- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
naviak na lehkou vláčku (shimano, ryobi, daiwa)?
Dobrý den rybáři,chtěl bych se zeptat jaký bysme mi doporučili kvalitní naviak na jemnou přívlač? Zatím jsem se dival na Daiwa Caldia X, Shimano technium FC, Ryobi zauber FC, Shimano Twin power 3000 SFC. Velikost naviku bych chtěl 2000-2500. Budu ho pouzívat jen na gumy a smačky velikost 4-7cm a jigové hlavicky 1-7g. Popřípadě poradte jiný. Děkuji za vaše názory. Klidně priložte i fotky. Petruv zdar.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
5x v oblíbených a 5x v ignorovaných.
Nkater - Profil | So 26.1.2013 19:24:02
Nloveckaprů - Profil | Pá 11.1.2013 14:27:05
Nbowman - Profil | Pá 11.1.2013 14:19:22
Nmartcv - Profil | St 9.1.2013 1:05:09
Nrybomil - Profil | St 9.1.2013 1:02:03
rybomil - ® So 17.10.2009 17:42:09
Líbí: 0 Nelíbí: 0
http://www.lucasoil.com/products/display_products.​sd?iid=25&catid=7&loc=show
Mívají to velké firmy provozující kamionovou dopravu na prodloužení intervalu výměny oleje v motoru. Ve velké plechovce 10 litrů vždycky něco zbude, garážmistr za šupinu dá a z ní vydojíš ten zbytek. Několik ml stačí na několik roků.
Nrybomil - Profil | St 9.1.2013 0:57:51
ybomil - ® So 15.9.2012 21:55:59
Líbí: 0 Nelíbí: 0
Tak jsem našel v regáku zbytek tý, co jsem dával do naposledy promazávanýho Capricornu.
Je to amícký na kopírky a tiskárny:
Nyogel 774 VLF ( teplotní rozsah - 45 až + 125 )
podrobnosti k ní
http://www.nyelubricants.com/lubenotes/dampng_grs_02_1.pdf
Nmartcv - Profil | St 9.1.2013 0:53:09
Nrybomil - Profil | St 9.1.2013 0:38:23
dal jsem tam trochu tý amícký co se dává do kopírek, odkaz jsem tady v nějaký diskusi dával. k tomu jsem přidal asi 2 kapky toho anglánskýho šmejdu do motorových olejů - Heavy duty oil stabilizer, či jak se tomu nadává, taky jme to tu někde už probírali. Ještě je možný místo toho Heavy duty iol stabilizeru jinej sajrajt co používaji motokrosaři na přimázání do oleje pro motory s velikou zátěží, závodníci na motorových člunech atp. Měl a snad má to tady nějakej pan Žák z motocrosu Radenín u Tábora foun 728683080, ale já to od něj nebral, bo je to ku..vsky drahý. Vím ale že někdo to zkoušel to těch drahejch mašinek ( závodníci přívlače ??? či kdo ) dává se toho taky tak 2 - 5 kapek ??? Prý rolák fachá líp za nízkých teplot.
Nmartcv - Profil | St 9.1.2013 0:24:40
Nrybomil - Profil | St 9.1.2013 0:20:21
Nmartcv - Profil | St 9.1.2013 0:18:39
Nrybomil - Profil | St 9.1.2013 0:01:27
Nmartcv - Profil | Út 8.1.2013 23:38:35
Nrybomil - Profil | Út 8.1.2013 23:11:27
Nmartcv - Profil | Út 8.1.2013 14:20:41
NSethy - Profil | Po 7.1.2013 21:52:33
Jinak všude ryby kolem 35ti...
Nzelí - Profil | Po 7.1.2013 21:52:26
NBláža - Profil | Po 7.1.2013 21:51:22
NSethy - Profil | Po 7.1.2013 21:49:05
NBláža - Profil | Po 7.1.2013 21:47:00
NBláža - Profil | Po 7.1.2013 21:45:38
NSethy - Profil | Po 7.1.2013 21:43:11
Nzelí - Profil | Po 7.1.2013 21:42:38
Nosprey - Profil | Po 7.1.2013 21:40:35
Papíry už mám a chytají. Možná se podívám k vodě ještě zítra, ale pak má teplota padat a je hodně vody, takže to na nějaký čas vysadím. Rybám v takových podmínkách moc veselo není a ony mi nikam neutečou.
NBláža - Profil | Po 7.1.2013 21:38:55
Takhle mě to bude tahat z lesa ven...
