Woblery Rapala druhy

zdravim kolegove, napadlo me zeptat se Vas jak Vam šlapou tyhle woblery: Husky jerk, jak deep tak klasicky, x rap, coutdown, clackin crank,clackin rap, clackin minow, rattlin rap, deep tail dancer???
Jde o to ze jine diskuze jsou vetsinou stare aspon rok dva, a tak proto me zajima jak Vam tyto woby funguji v soucasnosti, napsat i barevne verze, fotky poslat, a cokoliv uzitecneho co Vas napadne, muzeme si navzajem sdelit ruzne poznatky o techto wobech, dekuji za kazdy prispevek
Autor diskuse: augustus12 - Profil , 21.2.2013 dravci - náčiní, doplňky

ktery wobler rapala mate nejradeji?

A) original floating10%

B) coutdown5%

C) husky jerk16%

D) skitter pop4%

E) skitter prop3%

F) x rap16%

G) shad rap38%

H) jiny8%

Od 23.2.2013 hlasovalo 165 čtenářů.

100 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy. (Začít číst od prvního z nich.)

Njosef - Profil | Pá 6.9.2019 9:38:49

schreier >> jestli spíš ty ryby neodrazuje to zelené lano před voblerem....;)

    Nschreier - Profil | Pá 6.9.2019 8:54:21

    Zdravim, mate nekdo zkusenost s timto woblerem rapala husky jerk down deep 10, chytli jste na nej neco? Zda se mi spise ze ta barva ryby odrazuje:))

      NStandič - Profil | Čt 10.7.2014 18:54:41

      Pedro1 >> pekny hracky pro prcka:-).Se mi ten obrazek predtim nenacet:-)

        NJaLi - Profil | Čt 10.7.2014 15:24:45

        Pedro1 >> :) tak to se ti nedivím, 80g je už dost, mě stačí aj kolem 50.

          NPedro1 - Profil | Čt 10.7.2014 15:04:29

          JaLi >> Dík,ale stejně na to chytat nebudu.Nějak mě nebaví házet 80 g nástrahy.

            NJaLi - Profil | Čt 10.7.2014 14:42:32

            Pedro1 >> Kup si kroužky XS8, tuším na 35kg, ty se mě překovávali celkem dobře.

              NPedro1 - Profil | Čt 10.7.2014 13:55:51

              afjee >> Nezkouším,nebyl jsem schopen je okovat s těma posranejma kroužkama od Ice Fish.Takže leží ve skříni bez háčků:-)))

                Nafjee - Profil | Čt 10.7.2014 12:15:51

                bowman >> Si tam připni rolničku na sumce .) ... Někde na videu jsem viděl, že borci připínali rolničku při sumcovláčce na velké gumy .. ale jak to cinká, když se do toho dostane voda? To netuším.

                  Nbowman - Profil | Čt 10.7.2014 12:13:00

                  afjee >> Včéra mi padla do ruky a zase jsem jí hodil zpátky.Wobler na nic.Ani nechrastí.

                    Nafjee - Profil | Čt 10.7.2014 12:10:23

                    Pedro1 >> Zkoušíš je na sumatry? Já tam párkrát hodil Slidera a nic .) ...

                      NStandič - Profil | Čt 10.7.2014 11:25:13

                      Pedro1 >> aha.tak to jo.

                        NPedro1 - Profil | Čt 10.7.2014 11:24:52

                        Standič >> S tímhle si ani děti nehrajou.Jedině pořádnej wob na pořádný ryby:-)

                          NPedro1 - Profil | Čt 10.7.2014 11:21:41

                          Standič >> Neměli:-)Byly to jen nějaký zbytky.

                            Nafjee - Profil | Čt 10.7.2014 11:21:28

                            mrkef >> Vždyť to píšu ))

                              NPedro1 - Profil | Čt 10.7.2014 11:21:15

                              afjee >> Mám jich plnou krabici a nic to nežere.

