Vlasec Shimano Technium Spinning

Co vlasec Shimano Technium Spinning na feeder,máte někdo zkušenost???
Autor diskuse: vacino - Profil , 27.1.2013 feeder - náčiní, doplňky

vacino - Profil | So 2.2.2013 18:28:58

Ti Sento >> Ahoj,prosím tě,jakou má ten vlasec AWA-Shima Ion Power C+ Hyper Cast barvu? Koukal jsem na něj a zdá se mi zelený....

    vundu - Profil | So 2.2.2013 10:17:36

    vacino >> já mám tohle i na feeder a match +samozřejmě spinn a jsem maximálně spokojenej
    http://www.milobrno.cz/vlasce-pletene-snury/rybarsk​y-vlasec-fortress-feeder

      milankocian - Profil | Pá 1.2.2013 21:36:16

      Ještě nevím, chlapy, vlítnu na shimano ale ještě nevím jakej...

        bremic - Profil | Čt 31.1.2013 5:04:43

        vacino >> Jasný...tohle je čistě finanční záležitost. :)

          vacino - Profil | St 30.1.2013 21:47:38

          tak dám šanci vlasci AWA-Shima Ion Power C+ Hyper Cast 0,22 mm a jestli bude mizernej,vlítnu na Shimano....

            vacino - Profil | St 30.1.2013 21:38:36

            bremic >> to nechci,já nemám podkládání rád:o)

              bombardák - Profil | St 30.1.2013 12:28:06

              milankocian >> Nechci Tě odrazovat, ale ....Na první pohled parádní vlasec barva, cena, 1000m návinu, relativně solidní nosnost - jenže, po několika hodinách máčení ve vodě, k čemuž je, jako kaprový vlasec především určen, začal nějak měnit vlastnosti a hlavně tedy k horšímu. Slunce a voda - mu nepasuje. I když v tomto případě se jednalo o dárek, takže bych si toho mohl považovat a přestože to je originál japonec, svou slabou nosností, kroucením a odolností jej řadím k těm horším.. Možná jsem dostal nějaký ležák z výkladu, což nikdy vyloučit nelze, ale třeba Tvůj nákup bude šťastnější..

                bremic - Profil | St 30.1.2013 5:04:52

                vacino >> Na feeder ani tolik vlace nepotřebuješ. Podlož to na cívce něčím levným, jak tady chlapy psali, a stačí ti rozdělit 300m na dva navijáky.

                  bombardák - Profil | Út 29.1.2013 22:28:10

                  vacino >> To Technium se prodává určitě v návinu 300m.

                    vacino - Profil | Út 29.1.2013 21:13:08

                    bombardák >> já potřebuju jen 300 nebo 600m... na shimo 4000D..

                      vacino - Profil | Út 29.1.2013 21:11:39

                      bremic >> kdepak,zavážím jen kapráky,chci ten vlasec na feeder...

                        milankocian - Profil | Út 29.1.2013 20:09:20

                        čus borci, nějakej dobrej vlasec na kapry od shimana? Vyhlídnutý mám catana, co na něj říkáte?
                        http://www.rco-fishing.cz/eshop/vlasec-shimano-cata​na-specimen

                          skroby - Profil | Út 29.1.2013 20:06:47

                          Rybkin >> jj,a ta cena taky neni tak hrozná :-)

                            Rybkin - Profil | Út 29.1.2013 19:59:18

                            skroby >> Já měl snad všechny,tenhle mi vyhovuje

                              skroby - Profil | Út 29.1.2013 19:56:37

                              Rybkin >> aha,tak ten sem ještě neměl,já měl loni fendreel,fendreel power a lurs vulkan,ten power se mi jevil jako nejhorší

                                Rybkin - Profil | Út 29.1.2013 19:53:22

                                skroby >> X5000

                                  skroby - Profil | Út 29.1.2013 19:45:45

                                  Rybkin >> no právě :-) a co používáš za colmic?

