- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Dalekonosný sumcový vláčák
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
10x v oblíbených a 7x v ignorovaných.
NP!F - Profil | Pá 18.1.2013 1:20:13
Nrybomil - Profil | Čt 17.1.2013 22:15:44
Nu.x.a. - Profil | Čt 17.1.2013 19:49:54
Nu.x.a. - Profil | Čt 17.1.2013 19:44:12
Nrybomil - Profil | Čt 17.1.2013 18:04:00
Každej hájí to svý, každej brabčák se chlubí svýma brkama...... tedy za mě Kev Pike 3m/ 40 - 80g, ale možná se cítíš fyzicky na vyšší kalibr do 120g ?
pokud bych tento hlacík ještě neměl a hledal něco podobného, zaujal mě třebas tenhle AHFL Dyna-Cast IM7 Mesh typ 302 106 nebo 302 107
http://www.ahf-leitner.de/
Nabcdddd - Profil | Čt 17.1.2013 17:53:22
Nabcdddd - Profil | Čt 17.1.2013 17:44:16
ty nie, ale ten prut urcite :) taka je to extra class.
Nabcdddd - Profil | Čt 17.1.2013 17:29:52
no tvoj Harrik75 sem netahaj. to je ina liga od majstra viazaca :) moj FatBoy by sa mohol urazit. :)
Nabcdddd - Profil | Čt 17.1.2013 17:28:47
jj ja mam podobny nazor. mne posluzil dokonale. nemozem si stazovat, ale pojde z domu. chcem custom built. P!F ma nakazil :)
NP!F - Profil | Čt 17.1.2013 17:25:18
Npoldeci - Profil | Čt 17.1.2013 17:03:20
Nabcdddd - Profil | Čt 17.1.2013 16:45:16
s tym mojim Dragonom by som to tak biedne nevidel... dobre vies ako tu znacku neznasam a ten prut bol premna len z nudze cnost, ale aj napriek tomu nan nemozem povedat jedine krive slovo. Normalne chudaka zomna robis, sa pomaly zacinam lutovat, ze s cim som to odchytal skoro celu sezonu :) ked pojde z domu (coskoro) tak ten co ho kupi bude podla mna spokojny.
NP!F - Profil | Čt 17.1.2013 16:39:47
Npoldeci - Profil | Čt 17.1.2013 16:39:29
NPedro1 - Profil | Čt 17.1.2013 16:36:02
V úterý to jde,ve středu je kritickej den a ve čtvrtek už se nikomu moc nechce.
Takže jak nekoupíš úterní kousek,je to v řiti:-)))
Npoldeci - Profil | Čt 17.1.2013 16:33:46
inak aj http://www.alanhawk.com/reviews/lists.html do not recommend
po vlastnej skúsenosti s pennom si myslím ,že im veľmi skáče kvalita čo vylezie z pása
Npoldeci - Profil | Čt 17.1.2013 16:24:56
NP!F - Profil | Čt 17.1.2013 16:11:38
NSethy - Profil | Čt 17.1.2013 16:09:48
NP!F - Profil | Čt 17.1.2013 16:05:04
NSethy - Profil | Čt 17.1.2013 15:59:59
NP!F - Profil | Čt 17.1.2013 15:57:11
NSethy - Profil | Čt 17.1.2013 13:04:19
NMazzuty - Profil | Čt 17.1.2013 11:35:23
Co se vzhledu týče,vede u mě suveréně Carboflex...klasika,korek... chce to vzít oboje do ruky.Akorát škoda,že není ta 80g ve 3m.
NTarn - Profil | Čt 17.1.2013 10:20:51
NP!F - Profil | Čt 17.1.2013 0:33:09
Nrybomil - Profil | St 16.1.2013 23:30:19
Nu.x.a. - Profil | St 16.1.2013 21:16:52
Nminn - Profil | St 16.1.2013 21:14:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NTarn - Profil | St 16.1.2013 20:11:13
http://www.rsp-fishing.cz/akce-pruty-dragon/akce-pruty-hm69-a-hm80/prut-dragon-hm80-fat-boy-2-98m-40-80g-akce
NJetel - Profil | St 16.1.2013 19:56:23
NP!F - Profil | St 16.1.2013 18:46:27
NJetel - Profil | St 16.1.2013 17:59:17
Nbjucek - Profil | St 16.1.2013 16:10:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Jednalo se o verzi 40g a přišlo mi, že blackpearl je mnohem tvrdší a rychlejší prut než carboflex. Kdybych nekoukal na gramáž, tak bych si myslel, že blackpearl bude mít gramáž vyšší než 40g.
NP!F - Profil | St 16.1.2013 15:35:50
NPetr Dědek - Profil | St 16.1.2013 14:28:48
NTomMa - Profil | St 16.1.2013 14:17:47
NTomMa - Profil | St 16.1.2013 14:11:35
NEsox - Profil | St 16.1.2013 14:05:07
NMazzuty - Profil | St 16.1.2013 12:35:06
Nbowman - Profil | St 16.1.2013 11:18:40
Nsiri - Profil | St 16.1.2013 10:24:04
Nbowman - Profil | St 16.1.2013 10:16:42
Nsiri - Profil | St 16.1.2013 10:06:15
NPedro1 - Profil | St 16.1.2013 9:55:49
Pokud v té vodě jsou,je lepší cajk předimenzovat,než doufat že to budou brát ryby do 120 cm a pak stát na břehu a koukat se na to,jak Ti mizí z cívky poslední metry vlasce:-)
NVAlos - Profil | St 16.1.2013 9:52:46
NMazzuty - Profil | St 16.1.2013 7:39:35
Mám na to stejný názor.Je to o kompromisu... Chodím házet se štikovou sestavou a když to fous vezme,tak mě protáhne a sestavu pěkně prověří,ale vydržím pod tím jezem mrskat plandy celý den.Chci ale už prut na kterém budu vodit rybu a ne ona mě honit po břehu,ale nechci se vzdát tý "lehkosti" lovu použitím nějaké totální "bezbolestné" s kterou mě to nebude bavit.Bavím se o běžných rybách do 130cm,za dvojkou se i proběhnu: )
Není gramáž jako gramáž,ale furt mám představu něčeho do 100g,rozumné váhy a délky ke 3m.
NP!F - Profil | St 16.1.2013 0:29:28
NP!F - Profil | St 16.1.2013 0:27:32
Nminn - Profil | St 16.1.2013 0:21:27
NSethy - Profil | St 16.1.2013 0:09:02
NP!F - Profil | St 16.1.2013 0:07:28
Teda mal som, je to predsa v rieseni, len cakam na den ked zacnem lepit kruzky :O)
Čtenáři této diskuse také sledují
NBurza na přívlačové nástrahy33411
NFotky ryb pouze na přívlač107189
NVýroba woblerů31008
NRare woblery - Rapala14053
NPrivlac s multiplikatorom31598
NKayakfishing a kajakorybaření20685
NVláčenie z člnu27208
NKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb...159964
NPrívlačové prúty G.Loomis1240
NEging - lov sépií a kalmárů na umělé nástrahy143
Kde to žije - dravci
13:13NDivoký potočák nebo granulák? 61
12:59NBurza na přívlačové nástrahy 33411
12:18NFotky ryb pouze na přívlač 107189
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....













