- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Rybářský řád a kontrola RS
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
7x v oblíbených a 3x v ignorovaných.
NSAHIB - Profil | Ne 20.1.2013 18:59:31
u nás jsou pod čísílkem a to píšou..
je na na MO,jaký zvolí standart...
U vody má každý keců.plno-ale schůze,sežrat,vypít co se dá a hurá k vodě když se dá a tam všem znova a pořádně umýt prdel,proč na schůzi neřekli to a to,proč nedali hlasovat o tom a tom..
Ale oni sami nic..Proč?..Protože oni"nechcou"být tím,kdyby náhodou jo,tak aby na ně neukazovali prstem,že za to možou..
líbivá,ale falešná,strašně falešná politika..a samo i frončaft mezi kolegy,to je už nasnadě..
Ntuzemak - Profil | Ne 20.1.2013 18:50:27
NSAHIB - Profil | Ne 20.1.2013 18:48:20
Ju,to mají snad všichni tady okolo,co vím...
Mělo by bejt..
Povinnosti RS má znát každý,kdo placku má..
Pokyny na co se zaměřit víc-může MO na výboru cestou právě Vedoucího RS-a pak děj se vůle boží..
Jak se nastaví kontrolní mechanismus,vyhodnocení,co se "donese"a vynese na členské schůzi ze strany výboru - je věc druhá,..
Ntuzemak - Profil | Ne 20.1.2013 18:46:15
Ntuzemak - Profil | Ne 20.1.2013 18:44:42
NSAHIB - Profil | Ne 20.1.2013 18:41:44
je pravda ale,že bez toho "chtění",se nikdy nic neudělá...
A sám proti proudu taky nic nezvládneš-))
NMrknato - Profil | Ne 20.1.2013 18:41:24
NSAHIB - Profil | Ne 20.1.2013 18:40:36
ahojky,
jojo,je to jednoduchý..
Všude všichni kuců huby plný,ale příde členská - každý drží svý "čepovaný",gulášek,aby na vyzbylo číhaj na servírku, hlavu pod stolem když se něco řeší ..
Pak jen :Kdo je pro: Včichníííííííí!
Tak,problém nemáme,deme spokojeně domů..
Já s tímhle mám problém celej život..,jsem za to na pranýři, vidím to i u vody jak se chovaj na základě toho,..
Ale věř,ýe je mi to fuk.
Já svědomý mám čistý,..já jo..
A k rybařině nepotřebuju "kde"koho,aby mi krákoral do ucha a pak na schůzi-jak pštros..
Já si rád posedím v klídku,v ústraní,ať lapnu nebo ne.,mě je u vody dobře..Voda přece žije i bez záběru a příroda okolo,kdo se umí koukat a vnímat..vidí,ví své..-)
Proto k vodě chodím..
Třeba jako tahle..-))
Ntuzemak - Profil | Ne 20.1.2013 18:33:48
NSAHIB - Profil | Ne 20.1.2013 18:23:02
NGTA - Profil | Ne 20.1.2013 18:17:40
NSAHIB - Profil | Ne 20.1.2013 17:55:50
čus,
taky znám RS,kterého jsem za celý rok neviděl na revíru na kontrole(ani jiní).
Noty má za odměnu zadara,za ušetřené "love"! si kupuje povolenku na MO do jiné organizace a jezdí raději tam..
takové potřebujeme?..Proč?..Stojí taky nějaké náklady!
Ať tam dají(zvolí)jiné-třeba i ty noty ať mu dají zadara,ale je jistota že u vody bude ...
Nnumen - Profil | Ne 20.1.2013 14:36:02
Nnofish - Profil | Ne 20.1.2013 13:02:58
edit: MImochodem, jestli hledáš na mrku pomoc... no... Ale to že nepomůže, neznamená, že se tam o tom mluvit nebude.
Nhraji - Profil | Ne 20.1.2013 13:00:40
Nnofish - Profil | Ne 20.1.2013 12:59:47
Nhraji - Profil | Ne 20.1.2013 12:55:22
Pokud tu někdo sebejistě píše o zaměstnavateli profi RS, a o tom, že pro profi RS má zneužití pravomoci úřední osoby jiné důsledky než pro tu neprofi RS, nebo když tu někdo píše, že občanské sdružení by mělo pracovat zadarmo a podobné zjevné nepravdy, považuji za správné je na to upozornit. Ale extra radost z toho nemám. Na rybách je líp.
Nlikin - Profil | Ne 20.1.2013 12:48:51
Když si vzpomenu, jak jsem pomáhal se závody, sháněl materiál, peníze,uklízel a také závodil, tak to by byla dlouhá litanie, a dnes ? Nesnáším závody, považuji je jako chování k rybě za nepřijatelné, holt vývoj....
Kde to žije - všechna témata
16:03NATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
15:57NPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 30
15:57NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 44
15:20NRybáři vs ochránci přirody 78
14:34NPoradna: Redakce MRK.cz 1766
10:11NStaré Česke rybářské vybavení 396
8:49NPoradna: Sumcařina 2572
2:11NHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
ÚtNLabe fishing store 19
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
-25% akce na FOX a FOX RAGEZa 48 Kč
FOX Weekend od čtvrtku 25.6. do pondělí 29.6.2026 (do půlnoci), akční ceny na celý sortiment vč. novinek. Stačí se zaregistrovat a zadat kód: G_FOX25. Více na www.chytil.cz
Shimano šňůra Kairiki 8 Mantis Green 150mZa 449 Kč
Inovovaná šňůra Shimano Kairiki 8 je splétána z 8 nosných vláken, vyrobených v Japonsku, pomocí nové techniky VT.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....












