- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
naviak na lehkou vláčku (shimano, ryobi, daiwa)?
Dobrý den rybáři,chtěl bych se zeptat jaký bysme mi doporučili kvalitní naviak na jemnou přívlač? Zatím jsem se dival na Daiwa Caldia X, Shimano technium FC, Ryobi zauber FC, Shimano Twin power 3000 SFC. Velikost naviku bych chtěl 2000-2500. Budu ho pouzívat jen na gumy a smačky velikost 4-7cm a jigové hlavicky 1-7g. Popřípadě poradte jiný. Děkuji za vaše názory. Klidně priložte i fotky. Petruv zdar.
Autor diskuse: feeedron - Profil , 31.12.2012 dravci - náčiní, doplňky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
5x v oblíbených a 5x v ignorovaných.
Nmartcv - Profil | Pá 4.1.2013 22:50:01
kaňka >> dík za tip.........podívám se na to...zkusím odmastit asi
Nmartcv - Profil | Pá 4.1.2013 22:49:19
Jarda Š. >> jj....ale když jsem se na to informoval, tek jedině poslat do Německa....u nás to nikdo nedělá....na to jaký dělá Daiwa supr navijáky...servis stojí tady na hovno...:-(
Nabcdddd - Profil | Pá 4.1.2013 22:28:45
Sa mi neskutocne paci, ze aky steal diskusie... Feeedron hlada navijak na lahku vlacku a posledne tri strany ShimanoSW, Penny, multaky, tuniaky, sumce a ine potvory. :)
Nkaňka - Profil | Pá 4.1.2013 22:27:51
martcv >> To je způsobeno tím , že je v tom jednocestném ložisku narvaná buď to vazelína nebo příliš hustý ( lepkavý) olej , válečky se přilepí a ložisko nefunguje jak má .
Nkaňka - Profil | Pá 4.1.2013 22:25:19
martcv >> Nad tím sem taky uvažoval , teda byl to jeden z kandidátů na sumcovláčku , druhý byl Cabo , povedený stroj ale co mě na něm hrozně vadilo , byla celkem malá a taková oblá matka na brzdě , tento pro někoho nepodstatný detail mě od něho odradil .
Nmartcv - Profil | Pá 4.1.2013 22:19:33
Jarda Š. >> No a mě to sere.......:-)není nic horšího než při záběru větší ryby mít omlácený prsty od kličky jak zrovna zarážka zpětnbého chodu nefunguje...:-(
NJarda Š. - Profil | Pá 4.1.2013 22:13:50
martcv >> Jsou rybáři, kteří zpětný chod při zdolávání používají, protože jsou na to zvyklí a šetří se tím vlasec nebo pletenka (u nás jich moc není, ale např. na videích z Anglie jsou občas vidět).
Nmartcv - Profil | Pá 4.1.2013 21:56:34
Ladineeek >>Ahoj Láďo.... dík za tip........no a pak že to nejde vyrobit......:-)
přečetl jsem nějaké recenze a vypadá to hodně dobře....dokonce i absence zpětného chodu je pro mě ideál.....nechápu proč si tím pořád výrobci přidělávají práci a všude ho cpou.....na novém modelu Certate mě zpětnej chod zlobí a pěkně mě to točí...ale to jsem spolu už probírali......
doufám že bude na výstavě...docela bych si s ním zatočil
přečetl jsem nějaké recenze a vypadá to hodně dobře....dokonce i absence zpětného chodu je pro mě ideál.....nechápu proč si tím pořád výrobci přidělávají práci a všude ho cpou.....na novém modelu Certate mě zpětnej chod zlobí a pěkně mě to točí...ale to jsem spolu už probírali......
doufám že bude na výstavě...docela bych si s ním zatočil
Nbombardák - Profil | Pá 4.1.2013 18:14:41
Petan600 >> To je naviják pro aviatika, případně aviatičku.....
Nj.sladkay - Profil | Pá 4.1.2013 17:44:17
martcv >> napisal si 20 - 30g predtym tak som sa toho chytil.
agrest som v rukach mal len v predajni a to uz dost davno. neviem ak chces s tym pacit sumiky tak by som siel do vhodnejsieho. vhodnejsi neznamena drahsi ! a za nejaky SW rolak das ranec ...
agrest som v rukach mal len v predajni a to uz dost davno. neviem ak chces s tym pacit sumiky tak by som siel do vhodnejsieho. vhodnejsi neznamena drahsi ! a za nejaky SW rolak das ranec ...
Nmartcv - Profil | Pá 4.1.2013 17:39:22
doktor multiplikator >> j.sladkay - 4.1.2013 17:36:36 >> tak reálně chytám od 10 do 20....tu 30g tam dám jen občas......
myslíš že ten Aggrest není dobrej....?......jsem ho zkoušel tak 3x, takže je jak novej....
myslíš že ten Aggrest není dobrej....?......jsem ho zkoušel tak 3x, takže je jak novej....
Nj.sladkay - Profil | Pá 4.1.2013 17:36:36
martcv >> neviem co riesis agresta daj do bazaru zozen si trochu lepsi multak a mas posusnanicko na furt. pri 20 -30g hlave to musi lietat az do marie
NPepé - Vsetín - Profil | Pá 4.1.2013 17:27:57
ahoj Radku, co se spolehlivosti "střev" týče, mám už dlouho jistotu tady
http://www.valasi-feeder.cz/recenze/navijak-grauvell-delphos-zf-1500/
upřímně, není tak hladký jako Shimano, ale je to neskutečný držák!
http://www.valasi-feeder.cz/recenze/navijak-grauvell-delphos-zf-1500/
upřímně, není tak hladký jako Shimano, ale je to neskutečný držák!
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
16:25NDivoký potočák nebo granulák? 63
15:24NBurza na přívlačové nástrahy 33412
14:50NFotky ryb pouze na přívlač 107190
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....