NSethy - Profil | Po 7.1.2013 21:37:26
Resp. už mrzne, u nás -5
NBláža - Profil | Po 7.1.2013 21:36:18
Ahoj
NBláža - Profil | Po 7.1.2013 21:35:34
NBláža - Profil | Po 7.1.2013 21:32:29
NSethy - Profil | Po 7.1.2013 21:31:06
NBláža - Profil | Po 7.1.2013 21:30:16
NSethy - Profil | Po 7.1.2013 21:25:32
Nrybomil - Profil | Po 7.1.2013 21:12:22
Nkaňka - Profil | Po 7.1.2013 21:00:40
Nosprey - Profil | Po 7.1.2013 20:58:31
Jinak taky mě míchá, že člověk do těch dnešních navijáků pořádně nevidí. Na krámě chodí hezky kdeco.
Nrybomil - Profil | Po 7.1.2013 20:50:29
Nrybomil - Profil | Po 7.1.2013 20:43:07
Za těch XX roků vláčky jsem poznal tak do 5ti borců co tohle dělaji. Pro ostatní je to nepochopitelné, nerybářské až rybařina pro tupce...............stejně jsem na tom, když jako amíci přehazuju prut po náhozu do druhé ruky ( jsem přeučený levák na pravou ruku ). Když mě někdo sleduje, musí si myslet že lapu 2. týden !
Samouk super amateur / lejnochyt profesional :§)
Nkaňka - Profil | Po 7.1.2013 20:29:08
Někdo se obětovat musí , je to na tobě :-))
Nrybomil - Profil | Po 7.1.2013 20:26:17
S 30 byla za 94€ a S40 za 99 €. Na vomáknutí dobrý za ty prašule, ale vo tom co je uvnitř vím prdlajs.
jedu tam zas asi 8.3. ?
NP!F - Profil | Po 7.1.2013 0:51:26
NP!F - Profil | Po 7.1.2013 0:35:41
Nmartcv - Profil | Po 7.1.2013 0:25:18
Npoldeci - Profil | Po 7.1.2013 0:24:45
u mňa je pokazený,zničený naviják fakt keď absolutne nechodí,nejaké šušťanie je hlúposť
tie ložiská v kladke som niekedy dávno spomínal,pár ľudí to obhajovalo-teflonové stačí len očistiť
NP!F - Profil | Po 7.1.2013 0:21:16
Kazdopadne pri tom mnozstve co ich mas a s tym ze lapas povacsine na gumy, by to malo vydrzat minimalne do smrti.
Nmartcv - Profil | Po 7.1.2013 0:14:02
mě teda naštěstí šustí jen z rolniček.....:-)......mám už jenom Daiwy....
Certate mám 7ks......tak bych měl dost dlouhou dobu vydržet........
pak už jedině ty mořský....jinak nevím....:-(
NP!F - Profil | Po 7.1.2013 0:10:39
NP!F - Profil | Po 7.1.2013 0:04:20
NP!F - Profil | Ne 6.1.2013 23:58:32
Ale spominane HC bolo pocut z prevodov, nie rolnicku, bohuzial. Pri tej cene uz by ma to fakt sralo. Za mna napriek averzii voci shitmanu, ked sa jedna o drahy navijak, kaslat na daiwu a brat radsej stellu.
Nel.ou - Profil | Ne 6.1.2013 3:45:15
Nmartcv - Profil | Ne 6.1.2013 2:48:11
NP!F - Profil | Ne 6.1.2013 2:39:00
NSethy - Profil | Ne 6.1.2013 1:09:30
Nmartcv - Profil | Ne 6.1.2013 1:03:18
Nmartcv - Profil | Ne 6.1.2013 0:51:12
NSethy - Profil | Ne 6.1.2013 0:48:01
Nmartcv - Profil | Ne 6.1.2013 0:44:58
90% mejch sumců jsem chytil při vláčce na candoše...
NSethy - Profil | Ne 6.1.2013 0:37:32
Nmartcv - Profil | So 5.1.2013 11:22:57
NLadineeek - Profil | So 5.1.2013 9:03:32
NJarda Š. - Profil | Pá 4.1.2013 23:20:47
NStrýčekCormoran - Profil | Pá 4.1.2013 22:57:25
Kde to žije - dravci
15:24NBurza na přívlačové nástrahy 33412
14:50NFotky ryb pouze na přívlač 107190
13:13NDivoký potočák nebo granulák? 61
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Akční nabídky
CRALUSSO novinky sklademZa 89 Kč
Nová svítíci krmítka Fluorescent Rocket Method Basket, plovoucí krmítka Floating Method Feeder, PRO SERIES pellet mixy, vlasec Method Feeder Sinking 1000 m a další vychytávky na www.chytil.cz
CHYTIL.cz poslední kusy -55%Za 23 Kč
Nyní se slevou až -69%: AVID, FOX, KORUM, PRESTON a SONUBAITS. Oblečení, pruty, krmení, křesla, háčky a další. Platí do vyprodání zásob na www.chytil.cz
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ
Rybářské potřeby pro všechny, kteří propadli kouzlu rybařiny. Díky unikátnímu věrnostnímu systému nakupujete neustále se...









