Lov na dírkách | MRK.cz

Lov na dírkách

Hlavní diskuse o rybolovu pod ledem.
Autor diskuse: Martin M. - Profil , 8.12.2012 dravci - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nvoz - Profil | Pá 14.12.2012 9:02:13

S&F - pescador >> Krásná příroda..ty paněljáky v pozadí...a hlad s vodkou...

    NS&F - pescador - Profil | Pá 14.12.2012 8:59:17

    unudle >> Přesně tak ..... energický nápoj došel tak padl vyčerpáním :-)
    Hold v Rusku je možné všechno !!

      Nunudle - Profil | Pá 14.12.2012 8:30:50

      S&F - pescador >> Ten v popředí je zprávně vyčerpanej. Asi braly jako divý.

        N007krivanek - Profil | Čt 13.12.2012 22:16:15

        Koubas >>
        Ať Vám to vyjde.
        Hlavně nerozjeď takovou debatu jako na jaře.
        Stačí napsat , že jsi chytil 50 pstruhů.
        Kde, to si všichni na této diskusi pamatují z minulé sezóny.
        Ať ti to hrčí. Asi se půjdu podívat taky.

          Nkurell - Profil | Čt 13.12.2012 22:11:04

          Karhu >> kámoš mi psal že slyšel že je led slabý,nějak se mi to nezdálo.

            NS&F - pescador - Profil | Čt 13.12.2012 21:54:27

            Lov na dírkách v Rusku ....

              NŠlapeto - Profil | Čt 13.12.2012 21:51:15

              Emilooo >> Zimák má dobrej led.

                NNiCi - Profil | Čt 13.12.2012 21:16:21

                zdeko >> Černošín a Lhotu u Černošína znám teda už jsem tam byl ale s klukem bych spíš ty Mokrouše

                  NEmilooo - Profil | Čt 13.12.2012 21:07:11

                  Poradí někdo dírkodrom kolem Kladna?

                    NKarhu - Profil | Čt 13.12.2012 21:04:51

                    kurell >> Když je dobrej led v Jirčanech tak to bude i v Sibřině

                      Nkurell - Profil | Čt 13.12.2012 20:58:59

                      nevíte někdo jaká je tloušťka ledu na sibřině?

                        NeXecutor - Profil | Čt 13.12.2012 20:51:17

                        Jedna zaujimava ''momentka,, z pod dierok.

                        Zdroj : fujzbuuk (FB)

                          NMartinko - Profil | Čt 13.12.2012 19:32:38

                          elhierro >> Děkuju...

                            Nelhierro - Profil | Čt 13.12.2012 19:31:55

                            vorlíček >> Níže je už psáno, že ano. Stačí pořádně číst. :-) Měj se.

                              Nzdeko - Profil | Čt 13.12.2012 18:47:51

                              king4 >> V sobotu tam mam v plánu vyrazit, led už bude určitě v pohodě, v pátek tam ale pro jistotu ještě zavolam, ale vzhledem k vybudovaným molům se dírkařit dá určitě.

                                Nvorlíček - Profil | Čt 13.12.2012 18:44:22

                                Ahoj jak to vypadá v Jirčanech bude se v sobotu chytat na dírkách?

                                  Nzdeko - Profil | Čt 13.12.2012 18:39:50

                                  NiCi >> Na Plzeňsku toho máš hafo. Letkov ,Mokrouše, Českou Břízu, Ostrov a pro někoho už trochu dál Černošín a pro mě výtěžnej revír Lhota (u Černošína). Jestli tě zajímá některý revír víc klidně dej vědět,ke většině z nich něco málo vim.

                                    NHugo Fisher - Profil | Čt 13.12.2012 17:40:34

                                    kurell >> Dolní Babákov http://www.mrk.cz/images/baners/db2.pdf - mam pocit, ze tam uz to nefunguje.

                                      Nkubacarp - Profil | Čt 13.12.2012 17:20:48

                                      Bude se letos chytat v Kostomlatech ??