- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Vesta pro vláčkaře
Mate nekdo zkusenost s touhle vestou?http://www.rsp-fishing.cz/batohy-tasky-pouzdra/batoh-team-dragon-chest-pack-2 mam na ní zálusk tak bych potreboval nazor nekoho kdo ji ma..díky vsem za odpovedi.=)
Autor diskuse: StrýčekCormoran - Profil , 14.1.2013 dravci - náčiní, doplňky
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
12x v oblíbených a 6x v ignorovaných.
Sethy - Profil | Pá 18.1.2013 11:49:16
S&F - pescador >> Mě přijde camelback totálně na prd.
Měl jsem ho na snowboard, zamrzl :)
Měl jsem ho na kolo a mnohem praktičtější mě přišla bandaska.
Měl jsem ho na ryby a stejně mě opět láhev přišla lepší.
Neviděl jsem v něm žádnou výhodu a navíc to problematičtější čistění (do láhve naliju vodu a hotovo).
Proč jsem si jich tedy tolik kupoval? :-D Páč v lepší baglech byl zpravidla v cenně.
Ale jak už je to u všeho, každému vyhovuje něco jiného. Já bych byl rači, kdyby batohy prodávaly i bez něj třeba o pár korun levnější.
Měl jsem ho na snowboard, zamrzl :)
Měl jsem ho na kolo a mnohem praktičtější mě přišla bandaska.
Měl jsem ho na ryby a stejně mě opět láhev přišla lepší.
Neviděl jsem v něm žádnou výhodu a navíc to problematičtější čistění (do láhve naliju vodu a hotovo).
Proč jsem si jich tedy tolik kupoval? :-D Páč v lepší baglech byl zpravidla v cenně.
Ale jak už je to u všeho, každému vyhovuje něco jiného. Já bych byl rači, kdyby batohy prodávaly i bez něj třeba o pár korun levnější.
S&F - pescador - Profil | Pá 18.1.2013 11:41:22
Mates PB >> Tak to potom ano.
Ono v mém případě to jinak někdy jak pěšky nejde a povolení vjezdu do CHKO se získává těžce.
Ono v mém případě to jinak někdy jak pěšky nejde a povolení vjezdu do CHKO se získává těžce.
Mates PB - Profil | Pá 18.1.2013 11:27:29
S&F - pescador >> Asi jo, ale já mám všechnu vodu do 50 km a nemám problém si skočit najíst do auta. Já si chci zachytat ryby, ne dělat šerpu, ale je to podle vkusu každého soudruha.
S&F - pescador - Profil | Pá 18.1.2013 11:20:26
Mates PB >> Na delší výlety za pstruhama kde musíš hodně nachodit km je tahle opravdu ideální. http://fishpondusa.com/wildhorse.cfm včetně vaku na vodu s "hadičkou" až do úst :)
Opravdu výborná a velice funkční záležitost. Chest pack Simms jde do světa ....
Opravdu výborná a velice funkční záležitost. Chest pack Simms jde do světa ....
Mates PB - Profil | Pá 18.1.2013 8:45:25
Já fishponda měl, oridž z uesej. Bylo mi v tom horko, bylo to těžký a otravovalo mě furt něco zapínat a rozepínat, Byl jsem s tim asi 6x u vody, pak jsem to měl 1,5 roku ve skříni a pak jsem to prodal. Zlatá jedna kapsa v broďákách.
MB - Profil | Pá 18.1.2013 8:43:09
P!F >> mno to že se vesta nehodí tobě ještě neznamená že ji jiní potřebují....Maďare.....:c)))
ten váš dunaj netipa přebrodí jako prd......nemáš ani ponětí čeho všeho je schopen :c)
dej foto ...není foto není dunaj
ten váš dunaj netipa přebrodí jako prd......nemáš ani ponětí čeho všeho je schopen :c)
dej foto ...není foto není dunaj
Jarda001 - Profil | Pá 18.1.2013 8:36:47
Tak pro porovnání, kopie fishpond to je zcela jistě:
http://rybarske-potreby.monfish.com/rybarska-vesta-fishpond-gore-range-tech-pack-7,2276.html
http://rybarske-potreby.monfish.com/rybarska-vesta-fishpond-gore-range-tech-pack-7,2276.html
P!F - Profil | Pá 18.1.2013 8:26:23
MB >> Ach jaj, tazko pepikovi nieco vysvetlovat
Dojdi sem a zabrod po pupok do dunaja, ta potom vyzdvihnem pri Komarne a pokecame o brodeni zase :)
Dojdi sem a zabrod po pupok do dunaja, ta potom vyzdvihnem pri Komarne a pokecame o brodeni zase :)
MB - Profil | Pá 18.1.2013 8:08:38
P!F >> ty maďare pocem......
co třeba zabrozený po pupek ve vodě ......utrhneš a musíš navázat ....to budeš furt vylézat?
apropo....buď zdráv PiFoňi :c))
co třeba zabrozený po pupek ve vodě ......utrhneš a musíš navázat ....to budeš furt vylézat?
apropo....buď zdráv PiFoňi :c))
P!F - Profil | Pá 18.1.2013 1:05:49
Aky ma vlastne vesta zmysel? Pride mi to ako strasna zbytocnost, mimo bellyboatu, zavadzia to, potim sa v tom, furt to mam na sebe... Privlacovu tasku hodim o zem a chytam volny.
Valda - Profil | Čt 17.1.2013 23:27:19
asi jo simms jsem vyděl jenom na amerických stránkách na moji peněženku je to ale drahý a myslím že dragon bude stačit uvidíme za rok budeme hodnotit kvalitu zpracování.
martcv - Profil | Čt 17.1.2013 23:23:30
Valda >> To jsi si asi splet Simms a Fishpond......je to defakto kopie Fishpondu....ta cena je supr, já dával za originál skoro 4 tisíce......záleží ještě jaká bude kvalita materiálu a kolik to vydrží
Valda - Profil | Čt 17.1.2013 22:12:04
Ta vesta je opravdu luxusní nic lepšího jsem nikdy neviděl snad od simms ale to je jiná cenová kategorie .A myslím že za ty prašule opravdu mooc dobrý
Čtenáři této diskuse také sledují
Burza na přívlačové nástrahy33410
Výroba woblerů31008
Kayakfishing a kajakorybaření20685
Privlac s multiplikatorom31598
Fotky ryb pouze na přívlač107185
Výroba jigových hlaviček a dalších vláčecích nástrah1608
Vychytávky proti kroucení šňůry - přívlač62
Tuning přívlačového vybavení536
Lodě a jejich úprava1035
Rare woblery - Rapala14053
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
13:13Divoký potočák nebo granulák? 61
12:59Burza na přívlačové nástrahy 33411
12:18Fotky ryb pouze na přívlač 107189
8:21Poradna: Sumcařina 2574
ÚtKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtÚprava chodu woblerů. 11
PoNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoRare woblery - Rapala 14053
NeKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoÚhoří sezona 2012 10514
SoÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoTrojháčky na dravce 60
SoJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . Lov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.











