profil | Ne 17.3.2013 11:18:10
Nranča - Profil | So 16.3.2013 23:45:03
http://www.mivardi.cz/produkty/pruty/pruty-na-sumce-a-more/fanatic-catfish-3-0-m-200-400-g/
Červené karty: Carolina del Norte
Kde to žije - dravci
11:21NKurz Teo Daška pro Otoše 301
NeNBurza na přívlačové nástrahy 33405
NeNPoradna: Sumcařina 2568
NeNDivoký potočák nebo granulák? 57
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
PáNRare woblery - Rapala 14050
ČtNKayakfishing a kajakorybaření 20680
StNNepromokavá bunda na boat a brození 65
ÚtNLov na vyvěšenou - nové téma 4050
PoNSkladovanie a preprava nástrah na prívlač 8
PoNVýroba woblerů 31008
Co je nového - dravci + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Suretti Spací Pytel Expert 4 Season | SLEVA 44%Za 699 Kč
Spací pytel Expert je vhodný od jara do podzimu, kdy vám poskytne pohodlí a teplo pro skvělý spánek. Rozměry 210x90 cm. Akce pouze do vyprodání zásob.
CHYTIL.cz Tyčová bojka 5mZa 990 Kč
Tyčová bojka šroubovací 5 m - pevné nerezové závity. Spodní část bójky je zakončena odolnou nerezovou karabinou. Lze zakoupit i náhradní díl 1 m. NOVINKA! Více info na chytil.cz
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme prodejnu
Rybářské potřeby JESETER
Karlovy Vary - Dvory, Kpt. Jaroše 198/17