                                    Rybkin - Profil | Út 29.1.2013 19:22:28

                                    skroby >> Ta cena je brutální,za ty penize mam dvě špule meho oblibeneho Kolmíka a ještě mi zbyde:-)

                                      skroby - Profil | Út 29.1.2013 19:20:36

                                      Rybkin >> jo to ti věřim,ale asi vyzkoušim to cralusso :-)

                                        Rybkin - Profil | Út 29.1.2013 19:15:59

                                        skroby >> Jo ten přesně myslim.Loni jsem špulku koupil a je to nejlepší vlasec co jsem kdy měl

                                          skroby - Profil | Út 29.1.2013 18:26:25

                                          Rybkin >> aha,kouknu na něj

                                            bremic - Profil | Út 29.1.2013 4:44:44

                                            sportbilly >> a ráda se pletenka zařezává do čehokoliv .. do ryby při souboji, do větví pod vodou a samozřejmě i do prstu při dalekých náhozech bez rukavice.

                                              el.ou - Profil | Út 29.1.2013 2:37:42

                                              sportbilly >> Můžeš, ale na začátek určitě nedoporučuju. Šňůry jsou neprůtažné, vyřízneš více ryb. Motají a sukují se. Na kapry se používají především na dalekou zavážku a v silně zarostlých revírech. Pokud začínáš, rozhodně vlasec.

                                                Rybkin - Profil | Po 28.1.2013 21:43:49

                                                sportbilly >> Mužeš

                                                  sportbilly - Profil | Po 28.1.2013 21:41:39

                                                  http://rybar.braunstar.cz/vyhledavani/?string=wft+k​ulata&http%3A%2F%2Frybar.braunstar.cz%2Fpletene-snu​ry%3Apenn%2F%3Forder=-name Dobrý večer Vám přeji přátelé:-)))Prosím můžete být někdo tak laskav a odpovědět mi na můj dotaz?Dnes jsem uviděl tuto nabídku na spletenou šnůru v této ceně.Dotaz zní:Můžu chytat pouze na tuto šnůru?Myslím tím kompletně
                                                  nahradit silon?Jedná se mi o lov kaprú.Jsem uplný začátečník tak se nezlobte jestli Vám to bude připadat směšné.Petrův zdar-Ivan.A díky za odpověd.

                                                    Rybkin - Profil | Po 28.1.2013 21:40:29

                                                    skroby >> Nekoukat na pjachy mam natočene to černe Technium.To je podle mne top

                                                      el.ou - Profil | Po 28.1.2013 21:40:01

                                                      skroby >> :)))

                                                        skroby - Profil | Po 28.1.2013 21:37:45

                                                        el.ou >> já se nehádám,jen se ptám,mě přijde čirej,ale přiznávám že nejsem takovej odorník na posuzování odstínů :-)

                                                          skroby - Profil | Po 28.1.2013 21:36:44

                                                          Rybkin >> jj,díky moc

                                                            el.ou - Profil | Po 28.1.2013 21:33:14

                                                            skroby >> Viděl jsem Stroft jen šedý tak sorry.

                                                              Rybkin - Profil | Po 28.1.2013 21:29:42

                                                              skroby >> Ta cena je výborná a u toho navazcoveho kor

                                                                skroby - Profil | Po 28.1.2013 21:27:35

                                                                Rybkin >> já právě taky používám colmic,ale tady u toho se mi líbí ta cena :-)

                                                                  Rybkin - Profil | Po 28.1.2013 21:25:01

                                                                  skroby >> Zkus,neni drahej a neni špatnej.Jinak jsem na vlasce Colmicovej

                                                                    skroby - Profil | Po 28.1.2013 21:23:21

                                                                    el.ou >> a co to je,když né čirý vlasec?

                                                                      skroby - Profil | Po 28.1.2013 21:22:55

                                                                      Rybkin >> jj,ten jsem myslel,ale asi ho zkusim na picker

                                                                        el.ou - Profil | Po 28.1.2013 21:09:54

                                                                        skroby >> Jasně, ale to není čirý vlasec ani flourocarbon.

                                                                          Rybkin - Profil | Po 28.1.2013 21:06:19

                                                                          el.ou >> Já použival Minetix,loni na výstavě jsem si koupil tři špulky na zkoušku a nakonec jsem na nic jineho nechytal

                                                                            Rybkin - Profil | Po 28.1.2013 21:04:53

                                                                            skroby >> Já mam na te matchce tenhle.Na fedru jsem ho nezkoušel
                                                                            http://www.sarfix.cz/Cralusso-match-sinking,271.htm​l