Lov na dírkách | MRK.cz

Lov na dírkách

Hlavní diskuse o rybolovu pod ledem.
Autor diskuse: Martin M. - Profil , 8.12.2012 dravci - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NŠlapeto - Profil | St 12.12.2012 20:40:44

kurell >> kupoval jsem to asi za 100 kč, ale čert vem cenu. Důležitý je, že je to celkem k ničemu :/

    Nkurell - Profil | St 12.12.2012 19:51:19

    Luděk Černý(Lc1) >> je to paráda opravdu pi.....a,ale parádní za tu srandu a prachy to stojí

      NLuděk Černý(Lc1) - Profil | St 12.12.2012 19:49:17

      kurell >> pěkná sestava))

        Nkurell - Profil | St 12.12.2012 19:24:04

          NLuděk Černý(Lc1) - Profil | St 12.12.2012 19:12:33

          kurell >> za 250kč v bazaru, když průměrný nový stojí 200kč?)

            Nkurell - Profil | St 12.12.2012 19:11:52

            tak já koupil tady v bazaru proutek za 250kč a o víkendu ho snad pudu vyzkoušet!

              Nzdeko - Profil | St 12.12.2012 18:48:38

              Mijon >> Jeseter je takovej vysavač co luxuje dno a ochutná vše co vyluxuje, já chytám převážně na mikrotvistra, takže já ho tam nechytl, ale synátor ho vytáhl na sejra.

                Nelhierro - Profil | St 12.12.2012 18:09:54

                Jiřin77 >> jirina 77 - 12.12.2012 16:15:06 >> Tak tak kolego. Ty očka budou po pár minutách na mrazu nefunkční. A dírkaření při +5°C je spíše o plavání.

                  Ndosec - Profil | St 12.12.2012 17:20:34

                  nevíte jak to bude vypadat v Sokolnicích jestli se bude dírkařit? Co to vzali klukům co to měli v pronájmu tak jim stránky nefakčí.Mladej Vepřek,nebo jak se jmenuje,na to sere jak to tak vypadá.I na kaprech jsem tam byl letos jen jednou a už asi naposled.

                    Njirina 77 - Profil | St 12.12.2012 17:20:01

                    Z5 >> dyt jo :)

                      NZ5 - Profil | St 12.12.2012 17:18:04

                      welbin >> mám taky od Berkley, super asi kolem 200 kč, fakt nemá senu cokoliv vymýšlet, tď už ne :-))

                        Nwelbin - Profil | St 12.12.2012 17:16:12

                        Z5 >> celkem dobrá očka jsou ta s mosazí - či bronzem, koupil jsem loni a nebyl drahý Berkley,funguje dobře a je fest citlivý.Trilene 2-6,ten zbytek mimo ICE nepřečtu

                          NZ5 - Profil | St 12.12.2012 17:13:47

                          Jiřin77 >> jirina 77 - 12.12.2012 17:09:28 >> není zač, ještě je trochu času to doladit než to vypukne naplno :-))

                            Njirina 77 - Profil | St 12.12.2012 17:09:28

                            Z5 >> No jasný já to nějak vymyslim :) očka tu náký mám takže pohoda :) díky

                              NZ5 - Profil | St 12.12.2012 17:07:30

                              Jiřin77 >> jirina 77 - 12.12.2012 17:03:56 >> Určitě, jestli s tím chceš něco dělat, tak já jsem sebral ze starýho zničenýho laminátovýho prutu poslední 3 očka a navázal je na ten laminát z feedr. špičky.
                              Nebo koupit 3 očka, obyč. budou za pár korun.

                                Njirina 77 - Profil | St 12.12.2012 17:03:56

                                Z5 >> Tak jasný no :) ale ze zbytků se neco dohromady dá dát :)

                                  NZ5 - Profil | St 12.12.2012 16:58:13

                                  Jiřin77 >> jirina 77 - 12.12.2012 16:56:16 >> foto nemám,protože už je to delší dobu, když se podíváš do obchodů, tak najdeš pruty na dírky za pár kaček, takže se to ani nevyplatí moc dělat, bylo to v době kdy to tady začínalo

                                    Njirina 77 - Profil | St 12.12.2012 16:56:16

                                    Z5 >> Což to jo no :) a vyměnil jsi jen poslední očko? nemáš foto? :D

                                      Nwelbin - Profil | St 12.12.2012 16:55:27

                                      Z5 >> :-)))) vzal jsi mi to z úst

                                        NZ5 - Profil | St 12.12.2012 16:53:36

                                        Jiřin77 >> jirina 77 - 12.12.2012 16:51:04 >> ze špičky jsem sundal původní očka a vyvázal větší, jinak tohle funguje taky, jen to zamrzání bude otravovat :-)