- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Rybářský řád a kontrola RS
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
7x v oblíbených a 3x v ignorovaných.
N(-candoš-) - Profil | So 19.1.2013 12:55:29
NSAHIB - Profil | So 19.1.2013 12:47:26
Buďto to je v časovém horizontu,cca 15-20 vteřin,nebo v horizontu metrů - 3-?..m..
pak mohou dle toho RS něco postihovat..
Ale,..jsme na čechoch,ti vymyslí i nevymyslitelné,aby to ochcali(pardon) a vyděšlali na tom..
NČingi - Profil | So 19.1.2013 12:42:54
NMrknato - Profil | So 19.1.2013 12:41:55
Rada ČRS usoudila, že získání RL je příliš složité, tak loooobuje na MZe za změnu, zjednodušení. Co to přinese? Co přineslo povolení lovu 24hod, lovu pod ledem, CS rybolov? Ukázalo jen, že zákon nemusí všichni dodržovat. Jak je možné, že v MRS hospodaří na revírech ti, kdo nemají povolen VRP? Co ukázaly rybářům BP, které si defakto stanovují rybáři sami peticemi? Že mohou změnit zákon i vyhlášku a přinášet prospěch jen sobě.
To kolego považuju za to úplně nejhorší. A ten marast, o kterém hovoříš, jsme si způsobili sami, způsobili je naši zvolení zástupci na ÚS a v Radě.
Jestli chceme něco zlepšit, musíme se chovat podle zákonů všichni, ne jen někdo......
Nhraji - Profil | So 19.1.2013 12:33:43
NSAHIB - Profil | So 19.1.2013 12:33:14
nazdar,
Názor jen a jen můj:
Porušil js tím porcováním vše ,co ji mohl..Musíš prokázat jasně že měla big fish-)) zákonnou míru..
Ty jsi ju sežral-takže nedokážeš nic..
Podle velikosti šupiny,ocasu(ploutví) jen dokážeš,že to byla ryba a ne třeba bažant...
Takže v konečném důsledku porušení R%R a noty - ty jdou s RS do čistírny..
A jak to vyřešíMO-je věc jen a jen jejich..
můj názor...
NJaČ - Profil | So 19.1.2013 12:28:27
Myslím, že to není až tak jalové. Kluci ví, co chtějí, jenomže ta myšlenka, co nás spojuje, už je hodně zatížena hříchy doby.
Ti, co si něco přejí, jen tiše šeptají.
A přes ty, co řvou je zatím moc slyšet není.
Nhraji - Profil | So 19.1.2013 12:20:38
NJaČ - Profil | So 19.1.2013 12:15:50
To, že vymahatelnost práva ve společnosti je mizivá, nás neomlouvá v naší snaze vytvářet si vlastní definice norem a zákonů a následně z těchto počinů požívat prospěchu.
U mě má větší váhu ten, kdo se tím marastem nějakým směrem brodí, než ten, co ho kolem sebe ještě rozmatlává.
Proč tady většina diskuzí končí konstatováním, že se s tím stejně nedá nic dělat?
Řekli jsme si co nás trápí, tak si řekněme, co s tím chceme dělat.
Jak to bude, to už vyplyne ze situace.
NMrknato - Profil | So 19.1.2013 12:08:00
NJaČ - Profil | So 19.1.2013 12:05:38
Ale těší mě, že jsi došel na to, o čem tady už několikrát píši - jestliže nebudeme používat zdravý rozum, nikam to nikdy nepovede.
NJaČ - Profil | So 19.1.2013 12:02:12
Velice adekvátní v porovnání s tím, že vydržíš u těch svých prutů sedět na prdeli do té doby, než je zase poskládáš do futrálu.
Nnofish - Profil | So 19.1.2013 11:59:44
Ale o tom to není. Člověk musí mít rozum a je to. Buď chytám ryby, nebo sedím na balkoně na chatě. Oboje najednou dělat nejde. Souhlasím :-)
Nnofish - Profil | So 19.1.2013 11:57:39
Jestli nechám nahozeno a půjdu mezi tím na houby někam do lesa, tak ani neceknu, že jsi mi zadržel povolenku. Vím, že jsem udělal něco co jsem neměl.
A vo vo vo tom to je....
NJaČ - Profil | So 19.1.2013 11:57:03
Taky nejsem nejmladší - první lískáč jsem držel před 40 lety.
Ale vytrácí se mi z toho všeho ta hrdost někam patřit. Být členem komunity a DOBROVOLNĚ se řídit jejími pravidly. Už jen pro ten pocit, že jsem její součástí a je mi dovoleno využívat RYBÁŘSKÉ PRÁVO.
Je to PRÁVO. Ale dneska si to všichni překládají jako SAMOZŘEJMOST.
Ale tak to vůbec není a doba nám to velice brzo ukáže.
Nhraji - Profil | So 19.1.2013 11:55:41
NJaČ - Profil | So 19.1.2013 11:50:12
Ale když napíšu do oznámení o přestupku, že jsem ti zabavil povolenku za nepřítomnost u prutů, budeš ty vysvětlovat u kárné komise, že "neprodleně" pro tebe nemá požadované kouzlo.
Jestli ti to stojí za to, pak mlčím. Můžeš si dál hlásat své pravdy o nesmrtelnosti.
NMrknato - Profil | So 19.1.2013 11:49:57
NČingi - Profil | So 19.1.2013 11:47:07
Kde to žije - všechna témata
13:52NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
13:40NRybáři vs ochránci přirody 83
13:24NDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
13:13NDivoký potočák nebo granulák? 61
8:59NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
6:48NStaré Česke rybářské vybavení 399
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
SvětPVA.cz – Carp PVA Specialist
Jsme specializovaný rybářský e-shop zaměřený na PVA materiály, nástrahy a produkty pro moderní kaprařinu a method...











