- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Jak na trolling
Čau, máme s tátou nově koupenou lod s 2.7hp motorem a zrejme bude i echolot. Chtěli bychom hodně navštěvovat Vranov kde jsme již v minulosti chytali a moc se nám tam líbilo. Je zde povolená hlubiná přívlač a tak bych se chtěl zeptat zda to má smysl, popřípadě na co chytat a v jakych hloubkach chytat díky.
Kuba
Petrův zdar
Kuba
Petrův zdar
Autor diskuse: blackfish - Profil , 29.1.2013 dravci - techniky lovu
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
16x v oblíbených a 5x v ignorovaných.
Njon007 - Profil | St 30.1.2013 20:14:19
blackfish >> Já vesluju,to je nejlepší věc,je to ekologický a ještě si zlepšim fyzičku.Mimo to je mi 13
Nblackfish - Profil | St 30.1.2013 20:13:27
jon007 >> tobe je 12 super me je 14 cele odpoledne zjistuji vse o spalovacich na ceskych vodach a jsou zakazane ty ho pouzivas?
Njon007 - Profil | St 30.1.2013 20:13:00
kaňka >> Obrazně řečeno:))))
Ale hodin to bylo opravdu hodně,tisíc možná ne,ale tak 15 dní určitě.V přepočtu
Ale hodin to bylo opravdu hodně,tisíc možná ne,ale tak 15 dní určitě.V přepočtu
Nkaňka - Profil | St 30.1.2013 20:11:16
jon007 >> Hmm kamaráde máš můj obdiv . Když tě budu brát doslovně , tak ve dvanácti letech strávit tisíc hodin trollingem .
Jsi fakt dobrý :-))
Jsi fakt dobrý :-))
Njon007 - Profil | St 30.1.2013 20:06:43
blackfish - >> A ještě jedna věc.Tím,že je tam spousta rybářů se budeš často potýkat s tím,že si zamotáte vlasce do sebe.Ono je povoleno max.20 metrů od lodě,ale kdo to dodržuje???
Tím pádem to hodně leze do peněz,vyplatí se mít silný vlasec a silný motor,až tomu druhému utrhneš nástrahu,abys rychle ujel :DD
Tím pádem to hodně leze do peněz,vyplatí se mít silný vlasec a silný motor,až tomu druhému utrhneš nástrahu,abys rychle ujel :DD
Njon007 - Profil | St 30.1.2013 19:55:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Ahoj,něco ti povím:Já na Vranově chytám celý svůj život,začínal jsem tam.A hlubinná přívlač mě uchopila před pár lety.Nicméně po tisícech hodin bezradnosti při této aktivitě jsem usoudil,že to nemá smysl.Na Vranově byla kdysi Hlub.přívlač povoléná celoročně,ale rakušáci tam vychytali co mohli,velké candáty,kapitální štiky a obrovské sumce.Proto tam byla zavedena až od 1.září.A v tu dobu je tam tolik jiných rybářů,že nemá smysl ani vyjíždět.Dej na mou zkušenost,i když není zrovna velká.
Každopádně to zkus,ale přesvědčíš se sám,že to nemá smysl.Lovu zdar
Každopádně to zkus,ale přesvědčíš se sám,že to nemá smysl.Lovu zdar
Nblackfish - Profil | St 30.1.2013 19:40:03
tomtom >> o je to tam s rybama tak chudý? je to krásná řeka... sou tam kapři?
Ntomtom - Profil | St 30.1.2013 19:18:44
blackfish >> jj, mužeš používat spalovací motor na M5, je tam lodní osobní doprava, možná na vláčku a feeder něco lapneš.. .je třeba to vyzkoušet ))
Nblackfish - Profil | St 30.1.2013 19:04:41
tomtom - 30.1.2013 18:45:28 > jako ze se tam nesmi pouzivat spalovak? na Google earth je na vode videt par clunu se spalovakem a jeden Mrkař mi psal že je to tam povolený
Nblackfish - Profil | St 30.1.2013 19:03:07
tomtom >> ze je to hranicní voda ma jakej vyznam zajima me jenom jestli se tam da jezdit na lodi se spalovakem a jestli tam muzu capnout neco a feeder popřípadě vláčku , díky :D
Ntomtom - Profil | St 30.1.2013 18:45:28
blackfish >> na M 11 lodě a spalovací motory jsou povoleny, ale rybu tam asi nepotkáš :-( jinak vodní turistiku mužeš provozovat po Moravě a Baťově kanálu z Kroměříže do Skalice. Na M 5 máš zase PP Strážnické Pomoraví a je to z 90% hraniční voda CZ/SK, zkrátka samá pozitiva :-)
Nboyscout - Profil | St 30.1.2013 15:47:24
blackfish >> ale na Dyji 5 platí úplně to stejné co na Vranclu, spalovák tam používat nemůžeš.
NP!F - Profil | St 30.1.2013 15:33:18
Abyss >> No ano, k tomu ked sa dvihne hornad tak potrebujes ladoborec, na ten bordel z ciganskych osad...
Čtenáři této diskuse také sledují
NBurza na přívlačové nástrahy33409
NKayakfishing a kajakorybaření20685
NPrivlac s multiplikatorom31598
NLodě a jejich úprava1035
NFotky ryb pouze na přívlač107180
NVláčenie z člnu27208
NVýroba woblerů31008
NRybářské kajaky Hobie2737
NVýroba jigových hlaviček a dalších vláčecích nástrah1608
NPruty Hearty Rise514
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
1:47NFotky ryb pouze na přívlač 107180
StNBurza na přívlačové nástrahy 33409
StNPoradna: Sumcařina 2572
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNDivoký potočák nebo granulák? 57
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.