                                NStandič - Profil | Čt 10.7.2014 11:19:49

                                Pedro1 >> Tak co meli?

                                  NStandič - Profil | Čt 10.7.2014 11:19:06

                                  afjee >> Ten otaznik sem zapomel.Dik za info.Sundam z nej trojhaky a dam dceri na hrani:-)

                                    Nmrkef - Profil | Čt 10.7.2014 11:16:29

                                    afjee >>
                                    .. fuj... zahoď to... vždyť je to k ničemu..!!. :o)

                                      Nafjee - Profil | Čt 10.7.2014 11:12:44

                                      Pedro1 >> Tak až teď jsem si všiml, že Standič nenapsal větu tázací, ale oznamovací, takže naše reakce byly zbytečné :)

                                        Nafjee - Profil | Čt 10.7.2014 11:11:29

                                        Standič >> Já mám něco podobného a ještě jsem to nehodil do vody. Podle mě, to je wobler k ničemu :)

                                          Nafjee - Profil | Čt 10.7.2014 11:07:59

                                          Pedro1 >> Nechtěl jsem ho zase tak zklamat .)

                                            NPedro1 - Profil | Čt 10.7.2014 11:07:05

                                            afjee >> Spíš podstandart:-)

                                              Nafjee - Profil | Čt 10.7.2014 11:04:51

                                              Standič >> Nechytá. Máš to napsané i na krabičce - classics collection .. to znamená, že to je úplná klasika, takový standard .)

                                                NPedro1 - Profil | Čt 10.7.2014 10:30:23

                                                Standič >> Nechytá.Máš jich víc?

                                                  NStandič - Profil | Út 8.7.2014 19:48:09

                                                  ahoj,chyta tohle ryby.

                                                    NPedro1 - Profil | Út 21.1.2014 9:01:14

                                                    augustus12 >> Já mám Mag 11 RFSH floating a ryby to nežerou.Divný.

                                                      Naugustus12 - Profil | Út 21.1.2014 2:27:09

                                                      met >> mam 11 SSH floating a je to pekna prace

                                                        Nabu jelito - Profil | Po 20.1.2014 22:08:25

                                                        met >> Teď jsem u nás koupil taky Magnum SSH Finland,jenom teda 11.sinking.Má to nějakou cenu,nebo to patří do vody?

                                                          NSiven Polní - Profil | Čt 1.8.2013 7:29:43

                                                          augustus12 >> Včera jsem šel pro Countdown, ale měli BX minnow za zaváděcí ceny (prý další várka podraží), tak jsem neodolal a taky si jednoho koupil. Pracuje pěkně, nechytil však včera nic. Štiky na to dlabaly a prckové se dožadovali menšího woblírku :)
                                                          Jinak je to krásná práce, snad i ve vitrínce by mu bylo dobře. Barva je okoun s oranžovým bříškem. Chtěl jsem duháča, ale něco mě nutilo hrábnout po tomhle. Světlý mám X-Rap, okouna mám jak realistického (Ryfiz), tak osvědčeného CD 9cm (prakticky stejná kombinace, jako můj BX) - ty jsou decentní, tento BX je však holografický (nebo se mi to alespoň zdálo, šajní jako ďas), tak šel dom.

                                                            NRytíř - Profil | St 24.7.2013 0:26:14

                                                            met >> mutanti jsou nejlepší:-))

                                                              Nmet - Profil | Út 23.7.2013 14:56:42

                                                              afjee >> neboj jsi divne taky. ;))

                                                                Nafjee - Profil | Út 23.7.2013 9:14:10

                                                                Vždycky jsem si myslel, že jsem divnej, co se rybařiny a náčiní týče. Po přečtení pár příspěvků dole si to už nemyslím o)

                                                                  NAleš.D - Profil | Út 23.7.2013 9:11:52

                                                                  abu jelito >> Můžeš sem umístit fotečku ?

