Vesta pro vláčkaře

Mate nekdo zkusenost s touhle vestou?http://www.rsp-fishing.cz/batohy-tasky-pouzdra/batoh-team-dragon-chest-pack-2 mam na ní zálusk tak bych potreboval nazor nekoho kdo ji ma..díky vsem za odpovedi.=)

NValda - Profil | Čt 17.1.2013 21:09:07

Tady vesty jsou super měl jsem zálusk už na ní loni ale na tech pack ,bohužel pro celé polsko přišlo pouze 10 kusů a letos se konečně na mě usměje štěstí mají přijít za 3 týdny do polska tak se už na ní těším

    NBogi - Profil | Čt 17.1.2013 20:54:59

    TM >> a jak vypadá, nebo jakej to je typ

      NTM - Profil | Čt 17.1.2013 20:52:30

      Bogi >> ale jo, ale ta druhá je fakt lepší (nebudu si tady dělat reklamu )

        Npoldeci - Profil | Čt 17.1.2013 20:46:16

        keď spomínate ľadvinky tak raz mi sethy dobre poradil túto japonskú http://www.versusmeiho.com.au/Versus_VS5010.html

        vojde do nej za dve hrste gúm alebo do 20voblerov/podľa veľkosti-nič iné nepoužívam,všetko ostatné mi iba zavadzalo a nasieralo

          NBogi - Profil | Čt 17.1.2013 20:43:42

          TM >> jako vypadá dobře a nepromokavě

            NTM - Profil | Čt 17.1.2013 20:38:34

            Bogi >> no je to zrovna ta druhá (dražší) ta má poruh ještě přes rameno, ale jo, je to ono !!

              NBogi - Profil | Čt 17.1.2013 19:44:16

              TM >> něco takového?

                NTM - Profil | Čt 17.1.2013 19:33:58

                StrýčekCormoran - >> Ahoj, dovol mi přidat můj názor. Zkoušel jsem vestu, Orvis Back pack (takový batůžek s kapsami), ale nakonec asi tak po 15-ti letech pokusů jsem skončil u takové docela "super" ledviny Simms - Vejde se do ní všechno. Nestojí málo :-( ..... Ale opět mám pocit, že je úžasná (jako všechny krámy před ní :-)))) ). Nedá se v ní brodit. S tím Orvisem jsi mohl zalézt až pomalu "po krk". Je to strašně individuální věc, která má ale mnoho společných atributů - velmi kvalitní zipy (nesmí zadrhávat), alespoň jednu opravdu vodotěsnou kapsičku na klíče od auta nebo mobil, musí se v ní dát brodit, musí být pohodlná, musí přes ní být vidět "pod sebe" - kam šlapeš..., a musí se Ti líbit. Takže zase jsme u toho - Simms pak dlouho nic a pak to ostatní :-) Sorry, že to tak hodnotím, ale je to věc času, mnoha utracených peněz za píč....y a snahy nenechat si poradit hned na začátku. Dobrá volba je i Illex a Pezon&Michel (ledviny). Tak a teď do mě :-)

                  NkuBITCHek - Profil | Čt 17.1.2013 4:02:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Zdarec, na pstruhy mi v pohodě stačí shakespearka, kterou mám snad již 7 let. Vejde se do ní vše co potřebuji. Možná jsem na ni už jenom zvyklý, ale na zádech má velkou kapsu (taková svačinovka) na boku je kapsa na pití (0.5 l ideal) + samozřejmě kapsy ve předu, poutka, 2 bočnice.....
                  Na woblery jsem pořídil tašku od Rapaly se dvěma krabicema uvnitř....popř.beru oboje :-)

                    NBogi - Profil | St 16.1.2013 19:14:37

                    StrýčekCormoran >> tak si kup větší :-)

                      NStrýčekCormoran - Profil | St 16.1.2013 19:11:58

                      Bogi >> ty si k.. =) malej jsem spolknul monitor =)

                        NBogi - Profil | St 16.1.2013 18:30:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        StrýčekCormoran >> tak jsem koukal na ty moje krabky a má rozměr 16x10x3cm a mám vní 8 popíků od Rapaly 6 kousků 7ček a 2 kousky 9tek
                        o rotačkách ani nemluvím, těch by se tam vešlo taky dost a takovejch krabiček dáš do vesty klidně 6 což je uplně zbytečný na ty naše vycházky toho sebou tolik tahat
                        kodr s tvojí úspěšností, ty na jednoho woblera vychytáš Labe od Kolína do Drážďan :-)

                          NStrýčekCormoran - Profil | St 16.1.2013 16:39:28

                          Bogi >> no na 2 na 3 urcite ..,jenze ne na 5-10 wobu 10 rotacek sem tam plandavka =)

                            NBogi - Profil | St 16.1.2013 16:24:16

                            StrýčekCormoran >> a není lepší krabička na woby?

                              NStrýčekCormoran - Profil | St 16.1.2013 16:00:44

                              Jarda001 >> jo na tu uz jsem taky koukal..,jenze na ty co tu ukazuju se mi libi to platíčko na zachyceni wobleru..,prijde mi to dost prakticky,jenze nevim jak se to skutecne chova =)pry se i hodne zasekavaji hacky o vnitrni stranu..,ale na to existuji kryty..,takze mi zatim prijde stejne nejlepsi..

                                Nmartcv - Profil | St 16.1.2013 11:17:49

                                Pstruh27 >> jak píšeš...taky mě při vláčce vesty spíš překáželi a bolely z nich záda, ramena....pořídil jsem si Fishpond Wasatch Tech Pack a ani nevím že jí mám na sobě...
                                fakt supr udělaná a i když jí mám fakt narvanou....nic mě nebolí......váhu poznám jen když jí doma sundám a chci jí pověsit do skříně...:-)))

                                  NPstruh27 - Profil | St 16.1.2013 10:56:45

                                  Nikdy som nebol zastáncom týchto vest pre vláčkarov a vždy som používal na pstruhovke pri UL vláčke vesty muškárske. Ale kamarát si pred 2 rokmi kúpil podobnú vestu na akú posielaš link od Airfla a veľmi sa mi páčila, skúšal som ju - sedela mi, nesťahovala ma ani nič podobné - a tak som zmenil názor :-)
                                  Tá, na ktorú sa pýtaš je dosť podobná tomu Airflu a určite by som sa nebál ísť do toho.

                                    NStrýčekCormoran - Profil | Út 15.1.2013 20:49:29

                                    Bogi >> ok =)

                                      NBogi - Profil | Út 15.1.2013 20:33:01

                                      StrýčekCormoran - >> Hele to není špatnej nápad zkusit si ten náhrdelník vyrobit a uvidíme jaký to je. Ona by takhle šla i vytunit obyčejná vesta. Až pojedu nahoru do bohemiafishing, tak se mrknu jestli tam ještě nemaj nějaký cetky z kterejch by to šlo a dám ti vědět :-)