- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Vesta nebo batoh?
Prosím o radu. co je podle vás lepší? (mám to jako dárek a nemužu vybrat)
Batoh Fishpond WILDHORSE TECH PACK
nebo
Vesta Simms G3 Guide
Batoh Fishpond WILDHORSE TECH PACK
nebo
Vesta Simms G3 Guide
Autor diskuse: Argonites - Profil , 18.12.2012 muškaření - náčiní, doplňky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
6x v oblíbených a 8x v ignorovaných.
NMates PB - Profil | Čt 20.12.2012 22:51:14
Royal Wulff >> Já ti rozumim :-)) Ale ještě furt dost věcí.
Nu.x.a. - Profil | Čt 20.12.2012 22:43:11
noční ryba >> pošli foto ženy která má problém s vestou,tady ti všichní poradí..
Nmildas - Quinn - Profil | Čt 20.12.2012 22:30:09
noční ryba >> není žena jako žena. Má ji Kratochvílovic Jaruna a prej OK.
Nnoční ryba - Profil | Čt 20.12.2012 21:36:44
Royal Wulff >> ahojík a je ta vesta dobrá aj pro ženskou? Vidím problém v zapínání vepředu..((((
NDrozďák - Profil | Čt 20.12.2012 21:27:09
mimikry >> Tu flašku ti koupím před tím, anebo až pak? Nebo vezmu rovnou dvě?
NDrozďák - Profil | Čt 20.12.2012 21:09:31
mimikry >> já bych tě dal. Blondýny s náhrdelníkem můžu. Ale musel by ses vyčesat hodně nahoru, aby byl vidět krk a šíje.
NPips - Profil | Čt 20.12.2012 19:59:48
Simms G3 je moc pěkná, ale nelíbí se mi že je tuhá a trochu jak brnění. Kapsy moc odstávají a moc nevětrá. Ale spousta lidí s ní machruje :)
Cena je nesmysl. Kupuju si boty věci od patagonie nebo simmsu, ale za vestu bych nikdy nedal 5500Kč.
Cena je nesmysl. Kupuju si boty věci od patagonie nebo simmsu, ale za vestu bych nikdy nedal 5500Kč.
NPips - Profil | Čt 20.12.2012 19:54:18
vyzkoušel jsem všechno možné, ale je to asi o tom co chytám.
Když jdu na pstruhy, tak vesta. Na mořáky mi stačí kapsy v bundě. Na lososy beru batoh, který nechám na břehu.
Měl jsem Simms Headwaters Tech Pack a vůbec mi to nesedlo. Na batoh je to maly na vestu taky. Vadila mi i velikost předního dílu. Když tam dáš 2 krabky tak už se ti blbě stahuje šňůra.
Za mne jednoznačně vesta z prodyšného a schnoucího materiálu s neoprenovým topem. Mám vestu Henry Fork od columbie a jsem s ní moc spokojený a deep wading LOOP na lososy nebo když nemusím tahat moc věcí.
Když jdu na pstruhy, tak vesta. Na mořáky mi stačí kapsy v bundě. Na lososy beru batoh, který nechám na břehu.
Měl jsem Simms Headwaters Tech Pack a vůbec mi to nesedlo. Na batoh je to maly na vestu taky. Vadila mi i velikost předního dílu. Když tam dáš 2 krabky tak už se ti blbě stahuje šňůra.
Za mne jednoznačně vesta z prodyšného a schnoucího materiálu s neoprenovým topem. Mám vestu Henry Fork od columbie a jsem s ní moc spokojený a deep wading LOOP na lososy nebo když nemusím tahat moc věcí.
NBosanac - Profil | Čt 20.12.2012 19:17:54
mimikry >> Bohuzel nebyl ten Wildhorse ale diky Sadovi jsem koupil ty dva taky za luxusni peniz z Anglie .
Nmimikry - Profil | Čt 20.12.2012 18:56:34
Bosanac >> já jsem měl možnost koupit za dobrý prachy ještě ten větší Fishpond myslim že se jmenuje Wildhorse.Myslel jsem nejdřív že bude moc velkej,ale prdlajz.Paráda to je.
Nmimikry - Profil | Čt 20.12.2012 18:49:08
Royal Wulff >> s tim náhrdelníkem bych si připadal jak indiánská babička :-)
Červené karty: perch2
Živě na MRK.cz
Kde to žije - muškaření
PáNO muškách, umělých 34449
PáNGastronomicky koutek pro lopaty a nemehla 53136
ČtNPovídání JEN o vázání a muškách 22022
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
. . . NPoradna: Muškaření 3850
. . . NGalerie muškařských navijáků 602
. . . NKdo více škodí pstruhové vodě?? Muškaří nebo Vláčkaří?? 153
. . . NBambusák a vyroba 797
. . . NKúp si svojho kormorána 2007
. . . NMuška splávek - Dry dropper rig 22
. . . NMuškaři a bigbít 7854
. . . NMuskareni v Gronsku 2
. . . Nrevír Hořima 68
. . . NMuškaření začátečnické vybavení 39
. . . NMuškaření v západní Austrálii (Video) 9
Co je nového - muškaření + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - muškaření
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.


