                                                                    Nabu jelito - Profil | Út 23.7.2013 8:49:11

                                                                    Aleš.D >> Jsou to Estonci,řekl bych že barva odpovídá tomu tvému SR dole.

                                                                      Njuris46 - Profil | Út 23.7.2013 0:09:03

                                                                      met >> no chytal som na ne ale zatial bez uspechu ale navijak dostava zabrat to su tiez 14-ky

                                                                        NRytíř - Profil | Po 22.7.2013 23:17:27

                                                                        Pedro1 >> na trhání a cenu ses neptal:-))

                                                                          Nmet - Profil | Po 22.7.2013 22:44:42

                                                                          Aleš.D >> Namodrale lopatky sa robia v Estonsku, jednoducho tak zistis, ze to nieje stara vykopavka zo skladu.

                                                                            NAleš.D - Profil | Po 22.7.2013 20:47:13

                                                                            abu jelito >> A můžu se zeptat , jaké byly produkce ? SSR 9cm v barvě RFSH ( červená skřela a červená ploutvička ) , nevyráběli Fini a pokud vím tak ani Iři .

                                                                              Nabu jelito - Profil | Po 22.7.2013 18:32:37

                                                                              met - 22.7.2013 14:18:58 >SSR 9 RFSH jsem letos kupoval v běžném českém e-shopu.

                                                                                Nmet - Profil | Po 22.7.2013 18:26:23

                                                                                juris46 >> aj ta to bavi vlacit?? Mam par RFSH 14 tiez ale cakaju na nejaky heavy troling.

                                                                                  Njuris46 - Profil | Po 22.7.2013 16:20:32

                                                                                  tiež niečo pridam do rodiny :)

                                                                                    NPedro1 - Profil | Po 22.7.2013 14:41:16

                                                                                    met >> Hele jestli se to píše na MRKu,tak to prostě pravda je.A ani Google s tím nic neudělá:-)

                                                                                      Nmet - Profil | Po 22.7.2013 14:34:56

                                                                                      Pedro1 >> SR 9cm nemam rad chytal som s nim 2krat a vzdy do 5 hodov ostal u vodnika. Shalow forever ;)

                                                                                        Nmet - Profil | Po 22.7.2013 14:18:58

                                                                                        Pedro1 >> SSR 9 RFSH mi nenasel ani mocny google ;D

                                                                                          NPedro1 - Profil | Po 22.7.2013 14:08:19

                                                                                          met >> Ani nevám.SR 9 RFSH mám nějaké schované na horší časy.7 cm mám málo:-)

                                                                                            NPedro1 - Profil | Po 22.7.2013 14:07:39

                                                                                            Rytíř >> Zas tak moc je nepotřebuju,450 Kč včetně pošty na to že ho pravděpodobně utrhnu do 5 vycházek mi nepříjde dobré:-)))

                                                                                              Nmet - Profil | Po 22.7.2013 13:35:39

                                                                                              Rytíř >> Skoda, ze to neni ORO ale RFSH mutant . Ale ceskej klucina prodejce tam placne: ORO a ma o byznis vystarane.Skoda ze ten akoze old RFSH ma modru lopatku (znak novej estonskej plast revolucie) ;)

                                                                                                Nmet - Profil | Po 22.7.2013 12:10:00

                                                                                                Pedro1 >> pekny pokus ;))) SSR 9 RFSH wobec existuje??? Nasiel som len 7cm a 9cm deep.

                                                                                                  NPedro1 - Profil | Po 22.7.2013 8:39:54

                                                                                                  Kdyby měl někdo na prodej SR a SSR 7 cm a 9 cm v RFSH,prosím nabídku do SZ.

                                                                                                  Díky.

                                                                                                    Nmet - Profil | Ne 21.7.2013 20:30:44

                                                                                                    Aleš.D >> tak som si tiez Oro vyrobil. ;)) Z dolu Finland, Ireland, Estonia-''modra'' lopatka, ''ORO'' asi Estonia transparentna lopatka

                                                                                                      NAleš.D - Profil | Ne 21.7.2013 17:12:25

                                                                                                      Pedro1 >> Máš na mysli RFSH Estonské produkce , to ti nepovím , já tady ty dřívka jenom sbírám , vláčím jenom s gumama . Ale zarytí rapalovláčkaři ti řeknou že jo .

