Lov na dírkách | MRK.cz

Lov na dírkách

Hlavní diskuse o rybolovu pod ledem.
Autor diskuse: Martin M. - Profil , 8.12.2012 dravci - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nelhierro - Profil | Čt 13.12.2012 15:02:55

Gaučák >> :-( A já to měl za barákem.

    NKoubas - Profil | Čt 13.12.2012 14:50:52

    Taky se tak těšíte? už v sobotu jdu... teším se jak malej kluk... po roce zase na dírky... ani nevím kam jsem schoval soji Dírko-výbavu.... co vy kdy a kam razíte?

      Nkurell - Profil | Čt 13.12.2012 14:35:16

      Gaučák >> a máme po dírkách!

        NGaučák - Profil | Čt 13.12.2012 14:14:03

        s majitelem jsem mluvil. Letos se dírky konat nebudou:-(

          Nkurell - Profil | Čt 13.12.2012 12:53:00

          Keegan >> přímo zde http://www.mapy.cz/#t=s&x=14.298079&y=50.053805&z=1​7 ,měl jsem číslo na majitele,ale někam jsem ho založil.minulý rok jsem mu musel vždy zavolat a domluvit se!

            Nelhierro - Profil | Čt 13.12.2012 10:10:29

            Keegan >> Odkaz žádný není. Je to pod garážema u Globusu. Přímo naproti garážím jsou vrátka dolů, po kterých sejdeš k malému rybníčku. Je to takové domácí dírkování pro pár osob. Skvělá atmosféra, prima majitelé.

              NKeegan - Profil | Čt 13.12.2012 8:58:32

              elhierro >> Prosimtě kde na Zličíně mužeš napsat nějaký odkaz.

                Nelhierro - Profil | Čt 13.12.2012 6:57:15

                Martinko >> Mirošovice, Dolní Jirčany, Sibřina, Zličín.

                  NMartinko - Profil | Čt 13.12.2012 1:54:52

                  Prosím všechny kdo ví o něakém revíru v okolí Prahy, děkuju!!!

                    NNiCi - Profil | St 12.12.2012 23:15:34

                    Jinak prosím všechny o nějakém infu co se týče revírů na díry u Plzně. Předem dík a doufám že naza... diskusi

                      NNiCi - Profil | St 12.12.2012 23:13:15

                      jimaku >> ahoj by mě taky zajíma kdy to ve Lhoťe začne nějaké nové info? jo ztratil jsem tel na Karla měl by to bý ten zprávce. za ten tel bych byl rád, když tak prosím SZ

                        NNiCi - Profil | St 12.12.2012 23:07:07

                        Mijon >> Ahoj myslíš Rampichov? v tom houpáku nebo kde shaním revír u Plzně kam bych moh s klukem abych to neměl daleko domů s malým je to podle toho jak se vyspí takže čekám že když bude vstavat v 5 tak se uvidí :-)))

                          NŠlapeto - Profil | St 12.12.2012 22:40:10

                          Georgino >> No jo, po odhlášení z Googlu účtu opravdu nejde. Díky za info, něco s tím udělám. (ikdyž né že by to bylo nějak důležitý) :)))

                            NGeorgino - Profil | St 12.12.2012 22:01:11

                            Šlapeto >> nějak ti to nejede

                              NŠlapeto - Profil | St 12.12.2012 21:50:33

                              kurell >> Dolní Jirčany, kousek od Prahy :)) http://www.mrk.cz/rybarska-videa.php?id=24537

                                Njirina 77 - Profil | St 12.12.2012 21:40:00

                                elhierro >> no taky doufám :) dík moc :)

                                  Nelhierro - Profil | St 12.12.2012 21:37:31

                                  Jiřin77 >> jirina 77 - 12.12.2012 21:35:57 >> :-) No tak ať se něco povede v tu sobotu.

                                    Njirina 77 - Profil | St 12.12.2012 21:35:57

                                    elhierro >> ale..jeste jsem se ktomu nedostal :) na díry jedu v sobotu tak času dost předělat očka :)

                                      Nkurell - Profil | St 12.12.2012 21:05:05

                                      Šlapeto >> no ono důležité je kde v okolí prahy proutek vyzkoušet,máš nějaký tip?

                                        Nking4 - Profil | St 12.12.2012 21:04:49

                                        Nevíte někdo , jak to vypadá s ledem na Lhotě a jestli se již dá dírkařit ?