Vesta pro vláčkaře

Mate nekdo zkusenost s touhle vestou?http://www.rsp-fishing.cz/batohy-tasky-pouzdra/batoh-team-dragon-chest-pack-2 mam na ní zálusk tak bych potreboval nazor nekoho kdo ji ma..díky vsem za odpovedi.=)

NS&F - pescador - Profil | Pá 18.1.2013 12:21:13

Sethy >> V zimě tam nepůjdu

    NSethy - Profil | Pá 18.1.2013 12:17:42

    doktor multiplikator >> j.sladkay - 18.1.2013 12:14:54 >> Ani dlouho, vážně.

      Nj.sladkay - Profil | Pá 18.1.2013 12:14:54

      Sethy >> no pokial to tam je kratko tak nie.

        NSethy - Profil | Pá 18.1.2013 12:13:26

        doktor multiplikator >> j.sladkay - 18.1.2013 12:07:42 >> Nemá to vliv, vážně. Ve skel to vypadá líp, o tom žádná, taky to preferuji.

          NSethy - Profil | Pá 18.1.2013 12:10:40

          siri >> To se vyváží jen do Prahy, tam rozdíl stejně nepoznáte :-D

            Nsiri - Profil | Pá 18.1.2013 12:10:23

            MB - shanel ses po fotce Dunaje? :)
            http://www.panoramio.com/photo/77987973

              Nsiri - Profil | Pá 18.1.2013 12:08:46

              Sethy - ovsem musi to byt fakt slivka a ne rozpoustedlo... :)

                Nj.sladkay - Profil | Pá 18.1.2013 12:07:42

                Sethy >> hulvat! :))

                  NMates PB - Profil | Pá 18.1.2013 12:07:35

                  Sethy >> Jasně.

                    NSethy - Profil | Pá 18.1.2013 12:04:34

                    doktor multiplikator >> j.sladkay - 18.1.2013 12:03:35 >> Taky to jde, bez problému.

                      Nj.sladkay - Profil | Pá 18.1.2013 12:03:35

                      Sethy >> slivka v PET ?

                        NSethy - Profil | Pá 18.1.2013 12:00:47

                        doktor multiplikator >> j.sladkay - 18.1.2013 11:58:46 >> Kdo říká že to musíš pít. To tam jen naleješ :-D

                          NSethy - Profil | Pá 18.1.2013 12:00:25

                          Mates PB >> Já teda rum zrovna dvakrát nemusím, ale švestka by taky šla ne?

                            NMates PB - Profil | Pá 18.1.2013 11:59:31

                            doktor multiplikator >> j.sladkay - 18.1.2013 11:58:46 >> No hlavně mu to nezamrzne.

                              NMates PB - Profil | Pá 18.1.2013 11:59:14

                              Sethy >> V dánsku jsem byl s jedním a ten měl rum v 2l petce na zádech v batohu a taky to šlo.

                                Nj.sladkay - Profil | Pá 18.1.2013 11:58:46

                                Mates PB >> hlavne na snowboarde, nech je to lepsia zabava :))

                                  NSethy - Profil | Pá 18.1.2013 11:57:50

                                  Mates PB >> Dobrá dám mu ještě šanci.

                                    NMates PB - Profil | Pá 18.1.2013 11:57:18

                                    Sethy >> Ano

                                      NSethy - Profil | Pá 18.1.2013 11:56:46

                                      Mates PB >> 1xtýdně by stačilo?

                                        NMates PB - Profil | Pá 18.1.2013 11:54:03

                                        Sethy >> Mýt to nemusíš, stačí tam dát jednou za čas čistej rum.