Woblery Rapala druhy

zdravim kolegove, napadlo me zeptat se Vas jak Vam šlapou tyhle woblery: Husky jerk, jak deep tak klasicky, x rap, coutdown, clackin crank,clackin rap, clackin minow, rattlin rap, deep tail dancer???
Jde o to ze jine diskuze jsou vetsinou stare aspon rok dva, a tak proto me zajima jak Vam tyto woby funguji v soucasnosti, napsat i barevne verze, fotky poslat, a cokoliv uzitecneho co Vas napadne, muzeme si navzajem sdelit ruzne poznatky o techto wobech, dekuji za kazdy prispevek
Autor diskuse: augustus12 - Profil , 21.2.2013 dravci - náčiní, doplňky

ktery wobler rapala mate nejradeji?

A) original floating10%

B) coutdown5%

C) husky jerk16%

D) skitter pop4%

E) skitter prop3%

F) x rap16%

G) shad rap38%

H) jiny8%

Od 23.2.2013 hlasovalo 165 čtenářů.

Naugustus12 - Profil | Čt 27.6.2013 17:51:23

otoš >> zatim jen nakupuju rapaly ale u vody sem este poradne nebyl :D ale za tyden uz se chci vydat konecne na moravu i dyji, potrebuju dat prostor tem svym rapalackym hrackam :)

    Notoš - Profil | Čt 27.6.2013 17:28:03

    augustus12 >> ....teď to bude přes víkend na Dyji ,,supersumcovačka" a ty prchneš do Prahy? Ve Vltavě chytneš maximálně rýmu....A zahájenou v Břeclavi pod splavem si taky ,,zaspal"....Čekám, až pošleš foto pořádné ryby a ty nic.... :-))

      Naugustus12 - Profil | Čt 27.6.2013 11:48:24

      Mate nekdo zkusenosti s woblerem rapala x rap jointed shad? takova ta velika potvora

        NSpecialista - Profil | Po 24.6.2013 20:37:54

        augustus12 >> Lanka nevim, ale stejný přebal a uvnitř 3 x karabinka na stejném ložiskovém obratlíku jsem letos kupoval na návazce a něco odchytal. Bez zklamání. Výhodu spatřuji v snadném otvírání karabinky i z druhé strany, což u typických crosslock karabinek lze velmi obtížně vzhledem v malé velikosti této 'poloviny' karabinek. Důvod ke koupi byl právě tento.

          NRybkin - Profil | Po 24.6.2013 19:45:14

            Naugustus12 - Profil | Po 24.6.2013 19:42:35

            Pedro1 >> je fakt ze zase prsi, tak asi budu moc chytat primo z okna , a to bydlim na praze 6 na kopci :D to bylo mirne nadnesene ale nebude nemozne chytat primo z mostu temer vodorovne, nic mene snad to tak zle nebude, povodne jiste skodi rybam jak rybarum. ale v nemecku by me poznali aj tak, vzdy mam rybarsky prukaz pevne spojen s oblecenim :D

              NPedro1 - Profil | Po 24.6.2013 19:39:44

              augustus12 >> Jojo,Vltava bude dobrá.Sice poteče trojnásobek normálu,ale za zkoušku nic nedaš.
              A vezmi si kruh,ať Tě v Německu poznaj:-)))

                Nmrkef - Profil | Po 24.6.2013 19:29:44

                augustus12 >>

                :o))

                  Naugustus12 - Profil | Po 24.6.2013 19:28:24

                  mrkef >> to chapu, ale treba se muzem potkat u vody,planuju na tyden invazi na vltavu , ukazat Vam tady zac je moravsky loket :D

                    Nmrkef - Profil | Po 24.6.2013 19:25:47

                    augustus12 >>
                    jóóó .. není moc času ... jsem rád, když se
                    urvu na ryby ... ale třeba se někdy domluvíme ...

                      Naugustus12 - Profil | Po 24.6.2013 19:16:10

                      mrkef >> to bysme mohly na pivo, taky tu ted bydlim

                        Nmrkef - Profil | Po 24.6.2013 19:11:46

                        augustus12 >>
                        .. jo jo ... jsem ..

                          Naugustus12 - Profil | Po 24.6.2013 19:05:44

                          mrkef >> take doufam ze nejakou tu rybu prinese, prece jen vypada k sezrani. nejsi nahodou nekde od prahy? :)

                            Nmrkef - Profil | Po 24.6.2013 18:58:09

                            augustus12 >>
                            no ... prostoru měl dost .... pevně
                            doufám, že jeho čas teprve přijde ..... :o)

                              Naugustus12 - Profil | Po 24.6.2013 18:43:51

                              mrkef >> to je skoda ze zatim nic, ja si vzal dve barvy, BBH a SMT tak sem zvedavy jak tento pilotni wobler od rapaly pro tuto sezonu pobezi. zaujala me ta nova koncepce, kolik si mu zatim dal prostoru?

                                Nmrkef - Profil | Po 24.6.2013 17:26:30

                                augustus12 >>
                                ... chodí pěkně ... lítá jako vepř ...
                                leč zatím to nechtějí ... :o)))

                                  Naugustus12 - Profil | Po 24.6.2013 16:12:14

                                  jaky mate nazor na novinku od rapaly BX minow??

                                    NPedro1 - Profil | Po 24.6.2013 11:25:50

                                    augustus12 >> Tam kde chytám je prostě životnost potápivého wobu hrozně krátká,takže na ně skoro nechytám přestože v krabičkách nějaké mám.Já trhám i plovoucí woby,za tři vycházky 6 x SSR a asi deset gum:-)

                                    EDIT:Ty lanka neznám.

                                      Naugustus12 - Profil | Po 24.6.2013 9:40:02

                                      nejake zkusenosti s lanky od rapaly? zaujala me ta karabina

                                        Naugustus12 - Profil | Po 24.6.2013 9:39:27

                                        Pedro1 >> dekuju za reakci,uz sem se bal ze se nikdo neozve :D je to asi risk stejne jak s countdownem, ale jak sem slysel od nekterych kolegu je pry cdsr velmi uciny wobler. nepouzivas nahodou i rapalacke lanka??