- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Chytáte v Norsku i ze břehu ?
Zdravím Norky,Chtěl bych se zeptat, jestli v Norsku chytáte i ze břehu ?
Mockrát se stane, že vítr a aktuální počasí, Vám nedovolí vyjet na moře, jak se tedy zabavíte ? No samozřejmně vyrazíte na molo, či do okolí proházet vláčákem pár zátok.
Mě by spíš zajímalo, zda se dá zajimavě nachytat i na těžko.
Kamarád mě říkal, že chytal na feedera, do krmítka dal krmení s příchutí halibuta a na háček, malý koušek filetu z makrely, nebo kelera a úžasně si zachytal.
Chytil nějaké malé platýzi, tresky atp.
Proto se chci zeptat, máte s tímto způsobem lovu nějaké zkušenosti ?
Docela mě to láká.
Případně pro zkušenější ?
Na jakých hloubkách ze břehu na těžko chytáte ?
Na co nejčastěji chytáte ?
Co za ryby chytáte ?
Příliv, nebo odliv, co je lepší pro tento lov ?
Děkuji
Na jaké hloubce chytáte na těžko ze břehu ?
A) 0-5m7%
B) 5-10m43%
C) 10-15m7%
D) 15-20m14%
E) 20-40m29%
Od 27.2.2013 hlasovalo 14 čtenářů.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
6x v oblíbených a 3x v ignorovaných.
KóĎA - Profil | Čt 28.2.2013 13:37:22
Lauri - Profil | Čt 28.2.2013 13:37:12
Dam33 - Profil | Čt 28.2.2013 13:35:48
dobré bylo to místo, kdy jsme jeli rýhou mezi ostrovy, tam je velký pohyb vody a to oni mají asi rádi, přísun potravy je tak slušnější....
Lauri - Profil | Čt 28.2.2013 13:34:07
Dam33 - Profil | Čt 28.2.2013 13:33:28
spousta jich dojelo za nástrahou až k lodi a vzalo to při dalším spuštění nástrahy...
Frake - Profil | Čt 28.2.2013 13:30:44
Děkuju.
Jinak jezdíme na konci června.
Dam33 - Profil | Čt 28.2.2013 13:30:12
Tolik jsem jich zase nevytáhl, ale taktika je podle mě skoro stejná na středu i na vršku
Lauri - Profil | Čt 28.2.2013 13:29:32
KóĎA - Profil | Čt 28.2.2013 13:29:00
Lauri - Profil | Čt 28.2.2013 13:26:48
Nachytal jsem je pouze na jedné výpravě. Kámoš co byl ve středních Norsku už tak cca 25x nechytil také žádného. Ale u Hitry bývají. Nevím kdy tam jezdíš, ale myslím si že halibut je víceméně jarní záležitostí
Dam33 - Profil | Čt 28.2.2013 13:24:29
Dam33 - Profil | Čt 28.2.2013 13:23:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
KóĎA - Profil | Čt 28.2.2013 13:20:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Frake - Profil | Čt 28.2.2013 13:15:58
To je krásnej halík.
My už jezdíme sedmím rokem a doposud se nám nepodařil.
Nemáš nějakej tip jak na ně ?
S lodí se dostanem až klidne do pruplavu mezi hitrou a smolou. Většinou jezdíme uplně k moři na hitře, ale halík se nám bohužel ještě nepodařil.
Ortelius - Profil | Čt 28.2.2013 13:14:35
Kde to žije - dravci
1:47Fotky ryb pouze na přívlač 107180
StBurza na přívlačové nástrahy 33409
StPoradna: Sumcařina 2572
ÚtKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtÚprava chodu woblerů. 11
PoNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoRare woblery - Rapala 14053
NeDivoký potočák nebo granulák? 57
NeKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoÚhoří sezona 2012 10514
SoÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoTrojháčky na dravce 60
SoJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . Lov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....













