- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Jak na trolling
Čau, máme s tátou nově koupenou lod s 2.7hp motorem a zrejme bude i echolot. Chtěli bychom hodně navštěvovat Vranov kde jsme již v minulosti chytali a moc se nám tam líbilo. Je zde povolená hlubiná přívlač a tak bych se chtěl zeptat zda to má smysl, popřípadě na co chytat a v jakych hloubkach chytat díky.
Kuba
Petrův zdar
Kuba
Petrův zdar
Autor diskuse: blackfish - Profil , 29.1.2013 dravci - techniky lovu
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
16x v oblíbených a 5x v ignorovaných.
NAbyss - Profil | St 30.1.2013 15:26:53
P!F >> no ruzin mas aj 20 ci 30m useky a kooopec ludi kolo brehu, ani sa nerozbehnes a musis tahat vonku nastrahu koli kaprarom. no nase zakony.... to je inu debatu :P ale aj pri vlaceni za clnom by som prijal dva, tri pruty .....:P
Nblackfish - Profil | St 30.1.2013 15:24:18
PYTLAKS >> kdy proboha? ale to je jedno libi se mi hlavne 5ka
Nblackfish - Profil | St 30.1.2013 14:28:59
PYTLAKS >> koukal s em na 11 protoze tam je blizko vody kemp, plave tam neco? lode sou tam povoleny
NPYTLAKS - Profil | St 30.1.2013 14:22:39
blackfish >> jezdit povolené je na moravě,najdi si úseky kde se může,šel bych na 8 a níž
Nblackfish - Profil | St 30.1.2013 14:10:03
tomtom >> tady je napsana jako moznost spalovaku jenom Vltava a Labe, je tam v ty mape i ta morava ale neni tam napsana je to naky divny jestli se v tom orientujes tak mi prosim napis, zda je mozna se plavit na morave 11
Nblackfish - Profil | St 30.1.2013 13:55:48
neco mam pokud je teda na morave povoleno jezdit se spalovakem pak by teda bylo dobré být třeba na moravě 10 - 11 v autokempu pahrbek :D
Ntomtom - Profil | St 30.1.2013 13:48:47
blackfish >> tady máš něco ke studiu...http://spspraha.cz/vodnicesty/kdeplout.asp.......něco na dlouhé zimní večery :-)
Nblackfish - Profil | St 30.1.2013 13:40:02
šmudla007 >> s tema pokutama mas recht to je jako pytlacit clovek hovno chytí a akorat se bojí. nwm na prehradach chytam opravdu velmi malo... na te morave je povolen motor ve vsech usecich
Nšmudla007 - Profil | St 30.1.2013 13:36:09
blackfish >> jo však já to chápu. Ono je dobrý si pořizovat věci který pak můžeš i používat bez pokut... a zase není dobrý používat věc tam kde je tahle věc zakázaná(kůli dobrýmu pocitu aby se člověk netřepal strachy kdy teda jako přijde ta kontrola a bude průšvih a pokuta .. někdo rád adrenalin, jinej zase pohodu). Nový mlýny je taky zákaz motoráků?
Přehrada jako přehrada. Řeka morava je údajně v pohodě povolený tak tam to zkuste.
Když už máš motor i lodičku, tak vám zbývá jenom do skládačky najít revír kde s tím budete moct lovit. A tam kde to nejde, si trošku zaveslovat(motor namontovaný být může, jenom stačí ho nezapínat).
Přehrada jako přehrada. Řeka morava je údajně v pohodě povolený tak tam to zkuste.
Když už máš motor i lodičku, tak vám zbývá jenom do skládačky najít revír kde s tím budete moct lovit. A tam kde to nejde, si trošku zaveslovat(motor namontovaný být může, jenom stačí ho nezapínat).
Nbombardák - Profil | St 30.1.2013 13:33:27
blackfish >> U nás na motorovce, třeba jezdit můžeš(morava 13) - ale ryby chytat můžeš pouze z pevně zakotvené lodě, případně s ní můžeš při lovu sumců vyvážet bójky..Všechno, ale dělají lidi a o lidech to taky je..Pokud Ti mohu něco doporučit, tak je to kvalitní el. motor a několik batérií (gelových). Osobně používám vesla a to už moc roků a pro mne je to neskutečný relax..
NMISO* - Profil | St 30.1.2013 13:32:31
blackfish >> este je potrebne zistit, kto taky zakaz vydal a kto je opravneny ho kontrolovat. Je treba si nastudovat vsetky suvisiace zakony a legislativne nariadenia. Lebo ak si napr. miestna rybarska organizacia mysli, ze moze takyto zakaz vydat, tak moze byt na velkom omyle.
Nblackfish - Profil | St 30.1.2013 13:27:03
Velrybář >> no jasne tak tohle treba chapu, twl barevnej Vrancl :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Nblackfish - Profil | St 30.1.2013 13:26:11
šmudla007 >> si me spatne pochopil me uz nejde o trolling jde mi o vyuziti motoru je normalni to porusovat nebo sou za to vysoky pokuty. jak to tak vidim tak asi fakt zkoncime u modelu letadla :D. Ten motor byl koupenej hlavne pro to aby jsme byli na prehrade o velke rozloze pohyblivi a dostali se s nim na nejaka zajimava mista traba na feeder. tady uz nemluvim o trollingu ale zhola o vyuziti motoru kterej nebyl zrovna za kacku a rad bych ho pouzival.
NVelrybář - Profil | St 30.1.2013 13:25:22
S tím zákazem benzíňáků to chápu, existuje spousta dobytků, co ani neuměj nalít palivo do hrdla trychtýře a nacmrdaj toho litr kolem, tak to spláchnou do lodi a z lodi to vylejou do jezera. Pak se tam vytvářej "nádherný" barevný skvrny a to je jenom začátek životního cyklu paliva v té vodě :(
Čtenáři této diskuse také sledují
NBurza na přívlačové nástrahy33408
NKayakfishing a kajakorybaření20685
NPrivlac s multiplikatorom31598
NLodě a jejich úprava1035
NFotky ryb pouze na přívlač107179
NVláčenie z člnu27208
NVýroba woblerů31008
NRybářské kajaky Hobie2737
NVýroba jigových hlaviček a dalších vláčecích nástrah1608
NPruty Hearty Rise514
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
StNBurza na přívlačové nástrahy 33409
StNBleskovky: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru 1
StNFotky ryb pouze na přívlač 107179
StNPoradna: Sumcařina 2572
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNDivoký potočák nebo granulák? 57
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
Co je nového - dravci + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme prodejnu
Rybářské potřeby JESETER
Karlovy Vary - Dvory, Kpt. Jaroše 198/17












