Vesta pro vláčkaře

Mate nekdo zkusenost s touhle vestou?http://www.rsp-fishing.cz/batohy-tasky-pouzdra/batoh-team-dragon-chest-pack-2 mam na ní zálusk tak bych potreboval nazor nekoho kdo ji ma..díky vsem za odpovedi.=)

Piskořík - Profil | Pá 18.1.2013 11:50:22

S&F - pescador >> Ty ten Fishpond máš?

    Sethy - Profil | Pá 18.1.2013 11:49:16

    S&F - pescador >> Mě přijde camelback totálně na prd.
    Měl jsem ho na snowboard, zamrzl :)
    Měl jsem ho na kolo a mnohem praktičtější mě přišla bandaska.
    Měl jsem ho na ryby a stejně mě opět láhev přišla lepší.
    Neviděl jsem v něm žádnou výhodu a navíc to problematičtější čistění (do láhve naliju vodu a hotovo).
    Proč jsem si jich tedy tolik kupoval? :-D Páč v lepší baglech byl zpravidla v cenně.
    Ale jak už je to u všeho, každému vyhovuje něco jiného. Já bych byl rači, kdyby batohy prodávaly i bez něj třeba o pár korun levnější.

      MB - Profil | Pá 18.1.2013 11:45:13

      S&F - pescador >> co to prodáváš a za kolik ?

        S&F - pescador - Profil | Pá 18.1.2013 11:41:22

        Mates PB >> Tak to potom ano.
        Ono v mém případě to jinak někdy jak pěšky nejde a povolení vjezdu do CHKO se získává těžce.

          Mates PB - Profil | Pá 18.1.2013 11:27:29

          S&F - pescador >> Asi jo, ale já mám všechnu vodu do 50 km a nemám problém si skočit najíst do auta. Já si chci zachytat ryby, ne dělat šerpu, ale je to podle vkusu každého soudruha.

            S&F - pescador - Profil | Pá 18.1.2013 11:20:26

            Mates PB >> Na delší výlety za pstruhama kde musíš hodně nachodit km je tahle opravdu ideální. http://fishpondusa.com/wildhorse.cfm včetně vaku na vodu s "hadičkou" až do úst :)
            Opravdu výborná a velice funkční záležitost. Chest pack Simms jde do světa ....

              Valda - Profil | Pá 18.1.2013 8:45:56

              Jarda001 >> jenom aby to nebyla i stejná fabrika

                Mates PB - Profil | Pá 18.1.2013 8:45:25

                Já fishponda měl, oridž z uesej. Bylo mi v tom horko, bylo to těžký a otravovalo mě furt něco zapínat a rozepínat, Byl jsem s tim asi 6x u vody, pak jsem to měl 1,5 roku ve skříni a pak jsem to prodal. Zlatá jedna kapsa v broďákách.

                  MB - Profil | Pá 18.1.2013 8:43:09

                  P!F >> mno to že se vesta nehodí tobě ještě neznamená že ji jiní potřebují....Maďare.....:c)))

                  ten váš dunaj netipa přebrodí jako prd......nemáš ani ponětí čeho všeho je schopen :c)

                  dej foto ...není foto není dunaj

                    Jarda001 - Profil | Pá 18.1.2013 8:43:04

                    Valda >> zkopírovali to i s tím názvem tech pack

                      Valda - Profil | Pá 18.1.2013 8:40:53

                      jak by ji z oka vypadla .....

                        Jarda001 - Profil | Pá 18.1.2013 8:36:47

                          P!F - Profil | Pá 18.1.2013 8:26:23

                          MB >> Ach jaj, tazko pepikovi nieco vysvetlovat

                          Dojdi sem a zabrod po pupok do dunaja, ta potom vyzdvihnem pri Komarne a pokecame o brodeni zase :)

                            MB - Profil | Pá 18.1.2013 8:08:38

                            P!F >> ty maďare pocem......

                            co třeba zabrozený po pupek ve vodě ......utrhneš a musíš navázat ....to budeš furt vylézat?

                            apropo....buď zdráv PiFoňi :c))

                              P!F - Profil | Pá 18.1.2013 1:05:49

                              Aky ma vlastne vesta zmysel? Pride mi to ako strasna zbytocnost, mimo bellyboatu, zavadzia to, potim sa v tom, furt to mam na sebe... Privlacovu tasku hodim o zem a chytam volny.

                                Valda - Profil | Čt 17.1.2013 23:27:19

                                asi jo simms jsem vyděl jenom na amerických stránkách na moji peněženku je to ale drahý a myslím že dragon bude stačit uvidíme za rok budeme hodnotit kvalitu zpracování.

                                  martcv - Profil | Čt 17.1.2013 23:23:30

                                  Valda >> To jsi si asi splet Simms a Fishpond......je to defakto kopie Fishpondu....ta cena je supr, já dával za originál skoro 4 tisíce......záleží ještě jaká bude kvalita materiálu a kolik to vydrží

                                    Líboj - Profil | Čt 17.1.2013 23:08:30

                                    Valda >> SZ

                                      Valda - Profil | Čt 17.1.2013 22:12:04

                                      Ta vesta je opravdu luxusní nic lepšího jsem nikdy neviděl snad od simms ale to je jiná cenová kategorie .A myslím že za ty prašule opravdu mooc dobrý

                                        StrýčekCormoran - Profil | Čt 17.1.2013 21:45:14

                                        Valda >> pekna vestička =)