                                                                                                        Nmet - Profil | Ne 21.7.2013 15:25:17

                                                                                                        Aleš.D >> pekna analyza ;) Osobne som moje ORO kupil ako RFSH, ale kedze rozdiel bol len v napise na krabicke nevadi mi to. Je este jedna vec co je odlisna u novych a origo rapal a to lopatka. Stare rapaly ju maju z cireho plastu a nove su take namodrale asi odlievane zo starych PET flasiek.

                                                                                                          NPedro1 - Profil | So 20.7.2013 23:03:59

                                                                                                          Aleš.D >> A ty RFSH bez červeného oka a ploutvicky?A pozná ryba rozdíl?:-)

                                                                                                            NAleš.D - Profil | So 20.7.2013 21:22:03

                                                                                                            Rozdíl mezi ORO ( nahoře ) a RFSH (dole ) ? Myslím že žádný.

                                                                                                              NAleš.D - Profil | So 20.7.2013 21:20:38

                                                                                                              Detail pokusu , špatně přetisklá ploutvička a výrazně světlejší tělo .

                                                                                                                NAleš.D - Profil | So 20.7.2013 21:15:14

                                                                                                                Estonský pokus o RFSH nebo ORO a origoš Finský ORO

                                                                                                                  NAleš.D - Profil | So 20.7.2013 21:05:33

                                                                                                                  augustus12 >> Ani náhodou . Pokus zatraktivnit Estonca červenou skřelou a ploutvičkou . Deep runner se v ORU nikdy nevyráběl.

                                                                                                                    NVYDROUŠ - Profil | So 20.7.2013 19:00:50

                                                                                                                    Ahoj moc dík

                                                                                                                      Nmrkef - Profil | Pá 19.7.2013 18:08:34

                                                                                                                      VYDROUŠ >>
                                                                                                                      Čus je to z Ebay

                                                                                                                        Naugustus12 - Profil | Pá 19.7.2013 1:46:25

                                                                                                                        met >> ja sem uz ORO videl, je pravda ze ten muj je vic zeleny, ale RFSH klasicky bez cerveneho oka a ploutve vypada jak ORO, tento je neco mezi,zrejmne, nevim zda je to ORO nebo ne, at je to jakkoliv, ryby na to beru skvele, letos chytam prevazne jen na tuto barvu

                                                                                                                          NPedro1 - Profil | Čt 18.7.2013 18:16:57

                                                                                                                          met >> Je to vůbec Snad Rap?:-)

                                                                                                                            Nmet - Profil | Čt 18.7.2013 18:08:50

                                                                                                                            Pedro1 >> nebo mu nekdo predal domalovane RFSH jako ORO. Osobne som ORO deep runner nikdy nevidel.

                                                                                                                              NPedro1 - Profil | Čt 18.7.2013 14:36:13

                                                                                                                              met >> Má blbý světlo.

                                                                                                                                Nmet - Profil | Čt 18.7.2013 14:25:07

                                                                                                                                augustus12 >> ta farba je fakt divna Oro ma byt tmavsie. Toto vyzera ako RFSH s dofarbenym ockom a plutvickou. Mas lepsiu fotku??

                                                                                                                                  NVYDROUŠ - Profil | Čt 18.7.2013 14:11:07

                                                                                                                                  mrkef >> Ahoj, nevíš kde se dají sehnat ty rapalky bx minow. Moc děkuji

                                                                                                                                    NFRANK71 - Profil | Čt 18.7.2013 11:27:37

                                                                                                                                    augustus12 >> Pavle až budeš mýt pro mě ty woby, tak se ozvy. Hele, tyhle kousky jsem v mailu neviděl.:o)))