- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Woblery Rapala druhy
zdravim kolegove, napadlo me zeptat se Vas jak Vam šlapou tyhle woblery: Husky jerk, jak deep tak klasicky, x rap, coutdown, clackin crank,clackin rap, clackin minow, rattlin rap, deep tail dancer???
Jde o to ze jine diskuze jsou vetsinou stare aspon rok dva, a tak proto me zajima jak Vam tyto woby funguji v soucasnosti, napsat i barevne verze, fotky poslat, a cokoliv uzitecneho co Vas napadne, muzeme si navzajem sdelit ruzne poznatky o techto wobech, dekuji za kazdy prispevek
Jde o to ze jine diskuze jsou vetsinou stare aspon rok dva, a tak proto me zajima jak Vam tyto woby funguji v soucasnosti, napsat i barevne verze, fotky poslat, a cokoliv uzitecneho co Vas napadne, muzeme si navzajem sdelit ruzne poznatky o techto wobech, dekuji za kazdy prispevek
Autor diskuse: augustus12 - Profil , 21.2.2013 dravci - náčiní, doplňky
ktery wobler rapala mate nejradeji?
A) original floating10%
B) coutdown5%
C) husky jerk16%
D) skitter pop4%
E) skitter prop3%
F) x rap16%
G) shad rap38%
H) jiny8%
Od 23.2.2013 hlasovalo 165 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
25x v oblíbených a 5x v ignorovaných.
Naugustus12 - Profil | Pá 29.3.2013 23:13:26
Bambus... T.maniak >> na tom sem zacinal, jeste nejake mam, co prezily, a gumy tak na ty sem jeste nikdy nechytal
Notoš - Profil | Pá 29.3.2013 22:39:30
Bambus... T.maniak >> a co bude s rotačkami 000 na Dyji chytat? Vodní blechy? :-)))
NBambus... T.maniak - Profil | Pá 29.3.2013 22:35:42
augustus12 >> kdys začínás,kup si rotacky a par gum a zkoušej ..
Nafjee - Profil | Pá 29.3.2013 22:33:32
otoš >> Já psal o Rapalách, že mám dvě. Salem (Salm?) mám více ...
Asi 3 :)
Asi 3 :)
NSethy - Profil | Pá 29.3.2013 22:32:50
Bambus... T.maniak >> Čoveče asi ne, něco mi do toho vlezlo :(
Notoš - Profil | Pá 29.3.2013 22:29:57
afjee >> ...kecáš...v kapse máš vždy ,, zašité" Salmo...hned vedle cigaret...:-))
Nafjee - Profil | Pá 29.3.2013 22:25:59
augustus12 >> Už se na ty woblery vyser a nic nekupuj. Normálně chytej na to, co máš a hotovo. Podívej se třeba na mě .. Já mám rapaly dvě (jednu se zlomenou lopatkou, druhou bez trojháků) a co chytám ...
Nic, ale to neva :D
Nic, ale to neva :D
NBambus... T.maniak - Profil | Pá 29.3.2013 22:23:07
Sethy >> :))
Jedes s nama doufám ?:-) si s tebou dam konečně večer toho prcka :-)
Jedes s nama doufám ?:-) si s tebou dam konečně večer toho prcka :-)
NBambus... T.maniak - Profil | Pá 29.3.2013 22:20:15
augustus12 >> chod k vode . Pozoruj vodu a chytej ....
Voda šepta a učí :-)...
Voda šepta a učí :-)...
Nosprey - Profil | Pá 29.3.2013 22:04:52
augustus12 >> Moc teoretizuješ. To důležité je někde úplně jinde.
Já s léty zjistil, že ryby na teorii dlabou a přívlač je spíš neustálé hledání a umění možného.
Já s léty zjistil, že ryby na teorii dlabou a přívlač je spíš neustálé hledání a umění možného.
Nmet - Profil | Pá 29.3.2013 22:02:22
augustus12 >> No chlapci v rapale sa obcas preklepnu. Toto je svaty gral velke a slavne ORO a len za 55$ za kus. S tym prechytas aj Chucka Norrisa. :))))
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
1:47NFotky ryb pouze na přívlač 107180
StNBurza na přívlačové nástrahy 33409
StNPoradna: Sumcařina 2572
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNDivoký potočák nebo granulák? 57
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...









