- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Woblery Rapala druhy
zdravim kolegove, napadlo me zeptat se Vas jak Vam šlapou tyhle woblery: Husky jerk, jak deep tak klasicky, x rap, coutdown, clackin crank,clackin rap, clackin minow, rattlin rap, deep tail dancer???
Jde o to ze jine diskuze jsou vetsinou stare aspon rok dva, a tak proto me zajima jak Vam tyto woby funguji v soucasnosti, napsat i barevne verze, fotky poslat, a cokoliv uzitecneho co Vas napadne, muzeme si navzajem sdelit ruzne poznatky o techto wobech, dekuji za kazdy prispevek
Jde o to ze jine diskuze jsou vetsinou stare aspon rok dva, a tak proto me zajima jak Vam tyto woby funguji v soucasnosti, napsat i barevne verze, fotky poslat, a cokoliv uzitecneho co Vas napadne, muzeme si navzajem sdelit ruzne poznatky o techto wobech, dekuji za kazdy prispevek
Autor diskuse: augustus12 - Profil , 21.2.2013 dravci - náčiní, doplňky
ktery wobler rapala mate nejradeji?
A) original floating10%
B) coutdown5%
C) husky jerk16%
D) skitter pop4%
E) skitter prop3%
F) x rap16%
G) shad rap38%
H) jiny8%
Od 23.2.2013 hlasovalo 165 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
25x v oblíbených a 5x v ignorovaných.
Nkopr69 - Profil | Čt 28.2.2013 22:28:40
zelí >> Par jich mam a dokonce i neco po dvou.Nechytam na ne,jen je sbiram.
Nzelí - Profil | Čt 28.2.2013 22:26:26
kopr69 >> ty je nechces??? Mas nejake navíc???
Jinak nadhera a zavidim
Jinak nadhera a zavidim
Nbowman - Profil | Čt 28.2.2013 21:13:00
met >> Smažka je supr:o)) Ale i jiné mi přijdou pěkné.Ten chod bude možná zajímavej.
Nmet - Profil | Čt 28.2.2013 21:10:20
bowman >> ta farba Smash je fakt chrumkava. Keby som si nedal zavazok no mor wob tak idem do toho. :))
Nbowman - Profil | Čt 28.2.2013 20:55:41
Tohle by mohlo být zajímavé http://usa.rapala.com/scatter-rap/
Nzelí - Profil | Čt 28.2.2013 20:46:02
To všechno je pekne ale nej wob od Rapaly byl pro me tento. A diky bazaru jsem opet tri kousky ziskal.
Nosprey - Profil | Čt 28.2.2013 20:44:30
FRANK71 >> Stříbrnou metalízu má moje auto. Mám ho dost krátce. Bohužel jsem zjistil, že ze všech věcí, které vlastním, má na počet a velikost mých úlovků největší vliv tahle plechová budka na kolečkách. Ostatní je druhořadé. :-))
NButchi - Profil | Čt 28.2.2013 20:44:04
Sethy >>
:-)) Každej to vidí jinak..
Já je nakoupil tady v burze, moc na ně nechytám, ani mi jich není moc líto.
Stejně vždycky přebiju na popa nebo gumu.
:-)) Každej to vidí jinak..
Já je nakoupil tady v burze, moc na ně nechytám, ani mi jich není moc líto.
Stejně vždycky přebiju na popa nebo gumu.
NFRANK71 - Profil | Čt 28.2.2013 20:38:39
osprey >> Nejlepší barva je SD, až ji přestanou vyrábět, tak MRK její věhlas vynese do nebes.:-)))
NButchi - Profil | Čt 28.2.2013 20:36:24
Sethy >>
Jasná věc, k tomu je to určené.
I když, já mám tyhle starší kousky v krabici spíš na okrasu, X-Rapy a podobné budu klidně rvát dál.
Jasná věc, k tomu je to určené.
I když, já mám tyhle starší kousky v krabici spíš na okrasu, X-Rapy a podobné budu klidně rvát dál.
Nosprey - Profil | Čt 28.2.2013 20:34:35
FRANK71 >> Velmi málo candátů.
Zajímavé je, že u sumce a bolena mi pomohla až stříbrná metalíza. S candátem to možná bude podobné.
Zajímavé je, že u sumce a bolena mi pomohla až stříbrná metalíza. S candátem to možná bude podobné.
NButchi - Profil | Čt 28.2.2013 20:31:15
Sethy >>
No myslel jsem prostě něco na ten způsob, mám v tom pořád hokej :-)))
Někde tady na MRKu se na toto téma vedla debata, jak to poznat.
Ale už nevím kde..
No myslel jsem prostě něco na ten způsob, mám v tom pořád hokej :-)))
Někde tady na MRKu se na toto téma vedla debata, jak to poznat.
Ale už nevím kde..
NSethy - Profil | Čt 28.2.2013 20:29:47
Butchi >> Já mám tedy jen SSR8, ale jestli je to RFSH nebo ORO netuším...
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
ÚtNBurza na přívlačové nástrahy 33408
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNPoradna: Sumcařina 2570
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNDivoký potočák nebo granulák? 57
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
. . . NSkladovanie a preprava nástrah na prívlač 8
Co je nového - dravci + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.














